Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Crausher - w drodze do 1000zł miesięcznie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Crausher - w drodze do 1000zł miesięcznie! (/Temat-Crausher-w-drodze-do-1000zl-miesiecznie-151106)

Strony: 1 2 3 4 5


Crausher - w drodze do 1000zł miesięcznie! - Crausher - 25-09-2017 23:28

Podobno te dzienniki to fajna sprawa więc ruszam ze swoim.

Witam wszystkich zgromadzonych. Nazwa dziennika to nie clickbait, faktycznie jestem młody i faktycznie jestem am... am... no dobra jednak clickbait. Jednak jak już zajrzałeś tutaj to zostań na chwilę. Może ci się spodoba!

Na imię mam Dawid i od kilkunastu minut jestem pełnoletnim użytkownikiem planety Ziemia. ZAJEBISTE UCZUCIEDodgy Podobno dzienniki zakładane na tym forum mają dużą motywującą moc czyli wychodzi na to że sukces mam murowany bo właśnie motywacji brakuje mi najczęściej.

"Dobra, co ty Dawid właściwie będziesz robił?"

A no tutaj raczej nikogo nie zdziwię. Będę zarabiał pieniądze (a przynajmniej tak mi się wydaje).
Działam na Instagramie. Posiadam 3 konta które nieustannie promuję. Ruch przerabiam na dolary w serwisie OGAds.

Mój target, w który uderzam?
Kobiety
Wiek? Im mniej tym lepiej Jerk

Aktualizacje dziennika zapytacie... A ja wam odpowiem że nie wiem co ile się będą pojawiały, no ale myślę że raz na 3 dni to będzie minimum. Chociaż pewnie na początku będę aktualizował codziennie 2

Wiem, że lubicie zdjęcia zarobków więc proszę wklejam tu dzisiejszy zysk!
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
Będę dążył do dniówki 10$
A teraz lecę w kime, bo szkoła i inne takie nie miłe rzeczy mnie czekają z rana Sad
Do następnego Update'a!


RE: Dziennik Pracy - Młody i Ambitny - Miedziany - 26-09-2017 12:48

Dużo osób się za OgAds wzięło widze Big Grin Powodzenia !


RE: Dziennik Pracy - Młody i Ambitny - Crausher - 27-09-2017 22:09

@Miedziany Dzięki wielkie!

Update 1

Niestety początek nie jest zbyt zachęcający. Przez te kilka dni od ostatniego wpisu nie wpadł ani jeden lead więc lipton straszny. Jednak jest chyba za wcześnie żeby skreślać moją niszę (która na subach już pierwszego dnia dała mi zarobić 32zł...). Dodatkowo w szkole nas cisną, zmienia nam się nauczyciel od matmy na (podobno) DUŻO gorszego. Jedynym pocieszeniem może być to że żadne moje konto na IG nie spadło z rowerka, nadal są 3 i nadal będę na nich działał! Smile

Łącznie zarobione na OGAds: $3.39/$50.00


RE: Dziennik Pracy - Młody i Ambitny - Miedziany - 27-09-2017 22:18

Ja tam na szkołę miałem zawsze wywalone, wieczne wagary itp Big Grin Byleby aby przejść z klasy do klasy i wyjść ze szkoły Big Grin


RE: Dziennik Pracy - Młody i Ambitny - Crausher - 06-10-2017 22:26

Byłem nie obecny przez pewien czas w tym dzienniku, ale to nie oznacza że nic się nie działo. Zmienił się przede wszystkim serwis w którym zarabiam. Stwierdziłem że pod zarobek na Polakach od OGAds dużo lepsze będzie Mylead. Postanowiłem też dokładniej testować moje nisze. Do tego momentu wyglądało to tak że 1 dnia wymyślałem niszę, 2 dnia ją promowałem, a 3 oczekiwałem na zysk i jeżeli takowy się nie pojawił to niszę od razu porzucałem, co było trochę gupie :/

No ale teraz jest już dużo lepiej. Na swoim głównym koncie na IG obserwuję 120 osób na godzinę i tylko na tym polega moje promowanie. Kiedyś dodawałem też komentarze (60 na h) ale mam wrażenie że efekty były dużo gorsze. Pozostałe 2 konta na razie są w letargu. Na razie skupiam się na tym żeby konto główne było jak najbardziej wiarygodne. Planuję mieć na nim 1000 followersów (na razie jest 90). Mam fajny sposób na ich nabijanie bez ryzyka bana i przede wszystkim za darmo Big Grin

No dobrze to koniec tego suchego tekstu, czas na jakieś statystyki, marzenia, cele...
Tak się przedstawiał dzisiejszy dzień Smile

[Obrazek: QIU1hpC.png]

A tak ostatnie kilka dni odkąd działam na Mylead

[Obrazek: OaAiR9t.png]

Jak na człowieka który nigdy nie ogarniał sms'ów a swoją jedyną wiedzę na ten temat opiera na jednym poradniku zakupionym od jednego użytkownika forum to jeszcze ujdzie Smile
Cel sobie ustalam na początek bardzo niski bo chyba lepiej wykonać niski cel niż poddać się w realizacji wysokiego Smile Więc na początku będę starał się zarobić swoje pierwsze 100zł. Osobiście jestem dobrej myśli.
24zł/100zł


