Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
The-bux nie płaci, polecam zdjąć. Teorytycznie można wyplacic 2$, ale jedno ze trzeba sie nameczyc, drugie ze 2$ jest to maksymalna wyplata czyli smiech na sali. Dodatkowo tylko 4 dni w tygodniu mozna zlecac.
tak z wszystkich buxów wypłacasz na jedno konto a co the-buxa to niestety prawda ze jest minimum ale placi i mozna wyplacac tylko niskie stawki naj lepszy teraz jest chyba probux i ojooo i nerdbux tylko musi byc duza ilosc reklam
Zastanawiam się nad neobuxem. Ale póki co ide w Ojooo tylko systeme 280$. Jedyny taki bux, który umożliwia w jeden miesiąc wyciągnąć wkład w konto pre+ i poleconych, Probux też ładnie wychodzi tańszy abonament miesięczny ale zgrozo ile trzeba czekać żeby wykupić poleconych:/