Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. (/Temat-Zarabianie-w-domu-z-prowizji-w-programie-partnerskim-139931)



Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. - Kadze22 - 30-10-2016 12:51

Witam was, potrzebuję waszej pomocy

istnieje taka strona, która pozwala na zarabianie w domu poprzez polecenie ich produktów - za każdy zakupiony przez daną osobę produkt z mojego polecenia dostaje 30% prowizji. Polecenie produktów polega na tym aby dana osoba weszła z mojego linka do produktu i go kupiła, wtedy 30% prowizji wbija na moje konto. Jedyny problem jest taki, że nie posiadam żadnej strony www aby móc promować te produkty a ich jest ok 70 (od suplementów na masę mięśniową, na odchudzanie aż do supli wspomagających potencję). Szanowni, czy znacie jakieś kreatory stron www (mogą być płatne) , które by pomogły mi sprzedawać owe produkty? Chodzi o to, aby ludzie klikali w dany produkt i ich przenosiło z mojego linka na stronę producenta i z stamtąd zamawiali dany produkt. Zależy mi na tym aby na stronie można było stworzyć podkategorię np "Na masę" "Zdrowie i uroda" "Odchudzanie" itp Fajnie by było jakby ludzie klikali "ZAMÓW" i ich przenosiło z mojego linka na stronę producenta. Od razu mówię, że jestem w tych sprawach laikiem, chciałbym aby kreator był intuicyjny - nie jestem z wykształcenia informatykiem Smile

Jest oczywiście opcja aby stronę po utworzeniu promować (odpłatnie) na facebooku.

Liczę na wasze opinie na ten temat Jeśli uważacie, że stworzenie danej strony nie będzie opłacalne to proszę to napisać. Liczę na wasze doświadczenie.

Pozdrawiam


RE: Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. - mahuzz - 30-10-2016 13:16

Nikt Ci nie powie czy byłoby to opłacalne - można tylko gdybać.
Ludzie zarabiają na takich programach naprawdę ładne pieniądze Smile Idealnym przykładem w dążeniu do czegoś takiego jest bodajże @[ivandzms] i jego dziennik pracy - polecam przeczytać Smile To nie jest taka prosta sprawa. On prowadzi strony sprzedażowe, ale zawsze można to podpiąć pod program partnerski. Pozdrawiam!


RE: Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. - rachman - 30-10-2016 15:44

CIP? Oni mają gotowe strony, wystarczy wrzucać na serwer i promować. Inne firmy nie wiem. W każdym normalnym hostingu masz kreatory stron, instalatory CMSów itp.


RE: Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. - ivandzms - 30-10-2016 23:11

CIP czy też NutriProfits oferują swoim partnerom specjalnie przygotowane szablony (WP, html). Wystarczy ogarnąć domenę+hosting i można odpowiednio przygotowany wrzucić. Samo postawienie strony jest nieopłacalne, jednak praca nad nią może za jakiś czas okazać się żyłą złota. Suple to duże pieniądze i jeszcze większa konkurencja...


RE: Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. - MrocznyKILL - 30-10-2016 23:18

Jeśli szukasz gotowców do promowania to widzę że serwis MyLead ma coś takiego. Osobistych doświadczeń nie mam ale tu masz dział o tym serwisie http://zarabiam.com/Forum-MyLead-397


RE: Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. - bestek112 - 31-10-2016 01:04

To jest jeszcze dobra opcja http://www.pierwszye-milion.pl/zarabianie-na-polecaniu-produktow-aliexpress/


RE: Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. - sqmany - 31-10-2016 03:04

Aby tworzyć strony nie trzeba być informatykiem, człowiek i po podstawówce może stworzyć własną stronę, skryptów, cms'ów oraz szablonów do skryptów blog'a typu wordpress jest od groma, wystarczy tylko poczytać i wybrać coś dla Siebie. Najprościej będzie Ci stworzyć blog'a wordpress, albo na blogspocie i zainstalować odpowiedni szablon, który będzie pasował do tematyki. Tyle, że jeżeli to ma być strona strickte pod promowanie tych produktów, to najłatwiej byłoby po prostu skorzystać z gotowych programów partnerskich, które wystarczy podpiąć pod swoją domenę, by nie było widoczne, że jest to reflink. Jeżeli natomiast chcesz wypozycjonować się w google'u, to wtedy oczywiście do tego jest potrzebna strona, z samą domenę z podpiętym programem partnerskim raczej mało zdziałasz w google'u. A jeżeli nie chcesz inwestować w pozycjonowanie, ani też nie chcesz się uczyć pozycjonowania, a masz problemy z podstawami podstaw, przy zakładaniu swojej strony, to wtedy zostaje własna domena, pod to podpięty twój link do programu partnerskiego i promocja w odpowiednich miejscach.


RE: Zarabianie w domu z prowizji w programie partnerskim. - Kadze22 - 06-11-2016 17:02

Szanowni,

proszę o pomoc w wybraniu strony internetowej (firmy), która pomoże mi w stworzeniu własnej strony internetowej , dzięki której będę promował owe produkty wymienione w pierwszym poście.

Myślałem o nazwie.pl , ovh.pl

Zależy mi na tym aby kreator był intuicyjny oraz cena w miarę przystępna Smile

Co polecacie dla laika, który nigdy nie stworzył strony www ?

Dziękuję,
pozdrawiam