Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pobieraczek.pl pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: pobieraczek.pl pomocy! (/Temat-pobieraczek-pl-pomocy-15986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Ulcia - 17-11-2010 16:51

tez tak mialam przychodzily do mnie na meila wezwania do zaplaty a ja to totalnie olalam. to oszusci, hca tylko siagnac z czlowieka kase, byla juz prowadzona sprawa na ten temat, z reszta bardzo glosno o tym bylo...
w kazdym razie nic ci nie zrobia:P


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Tazune - 23-06-2011 14:16

Do mojej siostry na maila przyszło i nawet list przysłali do domu Big Grin
Co zrobiła? Usunęła maila a list wyje.. rzuciła Tongue
A pieniądze to niech oni się naucza uczciwie zarabiać a nie kraść.


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Lubelak - 24-06-2011 14:21

GRATULUJĘ

Mega Odkopu !
Będzie z Ciebie Górnik jak nic!


RE: pobieraczek.pl pomocy! - wesolutki - 26-06-2011 14:37

Dajcie sobie z tym święty spokój... NIC WAM NIE GROZI!!


RE: pobieraczek.pl pomocy! - omisiu - 01-07-2011 22:19

Nawet o tym zapomniałem Tongue


RE: pobieraczek.pl pomocy! - patyk339 - 22-07-2011 12:40

O Pobieraczku było cicho nikt o nim nie wiedział. Do 24 Października zeszłego roku. Wtedy zaczęła się afera i po chyba 2 miesiącach UOKiK nałożył karę 240 tyś zł na Pobieraczka. A zgadnijcie kto ją rozpoczął? Ja! Tak właśnie ja ją rozpocząłem. Dostałem 1 maila nawet go nie przeczytałem tylko go otworzyłem potem dostałem 2 i własnie go przeczytałem, że trzeba zapłacić tą kwotę. I nie wiedziałem co robić. Jestem niepełno letni i podałem fałszywe dane. Więc mama zadzwoniła do mojej siostry narzeczonego, który jest prawnikiem i powiedział całą sprawę swoim kolegom i poszło to dalej aż do gazet i tak pobieraczek dostał karę. Dziękuję dobranoc.


RE: pobieraczek.pl pomocy! - TomiGKS - 27-07-2011 08:01

ja właśnie dzisiaj dostałem ten list , mam 12 lat(prawie 13) dzięki waszym komentarzom uspokoiłem się Big Grin


RE: pobieraczek.pl pomocy! - Sloniasek - 27-07-2011 08:30

Czym wy się przejmujecie to ja niewiem...
Są tysiące skarg na pobieraczka, więc jeżeli przyjdzie wam taki mail to najlepiej go usuńcie i zapomnijcie o tym Smile


RE: pobieraczek.pl pomocy! - milosz998 - 27-07-2011 12:18

(22-07-2011 12:40)patyk339 napisał(a):  O Pobieraczku było cicho nikt o nim nie wiedział. Do 24 Października zeszłego roku. Wtedy zaczęła się afera i po chyba 2 miesiącach UOKiK nałożył karę 240 tyś zł na Pobieraczka. A zgadnijcie kto ją rozpoczął? Ja! Tak właśnie ja ją rozpocząłem. Dostałem 1 maila nawet go nie przeczytałem tylko go otworzyłem potem dostałem 2 i własnie go przeczytałem, że trzeba zapłacić tą kwotę. I nie wiedziałem co robić. Jestem niepełno letni i podałem fałszywe dane. Więc mama zadzwoniła do mojej siostry narzeczonego, który jest prawnikiem i powiedział całą sprawę swoim kolegom i poszło to dalej aż do gazet i tak pobieraczek dostał karę. Dziękuję dobranoc.


I potem się obudziłeś?Big Grin


RE: pobieraczek.pl pomocy! - draco - 13-08-2011 19:14

Szczerze powiedziawszy polityka Eller Service SC -Pobieraczek narusza prawo konsumenckie i prawo obrotu cywilnego.

Ponadto w sytuacji związanej z obrotem tresciami objetymi prawem autorskim w/w firma narusza prawo karne.

W razie dalszych pytan prosze o kontakt na PW