RE: Dziennik Pracy - Młody i Ambitny - Crausher - 27-11-2017 13:16

Niestety trochę się rozleniwiłem przez ostatnie 2 miesiące i zaniedbałem dziennik. Ale to nie znaczy że się poddaję Wink
Przez ten czas udało mi się zlecić jedną wypłatę z MyLead (51zł) więc całkiem fajnie.
Nadal działam na instagramie jednak teraz zamierzam się trochę ogarnąć w kwestii pracy Huh
W planach mam pracować przynajmniej 2h dziennie (jeżeli uda się więcej to fajnie, jeżeli nie to trudno). To będzie dla mnie taki optymalny czas na sam początek. I to będzie właśnie póki co mój cel, by pracować codziennie przez przynajmniej te 2h. Jeżeli uda mi się to osiągnąć to wyznaczę sobie inny, trochę wyższy Smile


A tutaj moje dzisiejsze wyniki z MyLead (jakieś zaległe leady odnowienia chyba wpadły). Ale cieszę się że ta stara jak świat nisza przynosi jeszcze jakiś grosz Big Grin

[Obrazek: 2uQtvzF.png]

Myślę że dziennik zaktualizuję za kilka dni (no na pewno nie będą to znowu 2 miesiące xD)
Nuta Heart






Dziennik Pracy - Młody i Ambitny - mahuzz - 27-11-2017 14:25

Ooo ciekawy target Wink wyniki już są, z czasem będą większe Wink powodzenia!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik Pracy - Młody i Ambitny - Crausher - 29-11-2017 23:29

Aktualizacja
A więc czas na update.. Ostatnie 3 dni się nie obijałem, dziennie na promowanie poświęcałem przynajmniej 2h z czego jestem mega zadowolony. Takie promowanie zapewnia mi UU na MyLead na poziomie 20-30 co też uznaję za odpowiedni wynik.
Liczę że spłynie z tego jakiś grosz w najbliższym czasie Big Grin

A tu staty z dzisiejszego dnia Wink

[Obrazek: DnVRLfV.png]
Tak jak mówiłem, do końca tygodnia zamierzam pracować przynajmniej te 2h dziennie a potem wyznaczę jakiś inny cel (prawdopodobnie będzie jakaś kwota Big Grin). Obecnie najważniejsze dla mnie jest to by po prostu nie odpuścić i wycisnąć z niszy wszystkie możliwe soki (a potem zająć się inną oczywiście).
Następna aktualizacja w niedzielę! Wink


Mega nuta!Heart






RE: Dziennik Pracy - Młody i Ambitny - Crausher - 03-12-2017 21:29

Aktualizacja

No to pierwszy tydzień ciężkiej pracy (Jerk) za mną.
Najważniejsze udało się zrealizować. Przez cały tydzień poświęcałem na promowanie przynajmniej godzinę dziennie z czego jestem bardzo dumny. UU na MyLead też mają się bardzo dobrze, ostatnio mam wrażenie że jest ich trochę więcej Big Grin

Z mniej pozytywnych rzeczy to w ostatnich dwóch, może trzech dniach zacząłem częściej dostawać bloki na komentowanie na Insta, mimo iż nie są jakieś super długie bo trwają koło godziny i potem znowu można spamować to pojawiają się zdecydowanie za często Sad

W drodze jest 3 konto na Instagramie (muszę aby zdobyć trochę followersów aby było bardziej wiarygodne). Postaram się jeszcze zmienić trochę "technikę" spamowania i myślę że bany czasowe powinny zniknąć Smile

Tutaj jeszcze statystyki z dzisiaj i z całego tygodnia Smile

[Obrazek: 2tWsjyv.png]

[Obrazek: yx4zVGq.png]


Będzie lepiej! Smile
Dobra to teraz czas na wyznaczenie nowego, bardziej ambitnego celu. Z racji tego że dopiero rozpoczął się grudzień fajnie by było do końca roku coś zarobić (co by w sylwka o suchym pysku nie siedzieć Cool ). Na ten moment jako cel GŁÓWNY ustalam 500zł na miesiąc. Wątpię że uda mi się go zrealizować w tym miesiącu albo nawet w następnym... no ale w końcu miało być ambitnie Big Grin Oczywiście nie zamierzam zwalniać tempa jeśli chodzi o czas poświęcany codziennie na promowanie. Mało tego jak się zacznie przerwa świąteczna w szkole zamierzam poświęcać jeszcze więcej czasu na promowanie (jednak do tego potrzebuję więcej kont na Insta więc jak znacie kogoś kto ma na sprzedaż kilku miesięczne konta (zweryfikowane mail+telefon, mogą być bez followersów) lub sami takowe macie to podbijać na PW, dogadamy się Lol

Zarobione w tym miesiącu: 4zł/500zł (0,80%)

Następna aktualizacja jakoś w połowie tygodnia Wink Siemanko!



RE: Dziennik Pracy - Młody i Ambitny - mgll - 05-12-2017 15:30

Nie poddawaj się staruszku, bo na emeryturkę nie zarobisz Big Grin
Jeśli będziesz aktywnie prowadzić dziennik to też chętnie będę zaglądać Smile