Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu ludzi, zwłaszcza młodego pokolenia, poszukuje źródła zarobku w sieci. Dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W czasach, gdy trudno jest o jakąkolwiek pracę nawet dla ludzi z wyższym wykształceniem, zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, dlatego też każdy, kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń.

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 5 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Poradnik Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
» Poradnik Lead Lightning (power lead system)
Autor Wiadomość
Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 252
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 92 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1
Thumbs Up Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !

PORADNIK POWER LEAD SYSTEM ( LEAD LIGHTNING ) - Jak budować listę mailingową na której możesz zarabiać dożywotnio


Czyli jak zarabiać w marketingu internetowym i zarabiać konkretne dolary na rynku anglojęzycznym. Wiedza jaką wam przekaże w poradniku jest bardzo cenna, tym bardziej że niektórzy ,,GURU" sprzedawali by tą wiedzę za dobre pieniądze. Na samym początku muszę przedstawić wam na jakich zasadach działa ta platforma.

Plan poradnika jest następujący :

1. Wstęp i wprowadzenie

2. Co to jest Lead Lightning i Power Lead System

a) Twoje linki promujące program
b) Opis kampanii mailingowych które PLS robi za Ciebie
c) Materiały do promocji linków referencyjnych
d) Jak korzystać z dostępnej sekcji treningów w PLS
e) Jak wypłacić należną prowizję
f) Czym charakteryzują się poziomy Silver, Gold, Platinum i jakie dają Ci możliwości

3. Jak zarabiać - czyli praktyczne metody zarabiania których używam i są skuteczne
a) Social Media - taktyka działania, tworzenie kont, fanpage. Schemat działania
b)Schemat zarabiania dzięki zdobywaniu poleconych do programów revshare oraz kupowaniu solo ads
c) Traffic Exchange - punkty wymiany ruchu
c) Jak monetyzować swoją listę mailingową dzięki ClickBank, praktyczny przykład zarabiania.

4. Zbiór wszystkich linków

1. Wstęp i wprowadzenie

Być może niektórzy mnie znają, swojego czasu byłem aktywny na forum prowadząc dziennik pracy, osiągałem sukcesy w Hotcashu osiagając swego czasu najlepszą konwersje oferując real content, czasy się jednak zmieniają, priorytety również. Do działania na rynku anglojęzycznym zainspirowała mnie pewna książka, która kiedyś przeczytałem i od razu zacząłem brać się do działania, wchłaniałem wiedze na zagranicznych forach, zdobyłem mentora który mi pomagał zacząć zarabiać.
Potencjał zarobkowy na anglojęzycznym rynku jest bardzo duży, o wiele większy niż w Polsce, polak zanim coś kupi, najpierw przemyśli to 100 razy, przykładowo amerykanin widząc fajną, atrakcyjną oferte, skusi się na jej zakup od razu. To jest nasz plus, kolejna zaleta jest taka że rynek jest ogromny i każdy może znalezc dla siebie tutaj miejsce, nie trzeba władać płynnie językiem angielskim, w tym poradniku pokaże Wam jak ja zarabiam w Power Lead System który jest idealnym punktem rozpoczęcia zarabiania, budowania listy mailingowej dzięki dostępnym narzędziom.
Są to metody skuteczne i sprawdzone przezemnie oraz mojego mentora, udostępniam ten poradnik bo nigdzie wcześniej nie widziałem podobnego, a wielu osobom może się przydać.

Nie jest to też poradnik z serii, kliknij przycisk i zarabiaj, jeśli liczysz na natychmiastowe efekty, zamknij ten poradnik Smile raczej systematyczność w działaniu jest tutaj kluczem do sukcesu i zarabiania na prawdę godziwych pieniędzy.

[i]2. Co to jest Lead Lightning i Power Lead System[/i]

Lead Lightning - Jest to system marketingowy który został stworzony przez Power Lead System. Jest to lejek sprzedażowy zawierający w sobie sporo współpracujących ze sobą narzędzi. Jako użytkownik Lead Lightning otrzymujesz od firmy gotową strone przechwytującą, strone sprzedażową (oferującą twój produkt, może być to również program revshare, program partnerski lub afilacyjny) profesjonalnie napisaną kampanie reklamową w auto responderze którą firma będzie systematycznie wysyłać do twojej listy. Opłata za użytkowanie Lead Lightning jest jednorazowa i wynosi 7$, otrzymasz również 6$ za każdą osobę która zarejestruje się i przystąpi do programu z twojego polecenia.

