Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Szkoda, że już nie ma zniżek. Chciałam zrobić spore zakupy, ale za późno się obudziłam. A jakby tak napisać do wish z zapytaniem czy planują w najbliższym czasie jeszcze jakąś akcję z kuponami rabatowymi?
Zamówiłem przedmiot, opłaciłem. Wysłali ale bez numeru nadania, po x dniach dostałem 5$ za opóźnioną przesyłkę. Po kolejnych X dniach dostałem jedną paczkę (zamawiałem 2 przedmioty). Znowu po X dniach dostałem powiadomienie że przesyłka została dostarczona i że dziękują za zakupy z wish, ale przesyłki nie mam do teraz. Pisać do nich czy dać se siana bo nic nie zdziałam i przesyłka po prostu "zniknęła"?