Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bank zdjęć shutterstock - moje postępy

Autor Wiadomość
sony25 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 170
Dołączył: May 2014
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 33.00
Post: #91
RE: Bank zdjęć shutterstock - moje postępy
Sprawdź:
Podsumowanie lutego. To był bardzo dobry miesiąc. Mogę nawet powiedzieć, że najlepszy ze wszystkich.
Zarobek miesięczny był 2 w kolejności odkąd tam działam. Natomiast jeżeli popatrzymy przez pryzmat tylko sprzedaży zdjęć to był najlepszy.

W lutym poszły 93 zdjęcia. To wynik 2 w kolejności. Lepszy był pod względem ilości ubiegły miesiąc czyli styczeń - 105 zdjęć.

Jednak pomimo mniejszej ilości sprzedanych zdjęć - o 12, to suma była o 6$ większa.

Już w styczniu wskoczyłem na poziom 2 (z 15% na 20% tantiem), co przełożyło się na większą stawkę za zdjęcia.

No i w lutym sprzedało się 1 zdjęcie za 5,17$, co pobiło sprzedaż 1 zdjęcia za 3,2$.

Średnio dziennie sprzedawały się 3 zdjęcia za średnio 0,65$.

Niestety w lutym był duży poślizg z dodaniem nowych zdjęć. Czekałem grubo 3 tygodnie na akceptację nowych fotografii.

Kolejny minus to wyłączenie narzędzia do słów kluczowych, które bardzo wspomagało ich tworzenie. Nowe narzędzie ma zostać udostępnione w najbliższym czasie.

Na ten moment wrzucam zdjęcie do google AI i wyskakują mi tagi oraz opis. To przyspiesza pracę.

Bardzo dobrze przyjęły się zimowe zdjęcia drogi oraz pociągów zimą. Związane to było z opóźnieniami na kolei oraz zasypanymi drogami. Oprócz tego standardowo zdjęcia służb ratunkowych.

Program cały czas wypłaca - minimum 25$. Tyle musi być na koniec miesiąca. Jeżeli nie ma to zarabiamy kolejny miesiąc.

Obecnie mam 18,11$. Więc wypłatę szacuję na kwiecień. A ile będzie to zobaczymy.

Od początku 259,99 USD
Liczba pobrań z licencją: 1439
Moja wypłacona - 236,64$

Portfolio obrazów - 1720

Ten sposób zarabiania jest prosty. Nic nie trzeba klikać, logować się, polecać, promować itp. Dodajemy zdjęcia a reszta dzieje się sama.

Ale to nie jest tak, że dodamy 1lub 20 zdjęć i koniec. Im więcej zdjęć tym większa szansa na zauważenie i potencjalnie rozpoczęcie zarabiania.

Zarabiaj na swoich zdjęciach - https://zarabiam.com/Temat-shutterstock-...ach-177502
Glosy: flown (+1)
01-03-2026 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sony25 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 170
Dołączył: May 2014
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 33.00
Post: #92
RE: Bank zdjęć shutterstock - moje postępy
Podsumowanie marca.
Kolejny fajny miesiąc.

Pobranych w sumie mniejsza ilość zdjęć bo tylko 61. Natomiast suma wyniosła 14,19$

W tym miesiącu trafiły się w sumie 3 dobre dni, które podwyższyły zarobki.

1 zdjęcie 2,26 USD
1 zdjęcie 2,26 USD
1 zdjęcie 2,81 USD

Do wypłaty na kwiecień mam 32,20$.

Tutaj nic nie trzeba promować, klikać. Wrzucasz zdjęcia i wszystko się robi samo.

Przychody łącznie
274,61 USD

Pobrania łącznie
1504

Zdjęć dodanych 1732

Mamy 1 kwietnia i już wpadły kolejne zarobki.

Jakieś pytania? Śmiało pytajcie.

Zarabiaj na swoich zdjęciach - https://zarabiam.com/Temat-shutterstock-...ach-177502
01-04-2026 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sony25 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 170
Dołączył: May 2014
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 33.00
Post: #93
RE: Bank zdjęć shutterstock - moje postępy
Podsumowanie kwietnia.

