Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 0 Głosów - 0 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Arbitracoin - coś więcej niż kryptowaluta !

Autor Wiadomość
rexu12 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Thumbs Up Arbitracoin - coś więcej niż kryptowaluta !
Arbitracoin to dosyć ciekawy projekt który posiada kilka ciekawych możliwości zarobkowych. W poniższym artykule postaram się Wam jak najlepiej omówić i przybliżyć ten projekt.

Zacznijmy od ICO
W Ico zostało sprzedane 60 mln sztuk z czego prowizje od sprzedaży Ico wyniosły 12,8 mln. Maksymalna ilość krypto waluty wynosi 350 mln, jest to średnia ilość. Cena krypto waluty ATC w fazie Ico była zmienna.W pierwszej turze wynosiła 0.10 $ i systematycznie wzrastała. Maksymalna cena w fazie ICO wynosiła 0.45 $.

[Obrazek: ac1-1.png]
Cena 0.45 $ utrzymywała się do końca lutego. Obecnie kryptowalutę ATC możemy zakupić na giełdzie Stock Exchange, jest to niewielka giełda. W najbliższych dniach ma powstać wewnętrzna giełda. W kwietniu są zapowiedzi kolejnej giełdy zewnętrznej.

Czym jest projekt ArbitraCoin ?

ArbitraCoin jak sama nazwa wskazuje jest to projekt oparty na Arbitrażu. Dla osób, które nie miały jeszcze styczności z arbitrażem wyjaśnię pokrótce na czym to polega.

Arbitraż to zakup kryptowaluty na jednej giełdzie i sprzedaż tej samej kryptowaluty na innej giełdzie. W tym wypadku zarabia się na wahaniu kursów.
Przykładowo kupujemy Bitcoina na giełdzie X po 7000 $ następnie przesyłamy zakupionego Bitcoina na giełdę Y gdzie kurs Btc wynosi 7100 $. Sprzedając na giełdzie Y zyskujemy 100 $ na jednej transakcji. Mając odpowiednie narzędzia i doświadczenia jak ma projekt ArbitraCoin takich transakcji możemy zrobić kilka a nawet kilkadziesiąt dziennie. Zyski z arbitrażu są ogromne oczywiście jeżeli posiadamy do tego odpowiednie narzędzia.

Arbitraż w porównaniu do traidingu nie jest ryzykowny , ponieważ jeżeli chodzi o trading to kupujemy daną kryptowalutę i czekamy na jej wzrost, który oczywiście może nastąpić lub nie i wtedy tracimy. Arbitraż natomiast jest znaczniej mniej ryzykowny a wręcz przeciwnie nie ma tutaj praktycznie żadnego ryzyka, ponieważ kupujemy kryptowalutę na jednej giełdzie przesyłamy na giełdę na której jest droższa i tam sprzedajemy z zyskiem. Tak właśnie między innymi funkcjonuje projekt Arbitracoin.

Możliwości zarobkowe na platformie Arbitracoin :

Lending czyli system wypożyczania kryptowaluty ATC

Wypożyczenie polega na tym że użytkownik kupuje ArbitraCoin na giełdzie i tą kryptowalutę lokuje w systemie ArbitraCoin oczywiście na specjalnych zasadach i wypożycza tą kryptowalutę na określony czas po czym oczywiście otrzymuje wynagrodzenie i po całym okresie trwania wypożyczenia zostaje oddana kwota, która była na samym początku ulokowana czy też zamrożona.

Na co idą tak właścicie nasze wypożyczone ATC ? Nasze wypożyczone pieniądze idą do systemu arbitrażowego, dzięki czemu tworzą kapitał dzięki któremu projekt Arbitracoin jest w stanie wykonywać transakcje i robić arbitraż. Oczywiście w zamian za wypożyczenie deweloperzy oddają nam ustalony procent jak widać w poniższej tabeli.

[Obrazek: atclending-1.png]

Każdy depozyt składany w systemie jest składany w postaci Arbitracoinów nie da się na obecną chwilę wpłacić depozyt w innej kryptowalucie. W momencie przelania ATC do systemu jest podana wartość naszych Arbitracoinów w USD (dolarach) jest to tylko przelicznik który pokazuje nam ile w tym momencie nasz Atc obecnie jest warty.