AD. a) Twoje linki promujące program

Jako użytkownik Lead Lightning masz do wyboru 2 opcje które promujesz :
Referral Link A : Promuje tylko i wyłącznie Lead Lightning, gdzie osoba która się zapisze i wykupi dostęp wypracuje Ci prowizje 6$
Referral Link B : Promuje Lead Lightning oraz twój dowolny biznes (w moim przypadku jest to mxrevshare) jako dowolny biznes polecam właśnie używać programów revshare takich jak futurenet, mxrevshare, my24hourincome itd.

[Obrazek: 2598jt5.jpg]

Aby dodać swój link partnerski do innego biznesu po prostu wklej swój reflink w miejscu które jest widoczne na zdjęciu, następnie kliknij uptade. Gdy osoba zapisze się do LL następnie wyskoczy jej prezentacja twojego dowolnego programu, dzięki czemu prawdopodobnie zyskasz poleconego.

AD. b) Opis kampanii reklamowych które PLS robi za Ciebie
Na pewno będzie też tak że ktoś po prostu wejdzie na strone promującą program i zostawi swojego maila (opt in) w stronie przechwytującej, ale nie wykupi usługi za 7$. Co wtedy? :
Jeśli osoba zapisała się przez link A : Otrzyma na swojego maila 9 wysoko konwertujących mailów, zachęcających do zapisania się do Lead Lightning, nie ważne czy osoba zapisze się po 2 czy po 9 mailu, zawsze to Ty dostaniesz prowizje 6$ za zapis.
Jeżeli osoba zapisała się przez link B : Wszystko tak samo jak w punkcie A z małą różnicą, osoba która się zapisała otrzyma łącznie 17 mailów w twoim imieniu. W dzień 0, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, oraz 15 otrzyma maile zachęcające do zapisu w Lead Lightning a w dni 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, oraz 16 otrzyma wysoko konwertujące maile z zachęceniem do zapisania się do dowolnego twojego biznesu czyli w moim przypadku do MXrevshare. Metoda jest skuteczna, kontynuujcie czytanie poradnika żeby dowiedzieć się dokładnie jak działam.
Jeżeli jakaś osoba się zapisze otrzymasz maila który wygląda tak:

[Obrazek: 107uqkh.jpg]

Jeżeli osoba która się zapisała, wykupiła Lead Lightning to Ty otrzymasz następującego maila :

[Obrazek: fwlkp5.jpg]

AD. c) Materiały do promocji linków referencyjnych
Jako użytkownik masz dostęp do wielu ciekawych narzędzi, których możesz używać do promocji, znajdują się one w zakładce Promotional Tools - > Traffic Generation Online

[Obrazek: 22f2wy.jpg]

W tych zakładkach masz gotowe narzędzia których możesz używać :
Text Link : Gotowe zwroty które możesz na przykład udostępniac na tablicy na profilach społecznościowych
Email Swipe Copy : Gotowa formułka emaila który możesz wysyłać w auto responderze do swojej listy
Banners : Jak nazwa wskazuje, banery które przydadzą się do reklamowania na blogach, programach revshare koniecznie
Articles/Press Releases/Video Marketing - Bardzo przydatna lista stron gdzie możesz za darmo udostępniać swoje artykuły które mogą przeczytać ludzie z całego świata, artykuły na 500-700 słów, na oferii po 6-8 zł kosztuje tłumaczenie 1000 znaków, możesz napisać artykuł o skutecznych taktykach zarabiania w sieci lub budowania listy i dzięki temu zdobyć poleconych. To samo z video marketing, przydatne narzędzia i lista programów umożliwiających nagrywanie pulpitu, głosu oraz lista stron gdzie możesz takie filmy udostępniać.
Ezines - Masa bardzo przydatnych technik i zwrotów których używamy podczas pisania artykułu na Ezine.
Traffic Exchanges - lista stron w której możesz za darmo lub płatnie reklamować swój baner i swoją stronę, coś podobnego na zasadzie revsharów tylko tutaj możesz np oglądać reklamy innych w zamian za co dostaniesz kredyty które wymieniasz na wejścia w twój link, myśle że zasada jest jasna. Strona najbardziej u mnie prosperująca to easyhits4u.com ale warto również korzystać z innych które są tutaj podane.
Tutaj podaje link gdzie jest dodatkowe 40 takich stron http://trexlist.com/manual-traffic-exchanges.shtml

AD. d) Jak korzystać z dostępnej sekcji treningów w PLS (dla ogarniających angielski)
W głównym panelu Lead Lightning wejdzcie w opcje TRAINING następnie TRAINING AREA. Cała baza przydatnych treningów jest na oddzielnej stronie gdzie trzeba się zarejestrować, stwórzcie sobie konto i zalogujcie się wyskoczy wam całe, bogate w treningi menu. Wygląda ono tak :

[Obrazek: 2hzsrjk.jpg]

W zakładce Training masz bardzo dużo filmów na temat reklamy na facebooku, kupowania solo adsów, prowadzenia hang outów, reklamowania się z fiverr, są też filmy motywacyjne jak nastawić siebie na sukces itd. Bardzo dużo wiedzy, jeśli tylko znasz język bardzo dużo Ci to da. Jeśli nie znasz języka to trudno, od tego jestem tu ja żeby pokazać Ci mój sposób zarabiania który będzie w 3 punkcie.
Ad.e) Jak wypłacić należną prowizję i gdzie znajduje się do niej wgląd
Prowizje wypłacane są w każdą środe, jeśli zarobimy pierwsze pieniądze, pojawi nam się link do rejestracji w Paylution. Najlepszą opcją jest zamówić karte visa za około 3$ nastepnie pieniadze z naszego portfela w lead lightning lub power lead system automatycznie są przelewane raz w tygodniu, bez żadnych prowizji, pieniądze wypłacać możemy w bankomacie. Jest też opcja wypłaty na Paylution a z Paylution prosto na konto bankowe, jednak wtedy jest prowizja około 1$ w zależnośći od kraju. Aby zobaczyć naszą prowizję wchodzimy w zakładke ACCOUNT -> MY MONEY -> COMISSION a okienko wygląda następująco :
[Obrazek: s31och.jpg]
Ad. F) ) Czym charakteryzują się poziomy Silver, Gold, Platinum i jakie dają Ci możliwości
Są to wyższe poziomy w Power Lead System które dają ci o wiele więcej możliwości, gdy dojdziesz do etapu gdzie twoja lista będzie już spora, zacznij je promować, wtedy zdobędziesz wyższe prowizje gdy poleceni również zdecydują się przejść ,wyżej'
Jeśli chcesz zarabiać na tym że twoi poleceni kupują konta silver czy gold, sam musisz mieć wykupione konto gold, jest to opłata w formie subskrypcji dzięki czemu możesz zarabiac co miesiąc.
Benefitów jest więcej, dostajesz możliwość tworznia nie ograniczonych tuneli sprzedażowych, mozesz tworzyć własne capture page/landing page z własnym tłem, dzięki czemu możesz poprawiać konwersje obserwując która strona dobrze konwertuje. Możesz tworzyć kilkuetapowe tunele sprzedażowe dzięki czemu będziesz budował wielokrotne zródło dochodów
Będziesz mógł również stworzyć nieograniczoną ilosć subdomen, na każdej inna strona przechwytująca. Opisze w skrócie czym charakteryzują się wyższe poziomy

[Obrazek: 4qhd83.jpg]


PLS Customer (30$ mies.)
- Możesz tworzyć wysoko konwertujące Capture oraz Lead page (strony przechwytujace) jak również wybrać gotowe wzory.
- Tworzyć nieograniczoną ilość tuneli sprzedażowych, które bedą promować np LL oraz twoje inne biznesy
- Zarabiać 6$ jeśli ktoś zapisze się do Lead Lightning
- Tworzyć Google Hangouty

Silver (29.97$ mies.) (zawarty w koncie Gold)
- Zarobisz 15$ za każdą osobe pod tobą, która wykupi konto silver. Jest to subskrypcja więc możesz tak zarabiać co miesiąc
- Dostęp do dodatkowej ilośći treningów marketingowych w Master Traffic Academy
- Endless Free Leads 10 - kurs marketingowy

Gold (53.97$ mies.) : Jako uzytkownik konta gold, możesz tworzyć nielimitowaną iloość subdomen, tworzyć dobrze konwertujące capture/sales page z dowolnie wybranym tłem, filmem itd.
- Możesz tworzyć własne kampanie mailingowe i wysyłać do subskrybentów różnorodne oferty np cpa, cps,cpl
- Możesz tworzyć tunele sprzedażowe, gdzie każda osoba która zapisze się na twojej stronie, będzie miała możliwość rejestracji w kilku biznesach dzięki czemu stworzysz sobie kilka zródeł dochodu
- Zarabiasz prowizje z sprzedaży Lead Lightning, Silver, PLS Customer, Gold
Koniec teorii, czas przejść do meritum :

3. Jak zarabiać - czyli praktyczne metody zarabiania których używam i są skuteczne

Na wstępie pragne zaznaczyć, że nie jest to proces który da Ci NATYCHMIAST xxx $$ miesięcznie, musisz być przedewszystkim konsekwentny i systematyczny w działaniu, musisz budować listę, lista to pieniądze. Im większa lista, tym więcej odbiorców, więcej poleconych w naszych revsharach i więcej sprzedaży. Jeśli chodzi o target naszej listy, mają to być ludzie zainteresowani zarabianiem w sieci, osoby te powinny operować językiem angielskim.
Metody jakich używam do budowania listy to metody płatne oraz darmowe, każda z nich daje efekty w postaci $ pamiętajcie że podstawą posiadania listy jest autoresponder.

