AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Nowy Serwis PPA
Autor
Wiadomość
Liczba postów: 336
Dołączył: May 2012
Reputacja:
65
Forum Gold: 0.00
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Sprawdź:
No wczoraj konwersja była niesamowita + 0.04 zaatakowało xD
Glosy:
Liczba postów: 219
Dołączył: May 2013
Reputacja:
53
Forum Gold: 0.00
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
(13-07-2013, 09:18) ThePro napisał(a): No wczoraj konwersja była niesamowita + 0.04 zaatakowało xD
U mnie spadła i odkąd wpadają te niskie oferty to konwersja jest niższa - bez sensu
Glosy:
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
(13-07-2013, 09:46) MrMystery napisał(a): (13-07-2013, 09:18) ThePro napisał(a): No wczoraj konwersja była niesamowita + 0.04 zaatakowało xD
U mnie spadła i odkąd wpadają te niskie oferty to konwersja jest niższa - bez sensu
U brata jest to samo . . . :/
Glosy:
Liczba postów: 219
Dołączył: May 2013
Reputacja:
53
Forum Gold: 0.00
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
(13-07-2013, 10:06) surfer0700 napisał(a): (13-07-2013, 09:46) MrMystery napisał(a): (13-07-2013, 09:18) ThePro napisał(a): No wczoraj konwersja była niesamowita + 0.04 zaatakowało xD
U mnie spadła i odkąd wpadają te niskie oferty to konwersja jest niższa - bez sensu
U brata jest to samo . . . :/
Wpada mi masa 0,04 i jeszcze indie 1,08 ale jest sporo mniej za 3, za 6, za 7 itd a ponadtto ta konwersja nie wzrosła
Glosy:
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
Wczoraj 0,04, a dzisiaj 0,05.
Jakieś żarty czy wyjątkowo niskie oferty?
Glosy:
Liczba postów: 2,111
Dołączył: Apr 2011
Reputacja:
1,410
Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia )
Poziom:
Forum Gold: 169.70
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
U mnie wczoraj rekord konwersji, wiec cos daly te niskie pobranka
Glosy:
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
A różnicy w zarobkach nie odczułaś?
Glosy:
Liczba postów: 2,111
Dołączył: Apr 2011
Reputacja:
1,410
Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia )
Poziom:
Forum Gold: 169.70
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
(13-07-2013, 12:17) surfer0700 napisał(a): A różnicy w zarobkach nie odczułaś?Właśnie nie, wręcz odwrotnie
Miałam wcześniej spadek, a wczoraj i przedwczoraj całkiem ładnie, ale możliwe dlatego że weekend jest
Ocenię w tygodniu jak będzie
Glosy:
Liczba postów: 2,091
Dołączył: Aug 2012
Reputacja:
359
Odznaczenia:
(Zobacz Odznaczenia )
Poziom:
Forum Gold: 0.00
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
(13-07-2013, 12:17) surfer0700 napisał(a): A różnicy w zarobkach nie odczułaś?
Ja porządnie odczułem, po raz pierwszy od jakiegoś miesiąca/półtora miesiąca mam taki niski zarobek do południa: $3.88
Glosy:
RE: AstroCash.org - Ogólna dyskusja
(13-07-2013, 12:52) WazzaP napisał(a): (13-07-2013, 12:17) surfer0700 napisał(a): A różnicy w zarobkach nie odczułaś?
Ja porządnie odczułem, po raz pierwszy od jakiegoś miesiąca/półtora miesiąca mam taki niski zarobek do południa: $3.88
No właśnie u brata podobnie. W weekendy spokojnie ściągał kilkadziesiąt dolarów, a jak zaczęły lecieć 0,04$ to spadek ledwie do kilkunastu...
Glosy:
Podobne wątki…
Wątek:
Autor
Odpowiedzi:
Wyświetleń:
Ostatni post
Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe]
piotr2651
2,316
646,631
30-08-2018, 16:39 Ostatni post : Shadecaster2
FAQ - Umowa o dzieło - AstroCash.org
AstroCash.org
282
77,715
21-02-2017, 19:21 Ostatni post : AstroCash.org
AstroCash
Waldes93
8
7,340
02-07-2016, 16:18 Ostatni post : AstroCash.org
AstroCash.org - Propozycje Użytkowników / Zmiany
AstroCash.org
269
80,146
12-03-2016, 12:31 Ostatni post : Brzeziu
AstroCash.org - Wasze Statystyki AC! [Kliki, Leady, Konwersja, EPC]
AstroCash.org
34
20,813
15-11-2015, 12:29 Ostatni post : comanche