AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Nowy Serwis PPA
Autor
Wiadomość
Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2011
Reputacja:
41
Forum Gold: 10.00
Odp: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Sprawdź:
U mnie już wczoraj kasa była
Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Glosy:
Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2013
Reputacja:
68
Forum Gold: 7.00
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Była tu informacja, bo coś nie kojarze, ewentualnie może ktoś przypomnieć - po jakim kursie były realizowane wypłaty w tym miesiącu?
Glosy:
Liczba postów: 6,981
Dołączył: Jun 2012
Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia )
Poziom:
Forum Gold: 93.47
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
2.95
Glosy:
Liczba postów: 827
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
150
Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia )
Poziom:
Forum Gold: 235.50
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Zawsze gdy potrzebn kasa to trzeba czekac..
Glosy:
Liczba postów: 1,761
Dołączył: Dec 2012
Reputacja:
510
Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia )
Poziom:
Forum Gold: 1,709.00
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
U mnie kurs 2.93
Jeśli zamawiasz na Geekbuying.com to na
https://gbpromo.net/pl/ znajdziesz wszystkie kody rabatowe aktualizowane automatycznie co 2h. Nie ma nigdzie lepszych kodów!
Glosy:
Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2011
Reputacja:
41
Forum Gold: 10.00
Odp: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
2.95
Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Glosy:
Liczba postów: 827
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
150
Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia )
Poziom:
Forum Gold: 235.50
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Tymek Pisz jak zaczniesz wysyłać na PP
Glosy:
Liczba postów: 697
Dołączył: Apr 2013
Reputacja:
71
Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia )
Poziom:
Forum Gold: 3.00
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Ludzie uspokójcie sie... Skoro nie wypłaca to zapewne ma jakiś powód, może sam musi czekać aż jemu wypłacą. Radze spokojnie zaczekać bo i tak nic nie wskóracie postami up.
Pomyślcie, że to taka reakcja łańcuchowa, jeśli na samej górze ktoś zamuli to trzeba poczekać
Glosy:
Liczba postów: 827
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
150
Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia )
Poziom:
Forum Gold: 235.50
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Witajcie. Ostatnio oczekując na wypłatę wchodzilem codziennie na astrocash. Wczoraj wchodzę a tu wypłaty cofnięte i kasa moze byc zlecona jeszcze raz. Ponieważ w available payout sa pieniadze które juz zlecałem. O co chodzi??? Juz 2 miesiąc będę czekał znowu na wypłatę! Proszę o wyjaśnienie.
Glosy:
Liczba postów: 1,297
Dołączył: Mar 2012
Reputacja:
695
Forum Gold: 35.00
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Wypłaty z umów będą wysyłane dziś w godzinach porannych, ponieważ oczekujemy przelewu z sieci AdGateMedia
Pozdrawiam!
@karol9919 jeżeli Twoja wypłata została cofnięta, oznacza to, że konto jest aktualnie sprawdzane pod poprawnością leadów. Wykonaj jeszcze raz wypłatę.
Glosy:
Podobne wątki…
Wątek:
Autor
Odpowiedzi:
Wyświetleń:
Ostatni post
Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe]
piotr2651
2,316
646,632
30-08-2018, 16:39 Ostatni post : Shadecaster2
FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org
AstroCash.org
282
77,715
21-02-2017, 19:21 Ostatni post : AstroCash.org
AstroCash
Waldes93
8
7,340
02-07-2016, 16:18 Ostatni post : AstroCash.org
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany
AstroCash.org
269
80,146
12-03-2016, 12:31 Ostatni post : Brzeziu
AstroCash.org - Wasze Statystyki AC! [Kliki, Leady, Konwersja, EPC]
AstroCash.org
34
20,813
15-11-2015, 12:29 Ostatni post : comanche