Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Tak jak w temacie gdzie są najlepsze stawki (ogólnie) gdzie najlepiej zaliczają , jakie zarobki można wyciągnąć w tego typu rzeczach i na jakie kraje najlepiej reklamować , każda dobra rada w cenie !
Jakby ktoś rozgarnięty chciałby mnie przyjąć do refów to za pomoc chętnie się zarejestruję z czyjegoś reflinku. Nie posiadam konta na żadnym skracaczu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2014 19:22 przez dawid327.)
Ja ze swojej strony polecam Adfly
-Zlicza prawidłowo wejścia
-Wypłaty zawsze na czas (100%)
-wysokie stawki (3.81$ dla polski za 1000 kliknięć. Tutaj tabelka stawek https://adf.ly/rates)
W tym momencie uważam, że warto używać shorte.st i bc.vc. bc.vc ma lepszą zaliczalność niż adf.ly (z moich obserwacji) ale zalicza tylko jedno wejście z 1 ip. Adfly zalicza kilka ale za każde kolejne jest mniejsza stawka. Adf.ly w każdym razie jest pewniejszy co do wypłat.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2014 17:42 przez Driver494.)
ity.im - płaci za skracanie , PTP , wyświetlanie banera , za kązdego refa 0,02$(polska) , minimum 3$. Na stronie są Filmiki pokazujące jak zarabiać
czysty link http://ity.im
A poza tym to ADF.ly i SHORTE.ST nie mają sobie równych