W kwietniu wpadła wypłata 32,09$

Zakupionych zostało 73 zdjęcia za 11,08$. I taki tez mam stan konta. To kolejny miesiąc, kiedy zarobki są wyższe niż 10$.

W kwietniu dodałem 7 nowych zdjęć. I to była cała moja praca w tym programie Wink Reszta zrobiła się sama, a bardziej klienci.

Cały zarobek: 285,16 USD
Liczba pobrań: 1572
Liczba dodanych zdjęć: 1748

Zarabiaj na swoich zdjęciach - https://zarabiam.com/Temat-shutterstock-...ach-177502
01-05-2026 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sony25 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 170
Dołączył: May 2014
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 33.00
Post: #94
RE: Bank zdjęć shutterstock - moje postępy
Podsumowanie maja. Założyłem sobie uzyskiwanie minimum 10$ miesięcznie ze sprzedaży zdjęć. Oczywiście nie mam na to absolutnie żadnego wpływu. No chyba, że chodzi o jakość zdjęć, które mam do sprzedania.

Maj początkowo wskazywał, że nie uda mi się osiągnąć minimum. Po kilku dniach zakupy wskazywały, że te 10$ będzie. Codziennie miałem pobrania.

Pod koniec miesiąca zarobek szacowałem na jakieś 11-12$. Jednak ostatnie dwa dni to były złote strzały.
28 maja - 5 zdjęć za 4,48$
29 maja - 4 zdjęcia za 0,42$
30 maja - 2 zdjęcia za 2,32$

Ostatecznie sprzedałem 79 zdęć za 18,37$.

W czerwcu będzie łączna wypłata około 30$.

Dodatkowo do serwisu dodałem 100 zdjęć. Kilka z nich sprzedało się praktycznie dzień po akceptacji.

Zakupy były robione przez serwisy na całym świecie - Indie, Filipiny. Ktoś z kanady kupił zdjęcie polskiego wozu strażackiego za 2.2$

A w Polsce zakupy robione przez najpopularniejsze serwisy informacyjne.

305,35 USD - łączny zarobek
Liczba pobrań z licencją: 1661

Za 70 zdjęć przechodzę na poziom 4 - czyli zwiększa się suma za zdjęcia.

Zarabiaj na swoich zdjęciach - https://zarabiam.com/Temat-shutterstock-...ach-177502
Glosy: prymul1 (+1)
04-06-2026 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,739
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 2173 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1,202.00
Post: #95
RE: Bank zdjęć shutterstock - moje postępy
A od kiedy masz konto w Shutterstock?
Zastanawiałeś się jak większe były by Twoje zarobki, gdyby nie było AI?

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
05-06-2026 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sony25 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 170
Dołączył: May 2014
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 33.00
Post: #96
RE: Bank zdjęć shutterstock - moje postępy
(05-06-2026 09:15)itmaster napisał(a):  A od kiedy masz konto w Shutterstock?
Zastanawiałeś się jak większe były by Twoje zarobki, gdyby nie było AI?

Październik 2023.

Co do AI. Większym problemem jest konkurencja innych w serwisie Wink

Zarabiaj na swoich zdjęciach - https://zarabiam.com/Temat-shutterstock-...ach-177502
05-06-2026 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Youtube i banki zdjęć Arcanv92 14 3,679 30-07-2025 17:35
Ostatni post: Arcanv92
  Moje nieudolne próby zarobku ImMefju 10 6,509 30-03-2020 15:38
Ostatni post: ImMefju
  Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia Marta. 155 52,704 27-03-2020 21:40
Ostatni post: qwerty_89
Heart Moje zarobki w internecie martysx33 6 6,484 07-06-2019 18:05
Ostatni post: martysx33
  Czary mary, gdzie są moje dolary? Bob5634 62 27,281 17-01-2019 18:58
Ostatni post: Bob5634

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: