Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Religia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Religia (/Temat-Religia-50225)



Religia - PodatekPL - 28-02-2012 18:33

Moi rodzice każą mi chodzić do kościoła i na lekcje religii.
Chociaż jestem ateistą. Mam jakieś prawa czy coś ?
To nie jakiś żart tylko prawda "Nie wierze od początków gimnazjum


RE: Religia - DDK - 28-02-2012 18:35

Według mnie każdy powinien mieć prawo do swojego wyznania, ale jak jesteś niepełnoletni to niestety raczej nic nie zrobisz Smile Powiedz, że masz prawo do swojego wyznania i tyle Tongue


RE: Religia - Boonys - 28-02-2012 18:44

Wątpię że coś zrobisz, jeżeli rodzice ci karzą, no to nie ma odwołania. Jeśli chodzi o lekcje religii - Przesiedź, odpisz zadanie, poczytaj książkę, tak jak ja. A kościół? Udaj że idziesz do kościoła i idź do kolegi. Ale tak na serio, nie masz chyba prawa głosu, mógł byś pogadać z dyrektorem, ale nie wiem czy to coś da.


RE: Religia - HeniutX - 28-02-2012 19:05

Ja sam jestem chrześcijanem (przynajmniej próbuję), a nie katolikiem, ale rodzice ;/ Wg. mnie kościół to zjeby (sorki za urażenie) - może nie do końca, ale to co robią. Sam wieżę w Chrystusa i w kościół, ale nie w obowiązkowe chodzenie do niego co niedzielę (znajdź taki zapis w piśmie św.), albo chrzest - nawet wg. pisma św. mógł go przyjąć dopiero pełnoletni człowiek wiedzący jaki trud podejmuje, a jak jest teraz? Sami wiecie Smile Za dużo dzieci ginęło przed chrztem (= kościół nie dostawał kasy za chrzest, a chcą praktycznie tylko zarobić) więc wprowadzili taki chrzest jak jest teraz Smile
Może się mylę, może nie, ale taka jest moja opinia - pozdro


Odp: Religia - Rzmijec - 28-02-2012 21:52

Ja chodzę do kościoła co niedzielę, czasami na różaniec itp.. Wierzę w Jezusa, Boga. Głównie wpojona wiara od małego. Wierzę w Boga, ale dla mnie 90% obecnych kapłanów to niemażarte pieniędzy wieprze. Całe szczęścia, że chociaż w gimnazjum mam katechetę, który potrafi korzystać z życia po Bożemu, potrafi zachęcić do wiary, wytłumaczyć Boga.

Wysłano z Tapatalk.


RE: Religia - Yogii - 29-02-2012 16:14

jestes ateistą?
apostazje przeprowadziłeś? - pewnie nie.. wiec jaki z ciebie ateista...
sluchaj sie staruszkow..zle na tym nie wyjdziesz....


RE: Religia - patryk003 - 04-03-2012 21:00

(28-02-2012 18:44)Boonys napisał(a):  Wątpię że coś zrobisz, jeżeli rodzice ci karzą, no to nie ma odwołania. Jeśli chodzi o lekcje religii - Przesiedź, odpisz zadanie, poczytaj książkę, tak jak ja. A kościół? Udaj że idziesz do kościoła i idź do kolegi. Ale tak na serio, nie masz chyba prawa głosu, mógł byś pogadać z dyrektorem, ale nie wiem czy to coś da.

Kłamać nie wolno.

Należy robić dobrze i nie robić źle.

Popieram kolegę wyżej. (Chodzi mi o słuchanie się)


RE: Religia - Sloniasek - 04-03-2012 22:28

Ja tam jestem wierzący niepraktykujący Big Grin


RE: Religia - jarunioo7 - 11-03-2012 15:08

Ja również nie wierze, jednak nie chce tego mówić rodzicom.. Po prostu szkoda mi ich.. Zdam to bierzmowanie i później może im powiem ;/
Sprawy wyznaniowe zawsze nie są łatwym tematem..