Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Witam w tej mocno opóźnionej aktualizacji! Mam nadzieję że takie opóźnienia nie będą zbyt częstym zjawiskiem. Niestety ale ostatnio było ciężej jeśli chodzi o chęci do pracy więc musiałem dać sobie trochę spokoju z tym wszystkim. Jednak nie poddaję się tylko lecę dalej z tym tematem! 1000,00 PLN miesięcznie samo się nie zarobi!
Zgodnie z zaleceniami jakie dostałem zdecydowałem że będę robił blogi WEB 2.0 przy użyciu wygasłych domen. Jednak aby to robić musiałem te domeny jakoś zdobyć. Do tego były mi potrzebne narzędzia które zdobyłem na konkurencyjnym forum za drobną opłatą. Udało mi się znaleźć na prawdę mega fajne domeny w dość krótkim czasie (tu podziękowania dla dom3lek za podesłanie poradnika ).
Szczerze mówiąc to zdziwiło mnie bardzo że praktycznie od razu po zrobieniu bodajże 1 lub 2 blogów kilka moich fraz wbiło się do top 100 Googla (żaden sukces, ale dobry znak). Wcześniej się to nie zdarzyło ani razu. Aktualnie SERPlab prezentuje się tak
Gdy uda się zrobić 100 WEB'ów będzie można ładnie wszystko porównać jakie to przyniosło efekty
Aaa bo chyba o tym jeszcze nie mówiłem.. Zgodnie z jednym poradnikiem postanowiłem że przez pierwszy tydzień będę robił 3 WEB'y dziennie. Potem tą liczbę zwiększę do 5 WEB'ów na dzień i z taką ilość będę tworzył przez następne 2 tygodnie. Potem zapewne ta liczba się zwiększy ale to później będzie się nad tym myślało
Muszę także trochę usprawnić te moje tworzenie blogów żeby zajmowało to trochę mniej czasu (oczywiście bez utraty jakości). Wszedłem także w posiadanie listy 700 polskich for internetowych. Jak myślicie, jest tam sens tworzyć profile i umieszczać link do money site jeżeli niszę promujemy pod Global a nie pod PL? Pozdro!
Nie ma za bardzo znaczenia czy pod PL czy Global. Jednak także mam w posiadaniu liste wielu for PL , lecz należy uważać , bo często dostęp do wyświetlenia profilu mają tylko zarejestrowania użytkownicy , więc google nic tam nie znajdzie , więc stracimy nasz cenny czas tylko
Glosy:
28-01-2018 11:51
dom3lek
Stały Bywalec
Liczba postów: 508
Dołączył: Oct 2010
Reputacja:
117 Forum Gold: 0.00
Możliwe, że te blogi jeszcze nie dały mocy także twoje pozycje serpów to możliwe, że tylko optymalizacja strony. Expiredy są fajną rzeczą, ale one same nie dadzą Ci top 1-5 na konkurencyjnych frazach!
Witam! Piszę tą aktualizację trochę na szybko bo zaraz zmykam z dziewczyną na 18-stkę. Przez ostatni czas zajmowałem się głównie tworzeniem kolejnych blogów WEB 2.0, chociaż były dni że mi się kompletnie nie chciało i nic wtedy nie robiłem Trochę poprzeglądałem moją listę 700 for i sprawdzałem które nadają się do linkowania money site a które nie. Sprawdziłem 100 for i udało mi się znaleźć 10 odpowiednich więc za jakiś czas stworzę tam profile i zacznę trochę postować na tych forach (słyszałem że lepiej jest tak robić niż po prostu stworzyć profil, umieścić link do MS i zapomnieć). Zobaczymy co z tego wyjdzie Tak się przedstawiają SERP'y na obecną chwilę.
Wczoraj przeglądałem trochę Seoclerks i zainteresowały mnie dwie rzeczy. Użytkownicy wyżej wymienionej strony sprzedają tam możliwość umieszczenia linka do naszej MS na Wikipedii. Opłaca się coś takiego zakupić waszym zdaniem? Druga sprawa jest taka że chciałbym zakupić dla mojej strony pakiet Social signals (lub zdobyć je w jakiś sposób za darmo, jeśli wiecie jak to możecie napisać ). Tylko kompletnie nie wiem jakie ilość kupować i co jaki czas by dać stronie dodatkowego kopa a jednocześnie jej nie zaszkodzić. Jakby ktoś wiedział to bardzo proszę o wytłumaczenie
Tymczasem ja lecę pić a wam życzę miłego weekendu!
Dobry wieczór! Witam w tej (znowu) opóźnionej aktualizacji. Dzisiaj będzie bez żadnych screenów ponieważ nie widzę celu by takowe dodawać (zacznę je tutaj zamieszczać gdy zaczną pojawiać się jakieś bardziej konkretne efekty linkowania) Przez ostatni czas oczywiście dalej zajmowałem się tworzeniem blogów expired WEB 2.0 (po 5 sztuk dziennie). Udało mi się fajnie wszystko zorganizować tak by tworzenie tych blogów zajmowało mi jak najmniej czasu Wczoraj także zakupiłem pakiet 600 social signalsów na Seoclerks. Doszły ekspresowo
Postanowiłem że przejrzę całą paczkę 700 for, o której pisałem parę postów wcześniej w poszukiwaniu tych godnych uwagi witryn. Potem oczywiście na każdym założę konto z linkiem do MS
Następna aktualizacja pojawi się gdy skończę robić blogi WEB 2.0. Mam nadzieję że wtedy pojawią się już jakieś efekty Dziękuję za uwagę, bajo!
Blogi WEB 2.0
48/100
Glosy:
13-02-2018 22:53
Crausher
Aktywny
Liczba postów: 120
Dołączył: Nov 2014
Reputacja:
41 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 50.00
Zważywszy na ostatnie filtry które dotknęły strony z Hackami jestem zmuszony póki co zaprzestać swoich prac nad stroną Niestety ale nie jestem w stanie linkować i pracować nad stroną wiedząc że pewnego dnia i tak wszystko co udało mi się stworzyć zostanie zrównane z ziemią. Po prostu jest to dla mnie wykonalne.
Jednak nie zamierzam się poddawać w kwestii zarabiania przez Internet. Porzucam jedną rzecz, ale zajmę się inną. Mniej podatną na kaprysy wujka Googla miejmy nadzieję. Jeszcze nie ustaliłem na 100% czym będę się zajmował (mam parę poradników odnośnie IG na kompie więc może wrócę na stare śmieci ) jednak wiem, że moje projekty nadal będę chciał monetyzować na OGAds. To tyle, mam nadzieję że w następnej aktualizacji już obiorę konkretną taktykę i ruszę do przodu.
Zważywszy na ostatnie filtry które dotknęły strony z Hackami jestem zmuszony póki co zaprzestać swoich prac nad stroną Niestety ale nie jestem w stanie linkować i pracować nad stroną wiedząc że pewnego dnia i tak wszystko co udało mi się stworzyć zostanie zrównane z ziemią. Po prostu jest to dla mnie wykonalne.
Jednak nie zamierzam się poddawać w kwestii zarabiania przez Internet. Porzucam jedną rzecz, ale zajmę się inną. Mniej podatną na kaprysy wujka Googla miejmy nadzieję. Jeszcze nie ustaliłem na 100% czym będę się zajmował (mam parę poradników odnośnie IG na kompie więc może wrócę na stare śmieci ) jednak wiem, że moje projekty nadal będę chciał monetyzować na OGAds. To tyle, mam nadzieję że w następnej aktualizacji już obiorę konkretną taktykę i ruszę do przodu.
1000zł MIESIĘCZNIE SAMO SIĘ NIE ZAROBI! POZDRO
A jak dla mnie to powinieneś na tą stronę jeszcze rzucić okiem. Jeśli fraza nie jest konkurencyjna, a masz te 50+ webów to może Ci się wbić do top10 lub wyżej. Nie mówię żebyś jej poświęcał nie wiadomo ile czasu, ale spójrz chociaż od czasu do czasu na SERPy.