Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft

10 Forum Gold dla Każdego! Zagłosuj i Zgarnij Bonus!


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 2 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poradnik ✩ #1/4 - Reklamowanie ofert CPA - INSTAGRAM ✩ » Dokładne wyjaśnienie reklamowania ofert na instagramie!

Autor Wiadomość
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 1,976
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2298 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.00
Post: #1
Heart ✩ #1/4 - Reklamowanie ofert CPA - INSTAGRAM ✩
Sprawdź:

Mentoring Get paid 2.0 - Mentoring rozwijany od stycznia 2015 roku!


#1 - Reklamowanie ofert CPA - INSTAGRAM

[Obrazek: vademecum.png]

REKLAMOWANIE OFERT CPA:
INSTAGRAM - FACEBOOK ADS - YOUTUBE - SNAPCHAT
Poradnik jest aktualny na dzień publikacji. Aktualizowana wersja jest opublikowana w mentoringu.Mamy okres wakacyjny, który wcale nie musi stanowić okresu bezproduktywności, nawet w przypadku częstych wyjazdów Smile Olbrzymim plusem zarabiania na instagramie jest możliwość zarabiania wszędzie - m.in. w autobusie, w pracy, w korku i na wakacjach. Po przygotowaniu profilu i publikacji przygotowanych materiałów - w pełni wystarczy już tylko dostęp do smartfona z internetem. Uważam, że warto mieć przygotowany co najmniej jeden profil, którym można się zajmować - będąc poza domem SmileIdea instagrama / jak działa ten portal?

Zapewne wielu z czytających nie zna instagrama, toteż zaczniemy od krótkiego wyjaśnienia. Instagram to przede wszystkim  aplikacja na smartfony. Na jednym smarfonie można mieć do 5 profili instagramowych na raz. 
Chociaż Instagram w pewnym stopniu przypomina Facebooka – również mamy tutaj tablicę, na której pojawiają się posty polubionych (obserwowanych) przez nas profili - to jednak w przeciwieństwie do Facebooka, nie możemy publikować samego statusu (bez zdjęcia/filmu). Ogromnym minusem, z perspektywy zarabiania, jest brak możliwości dodawania klikalnych linków w opisach i komentarzach. Także podsumowując - możemy publikować wyłączonie zdjęcia oraz filmiki opisane tekstowo (można dodać link jako tekst).

Jeśli nigdy nie miałeś/aś styczności z instagramem, poniżej przedstawiam całość na screenach (wykonanych smarftonem):


1. Tutaj wyświetlają się posty obserwowanych profili:
(osoby, które Cię obserwują przeglądają tą zakładkę analogicznie do tablicy na FB)

[Obrazek: i1.png]


2. Tutaj znajdują się posty proponowane, czyli dobrane na podstawie dotychczasowej aktywności konta:
(Twoje posty wyświetlą się tutaj osobom, które obserwują podobne profile)

[Obrazek: i2.png]


3. Tak wygląda przykładowy post na instagramie:
(Twoje posty powinny zawierarać link do LP/"mini-strony" na zdjęciu oraz w opisie (jako tekst!)

[Obrazek: i6.png]Rozwój profilu na instagramie

WAŻNE : Upewnij się, że Twój profil jest publiczny (profil prywatny jest widoczny tylko dla już obserwujących).


Po przygotowaniu profilu i publikacji przygotowanych materiałów - w pełni wystarczy już tylko dostęp do smartfona z internetem. Rozwój profilu, a więc pozyskiwanie ruchu, polega na komentowaniu zdjęć i obserwowaniu innych uzytkowników instagrama.


W celu rozwijania profilu:

(Uwaga! Na Instagramie, tak samo jak na Facebooku, działają zmienne filtry antyspamowe - wobec tego nie da się ustalić co dokładnie można, a czego nie można. Proponuję nie dodawać więcej niż 100 komentarzy/dzień i nie obserować więcej niż 150 osób/dzień!)


1. Przygotuj rzucający się w oczy i zachęcający do kliknięcia AVATAR. Avatar i nazwa to dwie zmienne, które decydują o tym czy potencjalnie zainteresowani klienci wejdą na przygotowywany profil. Zanim przygotujecie grafikę zauważcie, że avatary na instagramie są przycinane do okręgu - napis powinien się zatem znajdować w samym centrum obrazka.


2. Zaglądaj na inne profile instagramowiczów by komentować (jak najkrócej, najlepiej do 3-4 słów!) i lajkować zdjęcia. Dodawane komentarze powinny zachęcać do odwiedzenia naszego profilu. To podstawowa metoda pozyskiwania ruchu na instagramie. Osoby obserwujące te strony, zetkną się z Waszymi komentarzami i jakaś część z nich zacznie obserwować również Wasz profil - a przynajmniej na niego wejdzie. Powinny interesować Cię profile, nie tyle traktujące o tej samej tematyce co Twój (chociaż te też się zawierają w tym zbiorze), ale takie zrzeszające Twoją grupę docelową. W celu poszukiwania takich profili, będziemy używać wyszukiwarki w którą należy wpisywać "hashtagi" i/lub potencjalne nazwy tego typu profili. Po znalezieniu kilku profili, polecam sprawdzać hashtagi których używają i w ten sposób wyszukiwać kolejne profile. 
Warto sobie zapisywać listę aktywnych profili z interesującej nas tematyki i zamiast wciąż zaczynać wszystko od nowa (mam na myśli poszukiwania) - po prostu komentować na nich posty dodane po naszej ostatniej aktywności.

