Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
No niestety stało się nieuniknione - wprowadzenie captchy... Mogę zrobić, żeby do każdego logowania wpisywać captche, np. wpisujemy po kolei 100 kapcz, zaloguje nas na 100 kont i możemy wtedy dalej używać bota, ale nie wiem, czy jest w tym jakiś sens - chciałbym wiedzieć czy chcielibyście coś takiego. Opinie piszcie w tym temacie.
Niestety - poddaje się. Tworze taki sam request do serwera jak przeglądarka i nic... Poddaje się... Dokładnie 4 osoby go kupiły, były zadowolone, podpinali po 40-50 kont, ale Lays.pl mnie pokonało. Zajmuje się innym zleceniem teraz - w najbliższym czasie umieszczę tutaj na sprzedaż bota, którego używałem do zarabianiu w serwisie MyPay.pl . Generuje pełną tożsamość wraz z działającym nr. telefonu, dodatkowo tworzy konto pocztowe na znanym polskim serwisie pocztowym. Wystarczy wpisać captche z MessageBoxa. Kto zainteresowany - piszcie w tym temacie, zobaczę jakie jest zainteresowanie.
Lol, z czym masz problem? Jaki problem znaleźć klucz recaptchy? Zresztą teraz lays wyłączył logowanie przez ich stronkę. Da się tylko przez facebook connect.