Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!

Autor Wiadomość
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #1
PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
Sprawdź:
Od razu zaznaczam kilka ważnych spraw:

Nie jest to oferta dla chcących zarobić marne grosze i wypłacić

Poker wymaga czasu, zaangażowania i cierpliwości - to jest sport. Ale cholernie opłacalny!
Wyobraź sobie siebie, grasz w pokera od roku, Twoje umiejętności pozwalają Ci już na stałe dochody rzędu kilku tysięcy dolców + udało Ci się zakwalifikować do nie jednego turnieju na żywo, gdzie przeżyłeś wspaniałą przygodę spędzając weekend w drogim hotelu zagranicą, popijając drinki na plaży i grając w pokera.

Ciekawe prawdaSmile? Owszem, jest to jak najbardziej możliwe jeżeli tylko postanowisz być profesjonalnym pokerzystą, a nie niedzielnym graczem. Kto wie, może poszczęści Ci się i zostaniesz milionerem jak niejeden pokerzysta wygrywając World Series of Poker w Las Vegas.

Ale jak zacząć? Jak się za to zabrać i jak nie tracić własnej kasy (w pokera się nie da wiecznie wygrywać, zawsze musimy liczyć się ze stratami, ale odpowiednie umiejętności pozwolą Ci ograniczyć straty do minimum, a zwiększyć zyski do maksimumSmile).

Po kolei:
Platforma PokerStrategy.com oferuje dla nowych graczy 50$ kapitału startowego, oraz masę filmików i artykułów instruktażowych dzięki, którym możesz poznać podstawy gry w pokera jeżeli nie grałeś, poznać fachowe strategie i dowiedzieć się jak grać aby skutecznie zarabiać. Jak to działa?

1. Klikasz na jeden z poniższych linków i rejestrujesz się w serwisie PokerStrategy:
Mój reflink:
http://www.pokerstrategy.com/uOOQQQ
Od razu zaznaczam - nie dostanę za Ciebie nic dopóki nie ugrasz odpowiedniej ilości punktów PokerStrategy (które zdobywasz regularnie grając), a więc nie rejestruj się jeżeli nie masz zamiaru graćSmile Natomiast jeżeli zaciekawił Cię poker to zapraszam do korzystania z reflinka, nic nie tracisz a mi pomożesz (plus w zamian za rejestrację z mojego linka oferuje Ci indywidualną pomoc, gram już dosyć długo i chętnie doradzę Ci jak zacząć).

Czysty link:
http://www.pokerstrategy.com/

2. Następnie po rejestracji musimy (ale to chyba nic złegoWink?) przeczytać pokaźny artykuł omawiający podstawy Pokera oraz wybranej strategii gry.

3. Kolejnym krokiem jest rozwiązanie quizu z omawianego artykułu, by zobaczyć czy ogarneliśmy zasady gry i podstawy strategii (warto zaznaczyć, że mamy kilka prób, a w czasie quizu możemy w dowolnym momencie zaglądać do informacji z artykułu, a więc rozwiązanie go jest prościznąSmile).

4. Kiedy już zdamy nasz test otrzymamy od PokerStrategy nasze 50$ do wykorzystania w dowolnym PokerRoomie!

5. Po wybraniu odpowiedniego miejsca do gry musimy zweryfikować nasze dane osobowe przesyłając skan lub zdjęcie dowodu osobistego na podany przez nich adres e-mail (zapobiega to tworzeniu kilku kont). Weryfikacja trwa najczęściej dzień/lub dwa, a w razie zbyt długiego okresu czekania należy zgłosić się do obsługi.

Po otrzymaniu kapitału startowego na wybrane przez siebie oprogramowanie pokerowe możemy zacząć grę z 50$ na pokładzie za PRAWDZIWE pieniądze zupełnie za frikoSmile Dodatkowo przestrzegając omawianych tam strategii będziemy zarabiać, a każdy dolar ponad bonus od PokerStrategy jest już naszą własnością, nie ma tutaj żadnych haczyków (jeżeli zdarzy się, że całe 50$ przegrasz nie ponosisz żadnych konsekwencji, a więc nie ma się czego obawiaćSmile).

Trzymając się zasad oraz pogłębiając swoją wiedzę pokerową poprzez oglądanie instruktażowych filmików, czytanie forum i artykułów PokerStrategy nasz kapitał powinien się sporo powiększyć i już po kilku miesiącach zobaczymy nawet kilka tysięcy. Poker to wspaniały sport, oferuje ogromne zarobki (całkiem niedawno jeden z polaków zgarnął w turnieju online ponad milion złotychSmile) i
nie jest grą hazardową - liczy się gra umiejętności i jeżeli o tym nie zapomnisz oraz będziesz cierpliwy, to osiągniesz ogromne sukcesy.

