Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
No wpisalem iban,name,kod swift,wpisalem ze chce 23$ wyplacic i zaznaczylem normal payout..wszystko dobrze i nadal wyskakuje ze "Please check provided information and try again."
Cytat:Nie wprowadzaj go i ludzi w błąd. Jest to jego pierwsza wypłata to musi czekać do 1 sierpnia, nie zrobi fasta, bo mu wyskoczy błąd. Czas realizacji fast przelewu, a możliwość zrobienia fasta to dwie różne sprawy.
Faktycznie, nie przeczytałem jego wcześniejszych wiadomości.
Tak jak kolega napisał - pierwsza wypłata musi być normalna, dopiero w drugiej wypłacie można zlecać szybką.
(28-07-2013 23:18)DawidFB napisał(a): No wpisalem iban,name,kod swift,wpisalem ze chce 23$ wyplacic i zaznaczylem normal payout..wszystko dobrze i nadal wyskakuje ze "Please check provided information and try again."
To 29 i 30 tylko szybkie można zlecać ;O
Kurczę,spojrzałem na szybko na ten post http://zarabiam.com/Temat-AstroCash-org-...0?page=471 ucieszyłem się i chciałem szybko zlecic normalną wypłate...no trudnbo,trzeba poczekać te 2 dni. Dzięki za pomoc,wszyscy po plusiku dostają