Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam MEGA AKTYWNY fanpage gimbusiarski 12,5k fanów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam MEGA AKTYWNY fanpage gimbusiarski 12,5k fanów (/Temat-Sprzedam-MEGA-AKTYWNY-fanpage-gimbusiarski-12-5k-fanow-103701)



Sprzedam MEGA AKTYWNY fanpage gimbusiarski 12,5k fanów - jarunioo7 - 14-12-2014 20:02

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam MEGA AKTYWNY fanpage gimbusiarski 12,5k fanów!
2.Opis przedmiotu : Poniżej
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW, GG: 51254200 (niewidoczny)
5.Cena : 100zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP, Przelew
_______________________________________________________


Witam. Sprzedam fanpage typowo gimbusiarski, założony 8 grudnia.
Obecnie ma 12,5k Fanów, a liczba ta stale rośnie Smile

Statystyki:


[Obrazek: la0qz5.jpg]

Jak widać zasięgi doskonałe - można to spieniężyć Huh

Nie udostępniałem na nim ŻADNYCH SUBÓW i żadnych reklam bo wiedziałem, że ten fanpage będzie bardzo dobry, a osoba której go sprzedam zrobi z nim co będzie chciała Smile


Post z 12 grudnia:

[Obrazek: rghead.jpg]

Post z 8 grudnia:

[Obrazek: mq8am8.jpg]

Cena: 100zł

Kontakt: PW, GG: 51254200 (niewidoczny)


UWAGA!

Nie proście o link tutaj bo ostatnio zauważyłem, że najwięcej postów z prośbą o link piszą nabijacze postów Smile Mogę go wysłać jedynie zaufanym i zdecydowanym użytkownikom przed kupnem. Posty z prośbą o link będą zgłaszane Lol



RE: Sprzedam MEGA AKTYWNY fanpage gimbusiarski 12,5k fanów - czlowien - 14-12-2014 21:02

Fanpage przekazany błyskawicznie, dzięki Smile

A temat do zamknięcia.


RE: Sprzedam MEGA AKTYWNY fanpage gimbusiarski 12,5k fanów - jarunioo7 - 14-12-2014 21:03

Potwierdzam i polecam transakcje z użytkownikiem. Fanpage sprzedany. Temat do zamknięcia Smile


Sprzedam MEGA AKTYWNY fanpage gimbusiarski 12,5k fanów - Sloniasek - 14-12-2014 23:23

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.