Przykład: reklamując cokolwiek związanego z iphone'em - powinieneś szukać wyszukiwać wszelkie profile obserwowane przez "szpanerów" i fanów techniki (w grę wchodzą np. smartfony i tablety wszelkich marek). Ograniczając komentowanie do profili powiązanych z iphone'em - może się okazać, że docierasz z przekazem tylko do JUŻ SZCZĘŚLIWYCH posiadaczy iphone'ów, a nie osób które chciałyby go kupić/wygrać (wówczas oczywiście wynik może słaby).


3. Obserwuj inne (niekoniecznie podobne!) profile. Im więcej profili obserwujesz, tym więcej zacznie obserwować Ciebie (i tym więcej osób wejdzie na Twój profil - chociażby jednorazowo, żeby sprawdzić o co chodzi - "kto mnie obserwuje"). Każdy kogo zaczniesz obserwować otrzyma powiadomienie i będzie ciekaw kim jesteś. Najlepiej obserwować swoją potencjalną grupę docelową (niestety to może być skomplikowane) i podobne do Twojego profile. Tak naprawdę jedno z drugim się wiąże. Wejdź na podobny do Ciebie profil, otwórz listę osób, które go obserwują i zacznij ich obserować. Im więcej osób zaczniesz obserwować, tym lepiej dla Twojego profilu. Jeśli te osoby obserwują podobne do Twojego profile, jest spora szansa że zaczną obserwować równiez Ciebie. Nie ma co się ograniczać w ilości obserwowanych osób.
Drugą możliwością, ze względu na często mało popularne (lub unikalne!) nisze, jest obserwowanie jak największej ilości losowych osób. W tym celu należy odwiedzać popularne profile youtube'rów i obserwować wszystkie profile komentujące i lajkujące ich najnowsze wstawki (obserwowanie osób udzielających się tylko przy najnowszych wstawkach ogranicza straty czasu - mamy pewnośc, że to aktywne konta które obserwują zawartość instagrama).


4. Możesz próbować umówić się z innymi profilami na wzajemną promocję (analogicznie do facebookowego S4S - share for share).


5. Profil można reklamować również poza instagramem - przy pomocy marketingu szeptanego np. na fanpage'ach, forach i grupach FB o zbliżonej tematyce.


6. Instagram opiera się na zdjęciach - więc należy zwracać uwagę na to co się wrzuca. Im bardziej interesujące zdjęcia (związane z tematyką profilu), tym większe zainteresowanie. Wrzucana zawartość będzie widoczna dla innych osób dzięki: uwzględnianiu ich przez instagram jako posty proponowane i dzięki hashtagom. Warto przeanalizować konkurencję i wypisać sobie listę hashtagów, których używają - a następnie wdrożyć je do swoich postów.Instagram jako źródło ruchu

Strona główna Twojego profilu to pierwsze miejsce (i być może jedyne), które zobaczą ludzie wchodzący z dodawanych przez Ciebie komentarzy i obserwowania innych osób. Jedyny klikalny link można wstawić właśnie na stronie głównej swojego profilu. Możesz tam wstawić link bezpośredni do oferty którą reklamujesz lub swojej "mini-strony"/LP dodatkowego. Oprócz linku, na stronie głównej powinieneś dodać też opis - zwięzły i na tyle czytelny by każdy wiedział po co ma wejść w link. Zwróć uwagę, że osoby które wejdą na dodaną przez Ciebie stronę, wejdą na nią najprawdopodobniej za pomocą komórki - także upewnij się, że strona jest prawidłowo wyświetlana na urządzeniach mobilnych.

Ze względu na brak klikalnych linków w postach, pozyskiwanie ruchu ze zdjęć na portalu jest troszkę utrudnione. Aby zmaksymalizować nasze szansę na ruch potrzebujemy własną domenę, najlepiej łatwą do zapamiętania.

