Sprawdź:
(02-01-2020 19:00)kamciono5 napisał(a): no czyli to by było na tyle jeśli chodzi o tą apke. Na dobrą sprawę za dobrze to wyglądało żeby mogło być prawdziwe.
hola hola ,nie tak szybko

,
właśnie dlatego że wyglądało to na poważną sprawę,zainwestowałem w smartfony i mimo długiego czasu oczekiwania na wypłatę(w serwisach zajmujących sie muzyką to norma ,w routenote trzeba czekać miesiąc i 15 dni,zanim rozliczą odsłuchy,dłubę muze także długie oczekiwanie na wypłate mnie nie dziwiło w przypadku AAmusic)u wierzyłem w legalność tematu,chociaz zazwyczaj jestem bardzo sceptyczny do takich aplikacji.
Tym bardziej że korespondowałem wczesniej z adminem ,takze gwarancja jakas tam była.
dlatego byłem bardzo zawiedziony,wczoraj napisałem maila ,a dziś .......
tadam
A jednak......

, widac złe naliczanie z aplle i reszty spowodowało chwilowe problemy z wypłacalnościa AAmusic ,wracamy do gry ,to znaczy kto chce to wraca ,pozdrawiam
![[Obrazek: Screenshot-20200103-035508.png]](https://i.postimg.cc/Mck4zqRj/Screenshot-20200103-035508.png)