Masz pytania? Pisz na PW.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2010 02:51 przez Fallriv.)
13-05-2010 02:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dawid327 Offline
Banned
*

Liczba postów: 792
Dołączył: Mar 2010
Forum Gold: 80.00
Post: #2
RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
Witam , bardzo ciekawy post na temat Pokera , chyba zacznę grę ale to dopiero za jakiś czas bo teraz mam maturki Big Grin . Mógłbyś mi powiedzieć jak długo grasz w pokera i jak oceniasz swoje umiejętności , no i jeśli chcesz możesz nam powiedzieć ile zarobiłeś grając w pokera .

Pozdro
13-05-2010 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #3
RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
Gram w pokera od ponad roku, umiejętności oceniam na dobre, aczkolwiek w pokerze człowiek cały czas się uczySmile

Gram głównie turnieje, kilka razy udało mi się wygrać po kilka tysięcy $ - niestety nie dostałem się jeszcze do żadnego większego turnieju Live (ale wszystko w swoim czasie). No i rzecz jasna sporo razy też przegrywałem, ale bilans zysków jest dużo większy niż strat. W tej grze pośpiech i brak cierpliwości to pewna zgubaSmile

Poker to pasja, rozwija umysłowo jak szachy, Tyle, że dodatkowo pozwala sporo zarobić. Gorąco polecam zagłębić się w temat.
13-05-2010 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dawid327 Offline
Banned
*

Liczba postów: 792
Dołączył: Mar 2010
Forum Gold: 80.00
Post: #4
RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
Znasz może jakieś stronki na których mógłbym zobaczyć jakieś dowodziki wypłat z tego serwisu . ?
Stronka nie powala swoim wygładem , wiadomo nie można oceniać książki po okładce ale chciałbym zobaczyć jakiś dowód , zawsze to bardziej motywuje jeśli widzi się że serwis jest wypłacalny . Kiedyś dużo czytałem o tym serwisie ale nie miałem wtedy jeszcze 18 lat , także dałem sobie spokój i zapomniałem że jest coś takiego jak PokerStrategy . Mam jeszcze jedno pytanko czy wielkość wygranej zależy od tego ile postawimy ? czy wpływają na też inne czynniki i czy wystarczą te materiały które są na stronie aby zacząć zarabiać nie mówię tu o tysiącach ale kilkadziesiąt dolarów na miesiąc . W moim życiu zbliża się piękny okres 4.5 miesiąca wakacji Big Grin , także mógłbym poświęcić trochę czasu na dokształcenie się w zakresie gry w pokera , oczywiście jeśli przyniosło by to zysk , rozumiem że wielu ludzi traktuje poker jako pasje i dobrą zabawę , ja w chwili obecnej nie potrafię zdefiniować co sądzę o pokerze , kiedyś grałem , ale to tak dla rozrywki .

Pozdrawiam
13-05-2010 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #5
RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
Przede wszystkim potrzeba Ci sporo poczytać na czym polega gra w Pokera Online, bo widzę, że masz spore braki wiedzy, ale to nic takiego - materiały z PokerStrategy zupełnie Ci wystarczą, aby ogarnąć podstawy i mieć przewagę w grze na niskich stawkachSmile

Co do dowodów wypłat to nie dam Ci żadnej stronki z nimi, gdyż PokerStrategy i Poker ogólnie to nie żaden Bux czy inne gówno - pieniądze wypłacasz z Poker Roomu bezpośrednio na konto w banku lub jak wolisz PayPal.

PokerStrategy to nie jest polska strona, a międzynarodowa i istnieje już od wielu lat (kiedyś było lepiej bo dawali 150$, teraz tylko 50 ale cóżWink).

Generalnie to wygląda w ten sposób, że PokerStrategy ma podpisane umowy z prawie każdym większym Poker Roomem jak PokerStars. Full Tilt Poker itd. I ich zadaniem jest pozyskiwać nowych graczy dla tych właśnie Poker Roomów w zamian za darmowy kapitał początkowy (to poker room wykłada kasę, nie PokerStrategy). O to czy np. Full Tilt Poker czy Poker Stars jest wypłacalne chyba nie musisz pytać?Smile To profesjonalne firmy, sponsorują nawet F1.

