Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja!

Autor Wiadomość
hariti Offline
Banned
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jul 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #1
Zarabiaj 3000 miesięcznie ostatnie 2 sztuki! Jest recenzja!
Sprawdź:
1.Nazwa przedmiotu : PORADNIK Zarabiaj 100 zł dziennie, codziennie
2.Opis przedmiotu : Poradnik opisujący
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW, gg 45837923
5.Cena : 300 zł do negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy

Tylko 10 sztuk! -> zmniejszone na 5 -> zostały OSTATNIE 2


Witam serdecznie. Koniec roku to czas podsumowań. Postanowiłem podzielić się z Państwem metodą pozwalającą zarabiać 100 zł dziennie.

W odróżnieniu od innych cudownych poradników nie ma w nim ani odrobiny losowości. Wykonujesz opisane działania, a pieniądze NA PEWNO zarobisz podane pieniądze.

WYMAGANIA.


  • Konto allegro
  • 10-20 starterów dowolnej sieci
  • Systematyczność

WAŻNE.


Metoda jest idealna dla osób spędzających przed komputerem kilka godzin codziennie. Bardzo ważna jest systematyczność, szybkie odpisywanie na maile, dobry kontakt i niezwłoczna realizacja

Dlaczego sprzedaję informację o tak dobrym biznesie? Oczywiście dla pieniędzy. 300 zł x 10 sztuk to całkiem pokaźna kwota 3000 zł.

Poradnik opisuje kilka nisz, tak szerokich, że dodatkowe 10 osób nie będzie miało absolutnie żadnego wpływu na uzyskiwane wyniki

Poradnik ma 12 stron prosto i rzeczowo opisujących wykonywane czynności. Oczywiście każdemu klientowi służę pomocą i poradą na każdy temat (nie tylko treści poradnika)

W skład poradnika wchodzą:
  • Właściwy poradnik opisujący sposób zarabiania 100 zł dziennie (3000 zł miesięcznie)
  • Gotowe aukcje allegro. Możesz wystawić je lub zmodyfikować według własnego uznania
  • Poradnik jak rozliczać zyski z allegro.
  • Szablony gotowych usług - w pewnych wypadkach wklejasz je do maila klientowi i otrzymujesz zapłatę, w innych lekko modyfikujesz
  • Lista moich zarobków (dla motywacji Big Grin)

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

NIE OSZUKUJESZ. Klienci otrzymują pełnowartościowe usługi, są z nich zadowoleni i wystawiają pozytywne komentarze.

NIE SPRZEDAJESZ TOWARU. Handlujesz usługami więc nie musisz zainwestować ani złotówki. Wszystko załatwiasz przez internet

PODSUMOWANIE.


Nie przewidywałem możliwości oddania poradnika do recenzji - zbyt mała ilość sztuk i zbyt wysoka cena. Jednak jeśli takie są wymagania forum poprosiłem użytkownika yazir o ewentualną recenzję. Proszę jednak o obiektywną ocenę nie uwzględniającą sposobu (żeby nie wyciekłSmile), a jedynie wyliczenia i zarobki. Każdemu kupującemu DAJĘ GWARANCJĘ ZWROTU PIENIĘDZY jeśli wykaże, że stosując metody zawarte w poradniku nie jest w stanie zarobić podanej kwoty.

To chyba najlepsza gwarancja, której nie dają inni sprzedawcy. W kontakcie jest mój profil na facebooku, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości

WIĘCEJ DOWODÓW WYPŁATY DLA ZAINTERESOWANYCH

[Obrazek: przelewyg.jpg]

[Obrazek: przelewy2.jpg]

Dla malkontentów i forumowych Sherlocków:

1. Hariti na allegro to nie moje konto - zbieżność nicków. Moje konta to halcon_, tarot_ilona i romano141. Szukacie wskazówek na czym zarabiam? Bawcie się dobrze nic nie znajdziecie

2. Screeny są podrobione? Format .jpg kompresuje obrazy i wyciąłem przelewy niezwiązane. Zainteresowanym oferuję wyciąg z PayU na maila.

3. Nie jestem nowym użytkownikiem. To, że mam mało postów znaczy tylko, że zamiast pisać o zarabianiu - robię to.

4. Wolisz zarabiać mniejsze pieniądze swoją metodą? Szanuję to, ale nie krytykuj i jeżeli nie masz do powiedzenia nic na temat, to nie wypowiadaj się w tym wątku

Pozdrawiam i zapraszam Smile


RECENZJA!!!

