Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) (/Temat-Vademecum-Snapchat-Instagram-ZAROBISZ-SPORO-HAJSU-2-tysiace-miesiecznie-153071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - tokaj25 - 28-02-2018 13:17

Przykro mi, ale wszystko co napisał kolega powyżej to prawda. Totalna olewka kanału na który sprzedawał wejściówki. Ludzi informuje na kanale, że jest ciężko chory i nie ma sił nic robić a tu i na konkurencyjnym forum sprzedaż poradników prowadzi bez problemów. Nie wspominając o takich kwiatkach jak to, że każdy dzień to inna promocja, po promocji promocja promocjia na koniec niby skończona ilość sprzedaży odnawia się z kolejna promocją.


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Krashai - 28-02-2018 13:17

Kusas jak sie domyślasz makecash i zarabiam.com to osobne fora z osobnymi użytkownikami, na makecash ssprzedaż jest zamknieta od prawie 3tygodni. Tutaj sprzedaje tak jak na mc piec ostatnich sztuk... a co do grupy, doskonale wiedziałeś że bylem w szpitalu... Odpowiadaniem na wiadonosci zajmowałem się ja i moja dziewczyna co rownie dobrze jest moim interesem... a co do wychodowania jaj to chyba właśnie powinieneś zrobić to Ty. Zrobiłeś najwięcej na moim poradniku a zachowujesz sie jak najbardziej poszkodowane dziecko, odradzasz innym kupno bo myślisz że tylko Ty masz prawo zarabiać? Nisza ewhore jest nie do wykończenia co z resztą sam potwierdzales... Grupe przejąłeś mi nielegalnie ponieważ byłem jej wlascicielem. Przekonałeś użytkowników do przejscia na Twoją grupę (pisali mi o tym na mc), po za tym jak udostepniasz mój poradnik oraz wiedze która Ci przekazałem innym, to w świetle prawa jest to już zlsmanie moich praw autorskich.

PS. Kto.tu nie ma jaj,ja Cie na fb nie blokowalem Smile. A wiadomosci nie mam.


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - jarunioo7 - 28-02-2018 13:24

Krashai.. Przecież z tak ogromną wiedzą jaką masz to spokojnie jeszcze napiszesz kilka poradników, rozszerzeń, dodatków, vademecum, książek.. Zakończ sprzedaż tego i pisz nowe "Vademecum" Lol


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - kusas - 28-02-2018 13:25

(28-02-2018 13:17)Krashai napisał(a):  Kusas jak sie domyślasz makecash i zarabiam.com to osobne fora z osobnymi użytkownikami, na makecash ssprzedaż jest zamknieta od prawie 3tygodni. Tutaj sprzedaje tak jak na mc piec ostatnich sztuk... a co do grupy, doskonale wiedziałeś że bylem w szpitalu... Odpowiadaniem na wiadonosci zajmowałem się ja i moja dziewczyna co rownie dobrze jest moim interesem... a co do wychodowania jaj to chyba właśnie powinieneś zrobić to Ty. Zrobiłeś najwięcej na moim poradniku a zachowujesz sie jak najbardziej poszkodowane dziecko, odradzasz innym kupno bo myślisz że tylko Ty masz prawo zarabiać? Nisza ewhore jest nie do wykończenia co z resztą sam potwierdzales... Grupe przejąłeś mi nielegalnie ponieważ byłem jej wlascicielem. Przekonałeś użytkowników do przejscia na Twoją grupę (pisali mi o tym na mc), po za tym jak udostepniasz mój poradnik oraz wiedze która Ci przekazałem innym, to w świetle prawa jest to już zlsmanie moich praw autorskich.

PS. Kto.tu nie ma jaj,ja Cie na fb nie blokowalem Smile. A wiadomosci nie mam.
Czy ja ci coś przejąłem? Ty nadal jesteś właścicielem tego kanału, twoja prawa autorskie? XDD prosze cie W szpitalu byłes, ale 20 lutego to rozumiem ze tatuażysta ci w szpitalu ten twój nowy tatuaż robił?
Ja na twoim poradniku nie zarabiam od dwóch tygodni zacznijmy od tego, gdybym uważał że tylko ja mam prawo do robienia tego nie pomagał bym innym osobom na discordzie w tym, nisza ewhore jest nie do wykończenia ale na world wide a pod polske ty ją skutecznie zabiłeś, co pokazują moje statystki i statystki użytkowników kanału. Przejście na nowy discord zaproponowali członkowie kanału a ja sie tylko z nimi zgodziłem, to nie ja wyszedłem z propozycja nowego kanału. Nie udostępniam żadnych twoich poradników, na discordzie jest kanał tylko dla tych którzy zakupili twoj poradnik który zresztą sam udostępniłeś tym osoba ktorzy tylko zakupili dostęp do discorda. Na FB cie nie blokowałem, mam nowe konto z którego ci napisałem wiadomosc (sprawdz folder inne)
Tyle odemnie


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Mikey - 28-02-2018 13:32

Cytat:Kusas jak sie domyślasz makecash i zarabiam.com to osobne fora z osobnymi użytkownikami, na *konkurencyjne forum* ssprzedaż jest zamknieta od prawie 3tygodni. Tutaj sprzedaje tak jak na *konurencyjne forum* piec ostatnich sztuk

Dlaczego kłamiesz, przed chwilą napisałeś o dostępnej sztuce na konkurencyjnym forum?


Cytat: a co do grupy, doskonale wiedziałeś że bylem w szpitalu... Odpowiadaniem na wiadonosci zajmowałem się ja i moja dziewczyna co rownie dobrze jest moim interesem... a co do wychodowania jaj to chyba właśnie powinieneś zrobić to Ty. Zrobiłeś najwięcej na moim poradniku a zachowujesz sie jak najbardziej poszkodowane dziecko, odradzasz innym kupno bo myślisz że tylko Ty masz prawo zarabiać? Nisza ewhore jest nie do wykończenia co z resztą sam potwierdzales...

Nie oszukujmy się, że Twoje poradniki to jedna wielka kupa, tylko po to abyś sobie wyszedł z problemów finansowych link do tematu, zarabianie na sprzedaży śmieciowych poradników to Twój jedyny sposób na zarobek. A odpowiadanie na wiadomości... sam się do tego zobowiązałeś w pierwszym poście, "oczywiście udzielam pomocy jak czegoś nie zrozumiesz".

Dlaczego możesz mieć żal do @[kusas], że zachęcił użytkowników do przejścia na swojego discorda, skoro Ty brałeś tylko od nich pieniądze a od siebie nie dawałeś nic? Gdybyś dbał o swoich ludzi, to by zostali, uwierz.

Smutne jest tylko to, że od początku było wiadomo jakiej jakości poradnik to może być, szkoda tylko że ludzie stracili pieniądze na to, bo te wielkie zarobki, wspaniałe reklamy były chyba jedynie wyobraźnią @[Krashai].


RE: Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Admin - 28-02-2018 13:46

Zamknięcie wątku/sprzedaży na prośbę autora.


Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) - Admin - 28-02-2018 13:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.