Zakładając, że chciałbys wypłacić tylko te 50$ musisz obrócić tę kwotę podczas gry kilkanaście razy co moim zdaniem mija się z celem, o wiele prościej po prostu zrobić z tego 50$ np. 100$ i to co ugrałeś ponad bonus już jest Twoje (w tym wypadku 50$).
Zresztą jeżeli chcesz się wziąć za pokera na poważnie takie małe kwoty nie będą Cie satysfakcjonować i zaczniesz wypłacać jak zarobisz ponad 500$, a nie takie groszeWink

Mam nadzieje, że wytłumaczyłem wszystko sensownie, w razie pytań wal śmiało
13-05-2010 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dawid327 Offline
Banned
*

Liczba postów: 792
Dołączył: Mar 2010
Forum Gold: 80.00
Post: #6
RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
O PokerStars słyszałem dużo nawet w Tv chyba się reklamują , także tu mnie przekonałeś Wink , jest jakieś minimum odnośnie wypłat czy można wypłacić każdą kwotę . Podejrzewam że jak kiedyś ugram te 50 $ to od razu je wypłacę chyba tak aby poczuć te pieniądze , dla mnie 50 $ to nie tak mało , wiadomo im dłużej się gra tym z biegiem czasu stawka rośnie bo chce się ugrać większe kwoty i ma się większe doświadczenie a to jest bardzo ważne . Powiedz mi jeszcze jedną rzecz , ile czasu poświęcasz dziennie na pokera , wiadomo jeśli coś się lubi robić i sprawia nam to przyjemność to czas szybko płynie , ale jak wyglądały Twoje początki dużo czasu poświęcałeś grze i czytaniu poradników ?? I po jakim czasie odniosłeś swoją pierwszą wygraną Big Grin Aaaa.. i czy te 50$ to dużo czy mało dla początkującego gracza ??

Pozdro
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2010 18:05 przez dawid327.)
13-05-2010 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #7
RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
Po kolei:

Minimalna wypłata z każdego Poker Roomu to jakieś 10$ z tego co wiem.

Ile czasu gram i ile grałem na początku? Hmm to zależy od dnia i humoruWink Będziesz miał okazję poczytać o takich sprawach jak tilt (czyli krótko mówiąc nerwy). W pokerze najważniejsze jest myślenie, a więc nerwy, niewyspanie i inne tego typu rzeczy dyskwalifkują z gry i należy przestrzegać tych zasad by nie przegrać (kiedyś zdarzyło mi się zagrać po alkoholu i przegrałem w kilka minut 40$...x.X).
Ale średnio czas moich sesji pokerowych to jakieś 2-3h (ok. 5 turniejów Sit'n'Go). Czasem ten czas się wydłuża, czasem skraca, a czasem gram po 15 minut co kilka godzin - tak więc zależy od człowieka i osobistych preferencjiWink

Kiedy zobaczyłem pierwszą wygraną? Można powiedzieć, że po jakiś 2 miesiącach codziennej gry i pogłębianiu swojej wiedzy udało mi się wygrać w turnieju ponad 800$. W między czasie były mniejsza sumki, a czasem i przegrane - to normalka.

Generalnie początek może Ci się wydać nudny, gdyż będziesz raz wygrywał 5$ by za chwile przegrać 4$ i tak przez wiele dni, ale jeżeli się nie zrazisz to wiedz że każda rozegrana partia w Pokera uczy Cię i zdobywasz nowe doświadczenie, a to bezcenne i z czasem przyniesie Ci zyski.

Polecam też stronkę pokertexas.pl - sporo tam ciekawych artykułów dla początkujących.
13-05-2010 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dawid327 Offline
Banned
*

Liczba postów: 792
Dołączył: Mar 2010
Forum Gold: 80.00
Post: #8
RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
Mam pytanko odnośnie rejestracji jak klikam na Twój reflink to pojawiają sie pola do wpisania danych tylko w polu polecający niema nic mimo że wchodzę przez reflinka , mam tam coś wpisać(jeśli tak to co ? ) czy zostawić pole puste. ?

A i powiedz mi jeszcze czym się różnią serwisy PokerStars i PokerStrategy , oglądając oba te serwisy zdecydowanie większe wrażenie zrobił na mnie Pokerstars .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2010 22:03 przez dawid327.)
13-05-2010 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #9
RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
Nie musisz nic wpisywać w polu referral, samo wejście z mojego linka wystarcza.

Co do różnicy między PokerStars a PokerStrategy - to zupełnie dwa różne serwisyWink

PokerStars to Poker Room (czyli rodzaj kasyna), na który możesz przelać swoje 50$ od PokerStrategy (które jest serwisem traktującym o pokerze).
13-05-2010 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

dawid327 Offline
Banned
*

Liczba postów: 792
Dołączył: Mar 2010
Forum Gold: 80.00
Post: #10
RE: PokerStrategy.com - 50$ za friko na start!
Yhy.. Dobra dzięki wielkie za pomoc jutro się zarejestruję z twojego reflinku i zacznę zagłębiać się w tajniki pokera Big Grin . Jak będę mieć jakieś pytania to dam znać
13-05-2010 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation PokerStrategy.com - 50$ na start proszek94 0 130 22-07-2011 22:23
Ostatni post: proszek94
  150$ za darmo! PokerStrategy matura0007 15 710 03-02-2008 20:16
Ostatni post: KompiMan

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości