Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Blokowanie linkowania twoich obrazków na innych stronach
Blokowanie linkowania twoich obrazków na innych stronach
Hotlinkowanie to umieszczanie linku do pliku znajdującego się na innym serwerze. Dla małych hostingów jest to bardzo uciążliwe, gdyż często mamy tam ograniczony transfer i ktoś podbiera nasze zasoby, a gdy je przekroczymy musimy płacić ekstra.
Jednak możemy się przed tym zabezpieczyć wykorzystując plik .htaccess jednak nie zawsze jest taka możliwość, dlatego mam dla Was alternatywne rozwiązanie.
Stworzymy skrypt PHP, który rozwiąże problem hotlinkowania.
if (hotlink("http://webmade.org/") === TRUE)
{
switch($_GET['id'])
{
case 1:
$plik = "grafika.rar";
break;
case 2:
$plik = "folder/plik2.rar";
break;
default:
$plik = "error.php";
}
header("Location: http://webmade.org/".$plik);
}
else header("Location: http://webmade.org/");
?>
Pierwsza część kodu to jedno-argumentowa funkcja hotlink().
Argumentem tej funkcji jest adres serwera dla którego ma być "podpięte" zabezpieczenie hotlink. Cała funkcja sprawdza czy strona z której zostało zainicjowane pobieranie jest naszym serwerem. W przypadku powodzenia warunku funkcja zwraca true.
Na naszym serwerze posiadamy plik index.html w tej samej lokalizacji co hotlink.php(wraz z naszym skryptem). W pliku index.html mamy link, który odnosi się do lokalizacjihotlink.php?id=1. Ponieważ plik znajduje się na naszym serwerze przechodzi test hotlinkowania. Natomiast z powodu, że id=1(zmienna id ma wartość 1) plik grafika.rar zostanie pobrany.
Na koniec chciałbym zwrócić uwagę na pewny szczegół, który jest bardzo istotny. Zmienna $_SERVER['HTTP_REFERER'] jest wysyłana do serwera przez przeglądarkę i nie musi być tak zawsze.
Ania Forumowy Maniak
Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712 Poziom ostrzezen: 0% Forum Gold: 215.61[Dotacja]
Warto sprawdzić:
Admin
Administrator
Liczba postów: 21,662
Dołączył: Oct 2009
Reputacja:
10031 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 3,342.95
Reguła ta wstawia specjalny obrazek w którym możecie podlinkować cokolwiek chcecie, może być to informacja o tym że nie będzie mógł ściągnąc obrazków i ich wykorzystać lub inna treść wybrana przez Ciebie - np reklamowa.
Reguła ta wstawia specjalny obrazek w którym możecie podlinkować cokolwiek chcecie, może być to informacja o tym że nie będzie mógł ściągnąc obrazków i ich wykorzystać lub inna treść wybrana przez Ciebie - np reklamowa.
HF
A gdzie to mam wpisać w .htacess ? byle gdzie?
Glosy:
20-11-2013 21:13
Admin
Administrator
Liczba postów: 21,662
Dołączył: Oct 2009
Reputacja:
10031 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 3,342.95
RE: Blokowanie linkowania twoich obrazków na innych stronach
(20-11-2013 19:56)GoodLecki napisał(a): Sposoby na zabezpieczenie zdjęć
Jednak przed magicznym klawiszem PrintScreen nic was nie uchroni
Warto se też poczytać To
Masz racje dla chcącego nic trudnego, ale wiadomo ma to na celu głównie blokowanie transferu z własnego hostingu.
(20-11-2013 21:13)CreepyUploader napisał(a):
(20-11-2013 18:27)Admin napisał(a): skoro już wspominasz o htaccess to mogłeś podać sposób
Nie podałeś więc ja dodam.
Otwieramy lub tworzymy plik .htaccess w głównym katalogu domeny i wpisujemy :
Kod PHP:
RewriteEngine on RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^$ RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^http://(www\.)?adres-naszej-strony.pl/.*$ [NC]
A jeśli chcecie to możecie zrobić psikusa i na koniec dopisać:
Reguła ta wstawia specjalny obrazek w którym możecie podlinkować cokolwiek chcecie, może być to informacja o tym że nie będzie mógł ściągnąc obrazków i ich wykorzystać lub inna treść wybrana przez Ciebie - np reklamowa.
HF
A gdzie to mam wpisać w .htacess ? byle gdzie?
Jeśli nie używasz żadnych innych reguł to bezpośrednio wklejasz. Jeśli wkleisz na końcu też zadziała.