METODA DARMOWA ( Social Media)

1. Wyszukujemy w google frazę ,, american names examples" szukamy sobie randomowego imienia i nazwiska dla naszego profilu na facebooku, tworzymy konto które musi być realne i wzbudzać zaufanie. Dodajemy zdjęcie w tle, profilowe oraz dodajemy informacje o miejscu zamieszkania, np stan utah, california, texas dodajemy miejsce pracy lub ukończoną szkołe, najlepiej jakiś uniwersytet.
Wszystko robimy powoli i rozważnie, naszym celem jest dostanie się do grup i zebranie znajomych, grupy o tematyce :

,How to make money online from home'
,Make money online'
,Moms looking for work'
Social live - (różne miasta) np Social Live Los Angeles'
,Hyip'
,High investment programs'
,Work from home USA'
,Usa business opportunities'
,Jobs offered'


Gdy znajdziemy się w takich grupach, nic nie spamujemy póki co, tylko zapraszamy ludzi do znajomych, róbcie to rozważnie zapraszajcie 15-25 osób dziennie MAX im więcej tym większe ryzyko weryfikacji, zapraszajcie profile ludzi, a nie fake kont, myślę że po profilowym się można domyśleć które to fake a które nie.

Proces można delikatnie przyśpieszyć jeśli napiszecie na grupie np ,make money online' post typu :

Hi there, my name is X

I am looking for some new online opportunities that can help me to make money, if you have something to offer please message me and send me a friend request.

Wtedy otrzymasz sporo zaproszeń do znajomych i lista odbiorców się powiększa, pamiętaj aby wszystko robić rozważnie. Jeśli ktoś napisze do Ciebie to odpisuj, będziesz otrzymywać sporo wiadomośći jak będziesz wysyłać zaproszenia, ktoś Ci podziękuje za to że się z nim kontaktujesz, amerykańce już tacy są, wtedy odpisz cos, żeby ta osoba wiedziała że pisze z człowiekiem a nie z jakimś fake. Będziesz otrzymywał wiadomośći typu jak się masz, jak mija ci dzień, odpisuj im, używaj translatora jeśli będziesz miał z tym problemy.

Gdy już zbierzesz 40-50 znajomych zacznij wrzucać CONTENT (wartość) na swoją strone, musisz wzbudzać zaufanie, amerykanie są na to bardzo wyczuleni. Moja idealna metoda na wzbudzanie zaufania to na początku, kiedy nie mam jeszcze więcej jak 200 znajomych :

- Wrzucam codziennie 3 zdjęcia z cytatami lub tekstami motywującymi, znajdziesz je gotowe w internecie, wpisz w google frazę ,, Motivational quotes" ,, Inspirational quotes" Będziesz miał tam wiele cytatów wraz ze zdjęciami, możesz kopiować sam tekst a możesz wrzucać zdjęcie, w przypadku tego drugiego wrzucaj post typu :

Good thought for today

"Success is the sum of small efforts, repeated day-in and day-out." --Robert Collier

Wrzucaj post tego typu 3 razy dziennie, ludzie chętnie bedą odwiedzać twój profil.

Kolejnym etapem jest udostępnianie swoich wyników, jeśli ich na początku nie masz, możesz od kogoś sobie ,,użyczyć" jeśli ludzie zobaczą że ty masz efekty, bedą chcieli do ciebie dołączyć, zostaną twoimi poleconymi, wpiszą się na twoją liste mailingową.

Schemat gdy masz powyżej 200 znajomych :

Rano - post z cytatem
Po południu - post ze zdjęciem zarobków + link do twojego landing page
Wieczorem - post z cytatem

Rób taki proces aż do osiągnięcia 5000 znajomych, jeśli masz wystarczająco czasu twórz kilka kont i rób taki proces.

Jak osiągniesz 1000 znajimych utwórz fanpage i zapraszaj znajomych do polubienia, na fanpage wrzucaj cytaty i linki do twojego biznesu.

Załóż również takie konto na Tweeterze, Pinterest, Google+, Instagramie i powtarzaj proces.

INSTAGRAM

Załóż konto na Instagram typu , Luxury Life, Luxury Homes, Luxury Travels, Luxury Cars i wrzucaj dobrej jakośći zdjęcia, mogą być ze stron typu pixabay
Przykład jak ma wyglądać takie konto : https://www.instagram.com/luxury_homes/

Na początku wrzuć kilka zdjęć, otaguj je, zacznij obserwowac kilkaset osób, gdy zbudujesz już jakąś ilość odbiorców w swoje BIO dodaj swój link do landing page + tekst zachęcający do kliknięcia.

METODA PŁATNA - DAJĄCA NAJSZYBSZE i NAJLEPSZE EFEKTY
(Ale trzeba zainwestować)


Ja osobiście korzystam z metod płatnych jak i darmowych, a moja lista zwiększa się każdego dnia.

1. Kupowanie trafficu ( SOLO ADS )
- Jest to innymi słowami kupowanie ruchu na twoją strone, kupujesz ten ruch od ludzi którzy posiadają duże listy mailingowe, wysyłają twojego maila z linkiem na swoją liste. Pozytywnym aspektem tutaj jest to że płacisz za unikalne wejścia w twój link, a osoby są idealnie stargetowane.

Traffic kupuje na UDIMI - https://udimi.com/a/vqhlj
czysty - http://www.udimi.com

Jest to platforma gdzie masz sprzedawców oferujących ruch, rób selekcje i kupuj od sprzedawców którzy mają dobre opinie, pozytywne komentarze. Wtedy możesz liczyć na dużo zapisów (opt in) na twoją stronę oraz sprzedaże

Przykład jak wygląda to u mnie : Kupuje 100 kliknięć w mój link i przygotowuje sobie maila promującego mój dowolny biznes, tutaj w tym przypadku jest to Lead Lightning, (jednak może to być wszystko). Ta formułka dobrze dla mnie konwertuje:

Subject (temat maila ) - Are you looking for extra income from home?

Hello there

My name is XXX I wanted to ask you this question if I May, Are you looking to Make Extra Income From Home? „ If your answer is yes” I can show you how i came cross this system that Has changed my life and i knowi t could do the same for you.

Well ,,here’s another question for you” Are you a serious person looking for something that Works? „ If you answer yes again” you will fit perfectly In this Simple system

SEE MY FREE VIDEO HERE -- TUTAJ TWÓJ LINK !

I know this will change your life it Has changed mine…

Talk soon,

twoje imie

Gdy kupuje 100 kliknięć, otrzymuje ich średnio 110 - 115 i mam około 50-60 zapisów na moją liste mailingową (opt in) i 1-4 sprzedaże.

Tutaj przykład po zakupie 75 clicków :

[Obrazek: misep.jpg]

Jak widać ruch dobrze konwertuje, co najlepsze, 51 opt in dzięki czemu mam 51 mailów do których moge kiedy tylko chce wysłać daną oferte na maila, czy to rejestracja w dowolnym programie partnerskim, czy produkt z clickbank, czy revshare. W tym przypadku promowałem Lead Lightning, osoby które wykupiły dostęp, bardzo prawdopodobne że w przyszłości wykupią pakiet silver lub gold a Ty będziesz mógł zarabiać dzięki nim miesięczną prowizje po 15 lub 20$ od osoby.

W lead lightning po zapisie system działa za ciebie, wysyła maile w twoim imieniu.
Jednak ważne jest też to żebyś promował inne produkty, gdy twoja lista wyniesie już około 400 - 500 osób, zacznij promować inne biznesy.

Przedewszystkim musisz mieć autoresponder, ja działam w getresponse
- http://www.getresponse.pl/index/vgl22
(czysty) http://www.getresponse.pl

W getreponse jednym kliknięciem wyślesz maila ze swoją ofertą do wszystkich swoich subskrybentów, tak zdobyłem poleconych do mxrevshare i programow afilacyjnych, czasami promuje oferty z clickbank lub warrior plusa.


Przykład mojego działania, moja lista ma około 1300 osób.
Wysłałem maila z prezentacją firmy MXrevshare, o to statystyki.

[Obrazek: 974t1f.jpg]

1365 wysłanych maili, 602 osoby otworzyły, 118 osoby klikneły w link, 30 osób się zarejestrowało, na zdjęciu 47 ale kilka osób to moi znajomi, a reszta wpadła z kampanii którą lead lightning robi za mnie (opisałem to wcześniej). Część zarobków z MX inwestuje w liste i kupowanie solo ads. Wiem że im większa lista, tym więcej zarobie.[Obrazek: 2nlyf5w.jpg]

Część działa część nie, niektórzy sie rejestrują i nic dalej nie robią, ale są i też tacy którzy kupują adpacki a ja zarabiam prowizje.

Rejestracje wpadają mi jeszcze do innych biznesów :

[Obrazek: 28hzaya.jpg]


Jak widac poniżej mam też liste mailingową osób z Polski, którzy również generują mi poleconych w różnych programach, możesz też tak działać, możesz stworzyć landing page na getresposne, oferować coś darmowego i budować liste ludzi którym wyślesz oferty cpa,cps,cpl czy nawet sub sms (choć tego nie polecam) Tongue ogranicza cie wyobraznia

[Obrazek: 2jg2ibt.jpg]

WAŻNE !

Jak już będziesz ustawiać wysyłkę mailingową, najlepiej kup hosting z domeną i stwórz własnego maila, wtedy prawdopodobienstwo że mail wpadnie do skrzynki ,oferty' lub ,spam' jest praktycznie zerowe Smile
Nie zalecam wysyłania z yahoo, hotmail, gmail etc

Traffic Exchange

Traffic Exchange - punkty wymiany ruchu
Opisałem to wyżej w poradniku, udostępniam wam liste stron, najbardziej skuteczna jest dla mnie easyhits4u, inne też są dobre
http://trexlist.com/manual-traffic-exchanges.shtml

Jak monetyzować swoją listę mailingową dzięki ClickBank, praktyczny przykład zarabiania.

Jak już będziesz mieć liste mailingową, będziesz mógł kierować ich do dowolnej strony, zalecam Ci korzystanie z Clickbank, gdzie jest ogromna liczba sprzedawców w różnych niszach. Tak ma wyglądać twój schemat zarabiania

[Obrazek: 15cft6w.jpg]

Zarejestruj się na Clickbank : http://www.clickbank.com
Gdy się zarejestrujesz wchodzisz w zakładkę Marketplace, wybierz produkt z kategorii ebusiness i emarketing, wyskoczą Ci różnorodne produkty gdzie za sprzedaż z twojego polecania zarobisz od 5 do nawet 250$ ja wybieram zazwyczaj produkty za około 30-40$ gdzie gravity jest powyżej 40% (gravity to wskaznik pokazujący nam że dużo osób promuje ten produkt i dużo osób na nim zarabia

[Obrazek: 1ypz5s.jpg]

Jak widzicie w powyższym przykładzie, za produkt można zarobić 99$ na jednej sprzedaży, ponadto ma ponad 101% grav czyli dobrze konwertuje, dużo osób go sprzedaje, jest konkurencyjny. Kursorem zaznaczyłem link, zazwyczaj każdy produkt ma taki link gdzie po wejściu masz materiały do promowania, banery, email swipes (teksty do wysyłki maila) także jak widzisz nawet nie musisz znać anagielskiego. Żeby promować klikamy Promote, przygotowujemy maila i wysyłamy od nas z autorespondera, nastepnie możemy czekać na zyski Smile

Miesiąc w Clickbank, nie jest jakoś super, ale nie spamuje co chwile z ofertami tylko robie wszystko rozważnie, z czasem będzie więcej

[Obrazek: t8x1mo.jpg]


4. Zbiór Linków

http://www.ewealthylife.com (strona do zapisu w Lead Lightning) jest to moja domena, nie ma tutaj czegoś takiego jak czysty link więc podaje swoją strone po której sie zarejestrujesz, będe twoim mentorem i bede do twojej dyspozycji, tutaj na forum lub na facebooku.
https://udimi.com/a/vqhlj (Strona do kupowania SOLO ADS)
http://www.getresponse.pl/index/vgl22 ( autoresponder, niezbędne narzędzie do wysyłania maili)
http://www.clickbank.com (strona z ogromną ilością produktów cyfrowych do promowania)
http://www.warriorplus.com (jak powyżej)
http://www.jvzoo.com (jak powyżej)
https://mxrevshare.com/?r=vogel22 ( program revenue share, promuj w nim swój capture page i reklamuj go jako twój (pierwotny biznes) primary business w lead lightning, tak żebyś zdobywał poleconych

czyste :
www.udimi.com
http://www.getresponse.pl
http://www.mxrevshare.comPoradnik jest troche obszerny, jeśli są jakieś błędy proszę o wyrozumiałość gdyż był to mój pierwszy na forum. Możliwe że będe go aktualizował, pytania można zadawać na priv lub w temacie. Osoba która zarejestrowałą się z moich linków partnerskich otrzyma ode mnie pomoc w wielu kwestiach, wszystko jest dosyc obszerne także takie pytania się na pewno pojawią. Pamiętajcie, budujcie swoje listy ! będziecie mogli zawsze zarabiać, ja to odkryłem stosunkowo nie dawno i tylko moge żałować że nie zaczałem wcześniej .. niektórzy mają na listach po kilkadziesiąc czy kilkaset tysięcy osób i te osoby prowadzą na prawdę dostatnie życie !

Budujcie listy, nie spamujcie, róbcie wszystko z rozwagą a będzie dobrze !
Zacznijcie powoli z lead lightning, zarabiajcie prowizje, pozniej przejdzcie na wyższy level, twórzcie subdomeny z różnymi stronami przechwytującymi, zarabiajcie i reinwestujcie kupując traffic który zwiększy waszą liste.[Obrazek: 20if4lg.jpg]
Powodzenia !

https://futbolbet.pl/
http://jakzarobicwdomu.pl/
https://rankuje.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-26-2018 11:34 przez Armin Van Buuren.)
Glosy: niepełnosprawny (+1), Dodopl (+1), wojciol3d (+1), WestZG95 (+1), themi8 (+1), Xevis69521 (+1), nasgaroth (+1), qatan (+1), kamilos90 (+1), szeq00 (+1), Slight (+1), Nupek369 (+1), tomaszo704 (+1), MoneyMachine (+1), Mak0 (+1), Peteszn (+1), FAPERNEST (+1), artu75 (+1), barto (+1), 8gruzin8 (+1), Devil877 (+1), Gremquen (+1), borahopie (+1), hypocrisy (+1), explrlz (+1), Lanserek (+1), Grubykesz (+1), Mikron22 (+1), prololex (+1), Obamakiller (+1), kalutor (+1), Cromiell (+1), plem (+1), Pitek236 (+1)
10-17-2016 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
plem Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 368
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
Świetny poradnik, sposób generowania zarobku poprzez budowy listy i sprzedażny produktów na rynku anglojęzycznym jest mi ogólnie znany ale nie słyszałem jeszcze o Lead Lightning.

Jak długo zajmujesz się tym co opisujesz w poradniku i jakiego rzędu osiągasz wyniki $$$?

Mam jeszcze pytanie odnośnie wypłaty z Lead Lightning w postaci karty, owa karta jest przysyłana do Polski pocztą ? Jaka prowizja jest pobierana z wypłatę z banku w Polsce ?

Na czym polega Twoja propozycja monitoringu ?

no to do roboty
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
10-18-2016 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 252
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 92 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
(10-18-2016 14:19)plem napisał(a):  Świetny poradnik, sposób generowania zarobku poprzez budowy listy i sprzedażny produktów na rynku anglojęzycznym jest mi ogólnie znany ale nie słyszałem jeszcze o Lead Lightning.

Jak długo zajmujesz się tym co opisujesz w poradniku i jakiego rzędu osiągasz wyniki $$$?

Mam jeszcze pytanie odnośnie wypłaty z Lead Lightning w postaci karty, owa karta jest przysyłana do Polski pocztą ? Jaka prowizja jest pobierana z wypłatę z banku w Polsce ?

Na czym polega Twoja propozycja monitoringu ?

Dzięki Plem, generalnie w Polsce mało osób korzysta z lead lightning, ale jest to na prawde swietne narzędzie bo jak zdobędziesz poleconego, to firma w twoim imieniu wysyła mailing z ofertą LL jak i np twojego revshare.

Zajmuje się tym jakieś 4 miesiące. Zarabiam 500-700$ miesiecznie, połowe reinwestuje w kupowanie ruchu a połowe sobie wypłacam. Kupuje traffic na udimi w solo ads, wpadają mi poleceni do revsharów i programów afilacyjnych. Oni generują mi zysk, zamierzam coraz więcej zarabiać i reinwestować przy czym powiększać swoją liste.

Jeśli chodzi o mentoring pomagam w kwestiach ustawienia autorespondera, tworzenia maili, obsługi platformy lead lightning i pozniej power lead system, bo jest to dosyc obszerne. Testuje różne zrodła trafficu także na bieżąco informuje swoich poleconych gdzie mogą zyskać dobrze konwertujący ruch. Pomagam również w tłumaczeniu pol-ang bo angielski jest tutaj bardzo przydatny.

Karta idzie do Polski około 3 tygodniei wypłacasz sobie bez prowizji, a jak chcesz wyplacic sobie z paylution do banku to ciezko mi powiedziec jakie sa dokladnie prowizje, zalezy tez od banku, ja od razu zamowilem karte.

https://futbolbet.pl/
http://jakzarobicwdomu.pl/
https://rankuje.pl
10-19-2016 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
plem Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 368
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
Dzięki, wysłałem PW w sprawie współpracy Wink

Pytania które mogą się przydać osobą zainteresowanym, ile na początki miałeś na inwestycje w rozkręcenie ?

I w jaki sposób rozliczać zarobki z zagranicznych PP ?

no to do roboty
Glosy: Armin Van Buuren (+1), Obamakiller (+1)
10-20-2016 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
prololex Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 211 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 42.00
Post: #5
RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
Bardzo treściwy i konkretny poradnik. Dobra robota.
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
10-20-2016 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ljkuba Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 33
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
Treściwy a zarazem interesujący poradnik Smile

Czy będąc użytkownikiem Lead Lightning tworzę bazę maili, którą przetrzymuje firma czy ja muszę rejestrować bazę?

ljkuba, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2016.
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
10-21-2016 02:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 252
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 92 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
Odpisałem na wszystkie wiadomośći priv, natomiast jeśli chodzi o pytania powyżej :


@plem - jedyne co zainwestowałem to czas, rozkręciłem od zera i jakoś idzie, po prostu stworzylem fanpage, zdobylem kilku aktywnych poleconych do mxrevshare, zaczalem zarabiac na paczkach i prowizjach, doszedlem do etapu gdzie pieniadze wyplacane z revsharow zaczalem inwestować w budowanie listy mailingowej, kupiłem dostęp to lead lightning za jednorazowe 7$ i zaczałem promować linki, stworzyłem konta na facebooku i tak kieruje darmowy ruch, zarobki z mxrevshare w koncu zaczalem iwnestowac w traffic na udimi skąd kieruje płatny, dobrze konwertujący ruch. I teraz się już to jakoś kręci, lista się powiększa, zarobki też. Jeśli chodzi o zarobki z zagranicznych programow partnerskich, ksiegowy za 80 zł miesiecznie mi wszystko ogarnia.

@lj kuba - Będąc użytkownikiem Lead Lightning tworzysz baze maili i ona należy do Ciebie, w każdej chwili możesz sobie ją exportować do pliku który pozniej zaimportujesz w twoim oddzielnym autorespodnerze, ja tak robie z getresponse.

https://futbolbet.pl/
http://jakzarobicwdomu.pl/
https://rankuje.pl
Glosy: Obamakiller (+1)
10-21-2016 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hypocrisy Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: May 2015
Reputacja: 149 +

Forum Gold: 185.00
Post: #8
RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
Kawał naprawdę wartościowej wiedzy wyłożonej w bardzo przystępny sposób, moim zdaniem jeden z najciekawszych poradników w całym dziale Smile Wrócę do niego za jakiś czas, bo po skończeniu obecnych projektów też zamierzam się zabrać za budowanie zaplecza pod listę mailingową

Zarabiaj w prosty sposób kilkadziesiąt złotych dziennie!
Dołącz i zacznij zarabiać
Glosy: Armin Van Buuren (+1), Obamakiller (+1)
10-22-2016 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Armin Van Buuren Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 252
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 92 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
(10-22-2016 12:17)hypocrisy napisał(a):  Kawał naprawdę wartościowej wiedzy wyłożonej w bardzo przystępny sposób, moim zdaniem jeden z najciekawszych poradników w całym dziale Smile Wrócę do niego za jakiś czas, bo po skończeniu obecnych projektów też zamierzam się zabrać za budowanie zaplecza pod listę mailingową

Dziękuje za te słowa Smile

Odnośnie budowania listy - polecam !

https://futbolbet.pl/
http://jakzarobicwdomu.pl/
https://rankuje.pl
Glosy: wojciol3d (+1)
10-23-2016 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


A ja polecam sprawdzic:

borahopie Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Jak budować listę mailingową i zarabiać na niej dożywotnio !
Bardzo fajny poradnik. Pozdrawiam

[Obrazek: RPT31135252A]
Glosy: Armin Van Buuren (+1)
10-24-2016 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up
Poradnik
 Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko
rachman 42 10,276 10-04-2018 19:56
Ostatni post: rachman
 
Poradnik
 [Update v3] Zacznij zarabiać kilkaset zł dziennie juz 1-szego dnia! Nowatorska metoda
broofie 1,061 112,279 10-03-2018 17:59
Ostatni post: Fillipser143
  Prosty sposób żeby zacząć zarabiać (MyPay, Kubigo itp) Olszi 165 38,492 09-27-2018 00:43
Ostatni post: HellChoseMe
  Norclix.com-Jak zarabiać na wypożyczonych poleconych FeelTheKick 0 351 09-16-2018 21:36
Ostatni post: FeelTheKick
Thumbs Up
Poradnik
 [Updated! v2.0] poradnik ppi/ppa - zacznij zarabiać przez internet
full2000 573 100,712 08-30-2018 11:40
Ostatni post: full2000

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościThis forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.