Lending czyli wypożyczenie dzielimy na 5 możliwości:

1)Wypożyczenie od 100 $ do 1000 $


Jeżeli nasze ATC są warte od 100 $ do 1000 $ tak jak widać na pierwszej pozycji w w/w tabeli musimy zaakceptować warunki że to wypożyczenie będzie trwało 250 dni. Dopiero po 250 dniach nasza wypożyczona kwota zostanie zwrócona i nam oddana. Natomiast dziennie otrzymujemy do 2 % z wypożyczonej kwoty. W tym wypadku przez 250 dni otrzymujemy do 2 % od zainwestowanej sumy i na końcu po upływie 250 dni otrzymujemy zwrot wypożyczonej kwoty.

Zyski dziennie które będą generowane z naszego depozytu będą wyświetlały nam się w dolarach, jednak wszystkie pieniądze z systemy możemy wypłacić tylko w kryptowalucie Arbitracoin ATC. W systemie nie ma pieniędzy. Wpłącamy Arbitracoiny i wypłacamy Arbitracoiny. Dolar jest tylko przelicznikiem podglądowym abyśmy mieli podgląd ile w przeliczeniu na dolary każdego dnia otrzymaliśmy wynagrodzenia.

2)Wypożyczenie od 1010 $ - 5000 $

Jeżeli nasze ATC są warte od 1010 $ do 5000 $ tak jak widać na drugiej pozycji w w/w tabeli musimy zaakceptować warunki że to wypożyczenie będzie trwało 200 dni. Dopiero po 200 dniach nasza wypożyczona kwota zostanie zwrócona i nam oddana. Natomiast dziennie otrzymujemy do 2 % z wypożyczonej kwoty oraz 0.15 % gwarantowane. Czyli jeżeli w ciągu dnia otrzymaliśmy 2 % wynagrodzenia z wypożyczonej kwoty to do tego otrzymujemy dodatkowo 0.15 % gwarantowane. Wynagrodzenie do 2 % jest ruchome, ponieważ zależy to od zysków z arbitrażu jaki wykonała firma w danym dniu, więc może to być 0,5% ,1%,1,50 % 2% . W tym wypadku przez 200 dni otrzymujemy do 2 % od zainwestowanej sumy oraz 0.15 % gwarantowane każdego dnia i na końcu po upływie 200 dni otrzymujemy zwrot wypożyczonej kwoty.

3)Wypożyczenie od 5010 $ - 10000 $

Jeżeli nasze ATC są warte od 5010 $ do 10000 $ tak jak widać na trzeciej pozycji w w/w tabeli musimy zaakceptować warunki że to wypożyczenie będzie trwało 125 dni. Dopiero po 125 dniach nasza wypożyczona kwota zostanie zwrócona i nam oddana. Natomiast dziennie otrzymujemy do 2 % z wypożyczonej kwoty oraz 0.25 % gwarantowane. Czyli jeżeli w ciągu dnia otrzymaliśmy 2 % wynagrodzenia z wypożyczonej kwoty to do tego otrzymujemy dodatkowo 0.25 % gwarantowane. Wynagrodzenie do 2 % jest ruchome, ponieważ zależy to od zysków z arbitrażu jaki wykonała firma w danym dniu, więc może to być 0,5% ,1%,1,50 % 2% . W tym wypadku przez 200 dni otrzymujemy do 2 % od zainwestowanej sumy oraz 0.25 % gwarantowane każdego dnia i na końcu po upływie 125 dni otrzymujemy zwrot wypożyczonej kwoty.

4) Wypożyczenie od 10010 $ - 100000 $

Jeżeli nasze ATC są warte od 10010 $ do 100000 $ tak jak widać na czwartej pozycji w w/w tabeli musimy zaakceptować warunki że to wypożyczenie będzie trwało 100 dni. Dopiero po 100 dniach nasza wypożyczona kwota zostanie zwrócona i nam oddana. Natomiast dziennie otrzymujemy 2 % gwarantowane ! Każdego dnia przez 100 dni otrzymujemy 2 % oraz po 100 dniach zwrot zainwestowanej kwoty.