Używanie aplikacji "Instagram" do promocji polega na dodawaniu linku (jako tekst) w opisach zdjęć - oczywiście z charakterystyczną dla oferty treścią reklamową - i umieszczanie go na zdjęciach. Umieszczanie linku do reklamowanej strony na zdjęciach (najlepiej wszystkich) jest najważniejsze. Opis widzą dopiero osoby, które "wejdą w zdjęcie" - a same zdjęcia widać od razu, tak jak jest to widoczne na poniższym screenie:

[Obrazek: i4.png]

Jedna z teorii w marketingu mówi, że klient musi zobaczyć twoją reklamę 7 razy zanim zdecyduje się cokolwiek od ciebie kupić. Przekładając to na zdjęcia - jak ktoś będzie je cały czas widział, w końcu otworzy przeglądarkę i wejdzie na Twoją stronę. Moim zdaniem dokładnie każde publikowane zdjęcie powinno być opatrzone linkiem + ew. jakimś tekstem reklamowym, np. "Pobierz więcej", "Obejrzyj", itd.

Oczywiście, nie trzeba reklamować stale tego samego, po uzbieraniu większej ilość obserwujących można zacząć dodawać do zdjęć inny link. 

Na pewno, co można wywynioskować z powyższego opisu, bez programu graficznego się nie obejdzie - pomimo podobieństw, to jednak nie jest facebook SmileJak i co promować? / Jakie nisze warto promować na Instagramie?

Instagram jest odpowiednim źródłem ruchu dla każdego typu ofert - mogą to być MO/MT/IVR, mogą być oferty CPS, CPD, a także może to być najłatwiejsze skracanie. Wsród użytkowników instagrama zdecydowanie przeważają osoby młode - warto więc wybierać nisze związane z potrzebami przede wszystkim osób młodych SmilePodsumowanie

Instagram robi się coraz bardziej popularny i warto na nim być. Niestety nie możemy tu używać klikalnych linków (oprócz strony głównej, która jest bardzo ważna!), ale możemy reklamować nasze strony poprzez edytowane zdjęcia i tekstowy opis. Im wcześniej zaczniemy, tym szybciej będziemy na tym portalu "więksi". Przeglądanie internetu w czasie wolnym na smartfonach to właściwie codzienność, warto ten czas przeznaczyć na zarabianie - zamiast bezproduktywne "surfować". Instagram, jako jedna z nielicznych metod, umożliwia (a wręcz nakazuje) działanie w 100% za pomocą komórki.Reklama


ZYSKAJ DOSTĘP DO STALE AKTUALIZOWANEJ BAZY PORADNIKÓW

--> MENTORING Get paid 2.0 <--

PONAD 108 PORADNIKÓW W JEDNYM MIEJSCU!


Partnerami mentoringu są serwisy:

[Obrazek: logo-mylead2.png][Obrazek: spacer.png][Obrazek: ef_zc.png][Obrazek: spacer.png][Obrazek: hotpay_zc.png]

| MYLEAD | EFORSA | HOTPAY |

(Otrzymasz bonus do stawek).

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2021 02:46 przez mysc.)
Glosy: ElWariato (+1), damianspory (+1), Bartezx1997 (+1), danoneksss (+1), PUSHON (+1), twardy (+1), Hoolig4n (+1)
23-07-2017 00:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
Hoolig4n Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,071
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 563 +

Forum Gold: 69.00
Post: #2
RE: ✩ #1 - Reklamowanie ofert CPA - INSTAGRAM ✩
To teraz tylko czekać na nowości na get paidzie Tongue Poradnik oczywiście na plusik. Wielu osobom, które nie znały możliwości Instagrama napewno pomoże.
Glosy: mysc (+1)
23-07-2017 01:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cezar78 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 476
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 121 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: ✩ #1/3 - Reklamowanie ofert CPA - INSTAGRAM ✩
Sposób dobry ale ręcznie wykonując te czynności można sie zaje.. Ja używam do tego bota z mojej sygnaturki. Follow, unfollow, like, komentowanie jest na autopilocie. Najlepsze jest to że można dodać swoje własne komentarze w formacie spintax np z linkiem do oferty cpa lub odsyłać ludzi do swojego profilu gdzie można dodać jedyny klikalny link. Następnie pozostaje tylko zapuścić bota i komentować odpowiednie hashtagi lub lajkujących te hashtagi (2 opcja daje lepsze konwersje). Pierwsze 3 dni są za darmo więc można spróbować bez wtapiania żadnej kasy.
26-07-2017 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pozycjonowanie filmu na YouTube 2018 - PPA/CPA Klin 248 60,176 18-03-2021 21:28
Ostatni post: kukiz87
Heart
Poradnik
 Jak pobrać zdjęcia z instagram'a w najwyższej możliwej rozdzielczości?
mysc 5 7,689 28-02-2020 15:03
Ostatni post: zarobasss
 
Poradnik
 Promocja ofert RANDKOWYCH - zarabiaj stawiając pierwsze kroki.
Czaq 8 10,065 27-01-2020 14:44
Ostatni post: Czaq
 
Poradnik
 ✩ #4/4 - Reklamowanie ofert CPA - SNAPCHAT ✩
mysc 11 11,870 12-11-2019 03:04
Ostatni post: mysc
 
Poradnik
 Twitter + CPA = $$$
broofie 9 4,369 12-05-2019 15:42
Ostatni post: cezar78

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.