Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na Fanpage (/Temat-Zarabianie-na-Fanpage-117595)



Zarabianie na Fanpage - bestek112 - 12-07-2015 22:45

Parę dni temu stworzyłem Fanpage na którym zaczęły ładnie rosnąć lajki i pytanie do was. Jak już osiągnę ładną sumkę Lajków to jak zacząć zarabiać na takim fanpage? HotCash? Czy może coś lepszego polecacie?


Zarabianie na Fanpage - Mikey - 13-07-2015 01:07

Jaka tematyka Fanpage?


Napisane z TapTalka za pomocą iPhone.


RE: Zarabianie na Fanpage - bestek112 - 13-07-2015 11:59

Wszystko co związane z Apple (iphone itp)


RE: Zarabianie na Fanpage - erner - 13-07-2015 12:05

Jak z iPhonem to proponuje najlepszy wizualny landing page pod iphona, konkurs z iphonem albo coś co każdy chciałby na nim mieć.


RE: Zarabianie na Fanpage - bestek112 - 13-07-2015 12:08

(13-07-2015 12:05)erner napisał(a):  Jak z iPhonem to proponuje najlepszy wizualny landing page pod iphona, konkurs z iphonem albo coś co każdy chciałby na nim mieć.

Myślę że własnie mało osób się nabierze na konkurs z iphonem :/


RE: Zarabianie na Fanpage - jarunioo7 - 14-07-2015 00:41

Jeśli fani będą bardzo aktywni to zarobisz na tym fanpage nawet jesli bedzie mial 3k fanow. Musisz przekonac fanow "że ich nie ściemniasz", nabić fejk lajki (ostatnio napisałem o tym poradnik), nabić fejk komentarze - bez tego będą bardzo słabe wyniki Sad Polecam Leadmore - program test IQ, Iphone 6, Data śmierci i "Ile bedziesz miał dzieci". Według mnie te programy najlepiej sprawdzaja sie na fanpagach Smile