5) Wypożyczenie od 100010 $ - 1000000 $

Jeżeli nasze ATC są warte od 100010 $ do 1000000 $ tak jak widać na piątej pozycji w w/w tabeli musimy zaakceptować warunki że to wypożyczenie będzie trwało 60 dni. Dopiero po 60 dniach nasza wypożyczona kwota zostanie zwrócona i nam oddana. Natomiast dziennie otrzymujemy 2 % gwarantowane ! Każdego dnia przez 60 dni otrzymujemy 2 % oraz po 60 dniach zwrot zainwestowanej kwoty.

Każdego dnia wszystkie dolary czyli walutę podglądową możemy każdego dnia zamieniać na ArbitraCoiny i oczywiście sprzedawać je na giełdzie potencjalnym klientom, lecz to wszystko zależy od przyjętej strategii.

• Staking

Polega na tym że zakupioną kryptowalutę ArbitraCoin(ATC) przetrzymujemy na portfelu na swoim komputerze. Oczywiście komputer musi być włączony 24/h i taki włączony portfel bierze udział w przesyłaniu transakcji i potwierdzaniu transakcji i nasz portfel jest wynagradzany. Według informacj podanej na stronie projektu ArbitraCoin nasze wynagrodzenie w ciągu miesiąca może sięgać 16,6 % od całej sumy znajdującej się w naszym systemowym portfelu.

• Marketing

Marketing czyli polecanie systemu i projektu ArbitraCoin. Mamy możliwość zarabiania z czterech poziomów.
1 poziom: 8 % od złożonego depozytu on naszego bezpośredniego poleconego
2 poziom: 4 %
3 poziom: 2 %
4 poziom: 1 %


• Atc Traiding

Traiding czyli forma handlu. Czyli możemy kupić kryptowalutę ArbitraCoin na giełdzie i poczekać aż urośnie i wtedy sprzedać. Takich transakcji w ciągu dnia możemy wykonywać nieograniczoną liczbę.

Strategie jakie możemy przyjąć w tym projekcie:

Samych strategii jakie możemy przyjąć w projekcie ArbitraCoin jest bardzo wiele. Wszystko zależy oczywiście od własnego indywidualnego podejścia.

1) Zarobione dolary każdego dnia możemy zamieniać na Arbitracoiny tylko wtedy gdy Atc względem wykresu będzie notował spadki, ponieważ gdy wymienimy $ na ATC w momencie wzrostowym to nie zyskamy dużu. Wymieniając dolary na ATC w trendzie spadkowym zyskujemy dwa razy, ponieważ dostaliśmy wynagrodzenie od wypożyczenia i wymieniając wynagrodzenie z $ na ATC w momencie spadku zarobimy dodatkowe pieniądze gdy kryptowaluta powróci do trendu wzrostowego.

2) Zanim wypożyczymy nasze Arbitracoiny do sytemu możemy trochę poczekać, ponieważ:
zakładając że kupiliśmy dziś ATC po obecnej cenie X za 1000 $ gdy poczekamy kilka dni cena ATC może wzrosnąć a razem z nią wzrośnie nasza ogólna wartość kryptowaluty ArbitraCoin w przeliczeniu na dolary. Czyli wpłacimy więcej pieniędzy w przeliczeniu na dolary niż mieliśmy 

3) Można też zamieniać Atc na Btc i trzymać Bitcoina licząc na jego wzrosty dzięki czemu dodatkowo zarobimy 
Jest wiele możliwości oprócz tych trzech w/w jednak używając „dźwigni” musimy liczyć się z ryzykiem, ponieważ jeżeli po zamianie naszych zysków z $ na Atc kurs spadnie w dół to nasza wartość zysków będzie niższa.
Dlatego jeżeli ktoś chce wymieniać zyski dzienne na $ to nie ponosimy ryzyka związanego z ryzykiem, ponieważ dzienne zyski od razu wymienimy na ATC a ATC zamienimy na BTC a BTC sprzedamy na dolary to będzie to podobna wartość do zysków dziennych i wtedy nie mamy tak dużego ryzyka 

Roadmap – droga rozwoju kryptowaluty Arbitracoin (ATC) na najbliższe miesiące


[Obrazek: roadmap-1.png]

W tym momencie wszystko wypełniane jest zgodnie z planem. W marcu miał być start giełdy i start projektu Arbitracoin. Zarówno giełda ruszyła jak i projekt Arbitracoin.

W kwietniu przewidywana cena ATC to 1.07 $ . Oczywiście wartości kryptowaluty do duża prognoza, ponieważ jest dużo czynników wpływających na cenę, których nie da się do końca przewidzieć. Jednak jest to poglądowa wartość jaką kryptowaluta ATC może osiągnąć w kwietniu.

W kwietniu oraz w maju jest również uruchomienie kolejne giełdy, więc dojdą dwie nowe giełdy w ciągu 2 msc .

W czerwcu ma się odbyć duży globalny Event po czym Arbitracoin przewiduje że znajdą się w top 100 na Coin Market Cup.

W październiku przewidywana cena to 28 $. Oczywiście jest to całkiem możliwe, jednak jest to podglądowa wartość.

Kolejne miesiące to wypuszczenie karty debetowej do ATC, która ma mieć zastosowanie w listopadzie we wszystkich bankomatach na całym świecie.
Końcówka roku 2018 pozycja 50 na coin market cup.

REJESTRACJA I WEJŚCIE DO PROJEKTU

1. Aby dołączyć do projektu musisz oczywiście kupić na początku swoje Arbitracoiny (ATC) na poniższej giełdzie -> https://stocks.exchange/trade/ATC/BTC
2. Następnie zakładasz konto w projekcie ArbitraCoin - >
Reflink - > https://arbitracoin.com/G39yMwr8Ng
Czysty link - > https://arbitracoin.com/
3. Po zakupie ATC oraz założeniu konta logujemy się - > https://arbitracoin.com/G39yMwr8Ng aby przelać z giełdy na platformę nasze ATC. Aby to zrobić klikamy depo sit jak na poniższym obrazku.

[Obrazek: a11-1.png]

4. Następnie kopiujemy nasz adres portfela ATC ( patrz poniższy obrazek )

[Obrazek: a22-1.png]

5. Gdy już przelejemy nasze ATC na platformę to wchodzimy w zakładkę po lewej stronie Lending oraz klikamy Start Lending ( tak ja na poniższym obrazku )

[Obrazek: a33-1.png]

Nasz pakiet wypożyczenia jest już aktywny Smile

Mają jakieś pytania śmiała do mnie możecie napisać na maila -> [email protected]

Ja już swoje pierwsze 100 $ zainwestowałem na próbę kilka dni temu i wszystko działa jak powinno poniżej screen z panelu Smile
[Obrazek: dziala.png]

rexu12, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2018 14:45 przez rexu12.)
01-04-2018 14:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
KosaaxD Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 85
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 9 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #2
RE: Arbitracoin - coś więcej niż kryptowaluta !
Wydaje mi sie ze temat powinen trafic do dzialu kryptowaluty Smile
01-04-2018 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  XIN kryptowaluta co z tym zrobić? Artinesse 9 562 28-06-2019 19:30
Ostatni post: Artinesse
  BCC Kryptowaluta BitConnecta 3 sposoby zarabiania + Bot 1 % poverejay 27 3,319 18-01-2018 14:46
Ostatni post: poverejay
Thumbs Up Ethos kryptowalutą na 2018 rok? Soylent 2 906 03-01-2018 05:54
Ostatni post: kapczak
  Nowy początek z kryptowalutą jacektw 5 650 05-11-2017 11:00
Ostatni post: AnonimMilioner
Big Grin GCC Coin - kryptowaluta, ale nie tylko... tommiyacht 5 2,411 03-05-2017 19:00
Ostatni post: lamar6

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.