Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Ja dostałem bez żadnego problemu, wysyłania maila etc. Ci co mają problemy na pewno zapisali się do airdropa? Tam trzeba było wypełnić jakiś kwestionariusz(?).
Teraz tylko czekać na wejście na giełdę
KED airdrop has successfully concluded as of 15 May! Thanks for your participation, we will be distributing the KED tokens to your exchange wallets in the upcoming week.
Please note that withdrawal will be disabled until trading commences in early June.
Według informacji na telegramie udostępnia możliwość wymiany tokens KED wcześnie w czerwcu. Czyli jakoś pewnie za 2 tygodnie.
Tak również mam taką informację z supportu. paula2017 przepraszam że nie pisałem wcześniej - problemy rodzinne i nie miałem nawet jak wejść na forum. Cieszę się że support wszystko wyjaśnił.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2019 10:40 przez Dannyk.)