(05-01-2013 03:44)yazir napisał(a):  Recenzja / Opinia
Poradnik dostałem trochę później niż miałem dostać przez co moje plany zmieniły się i nie mogłem poświęcić mu tyle czasu ile planowałem.
Po pierwsze, wymagana jest systematyczność, nie pracujesz nie zarabiasz.
Po drugie, wg mnie jednak na początku nie bedzie tego zysku, bo trzeba przygotować "zaplecze" co zajmie ok 4-5 dni. Własnie dlatego nie mogłem sprawdzić czy faktycznie da się tyle zarobić.
Część informacji zawartych w poradniku można znaleźć w dziale Poradniki na forum, ale jest też kilka rad których nikt nie pisał (a przynajmniej nie znalazłem)
BONUS
Do poradnika autor dołącza ciekawy pomysł na sprzedaż produktu fizycznego, ale można podciągnąć to jako metodę średnio fair wobec kupujących. Co jednak nie jest oszustwem

Podsumowując, metoda faktycznie pozwala zarobić, ale wg mnie te 3k jednak mogą być trudne do osiągnięcia. Szczególnie dla leniwych, niesystematycznych osób.
Według mnie cena jest za wysoka, dlaczego? Sporo informacji jest bardzo łatwo dostępnych, chociażby na forum. Jeśli jednak ktoś potrzebuje "hoł knoł" do zarabiania może zainteresować się tą propozycją.

Jeśli o czymś zapomniałem to dopiszę później bo jest dość późna pora, a już denerwuje mnie spam z pytaniami o recenzję tego poradnika.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2013 14:07 przez hariti.)
31-12-2012 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
paskur Offline
JP
*

Liczba postów: 3,305
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 1628 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy
skoro to nie twoje konto to jak wyjasnisz ten temat http://zarabiam.com/Temat-zarabianie-na-...#pid496727 ?

przestan juz spamowac bo i tak bedzie kosz Smile
31-12-2012 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
LessiPL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 725
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 252 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy
(31-12-2012 00:22)hariti napisał(a):  ....

Dla malkontentów i forumowych Sherlocków:

1. Hariti na allegro to nie moje konto - zbieżność nicków. Moje konta to halcon_, tarot_ilona i romano141. Szukacie wskazówek na czym zarabiam? Bawcie się dobrze nic nie znajdziecie

2. Screeny są podrobione? Format .jpg kompresuje obrazy i wyciąłem przelewy niezwiązane. Zainteresowanym oferuję wyciąg z PayU na maila.

3. Nie jestem nowym użytkownikiem. To, że mam mało postów znaczy tylko, że zamiast pisać o zarabianiu - robię to.

4. Wolisz zarabiać mniejsze pieniądze swoją metodą? Szanuję to, ale nie krytykuj i jeżeli nie masz do powiedzenia nic na temat, to nie wypowiadaj się w tym wątku

Pozdrawiam i zapraszam Smile
Coraz głębiej w gównie toniesz.... http://zarabiam.com/Temat-zarabianie-na-...#pid496727
Hariti Nie twoje? Ciekawe, czyje, ojca? siostry?


Nie pogrążaj się jeśli twoja propozycja jest realna oddaj ją do recenzji, będzie najprościej... kombinowaniem daleko nie zajdziesz...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2012 00:27 przez LessiPL.)
31-12-2012 00:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
hariti Offline
Banned
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jul 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy
Gratuluję spostrzegawczości paskur, szczerze Big Grin

Założyłem konto na tym forum by pomóc znajomemu w sprzedaży poradników z allegro.

Na poparcie dwa fakty:

1. W aukcji cytowanej przez paskura kontakt przez dane z allegro, teraz PW
2. Inne dane personalne konta z allegro i moje. Nie jestem pewien czy da się to sprawdzić, na życzenie udostępnię screeny

Ergo nie mogę wziąć odpowiedzialności za aukcję użytkownika hariti

LessiPL wiadomo. Spodziewaj się recenzji do końca tygodnia
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2012 00:33 przez hariti.)
31-12-2012 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
yazir Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,114
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2447 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 75.61
Post: #5
RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy
Ok, podejmę się recenzji, max do piątku soboty mam nadzieję że napiszę recenzję, może wcześniej jeśli uda się szybciej zarobić faktycznie te 100pln dziennie. Termin recenzji zależy oczywiście od skuteczności metody.
Jeśli będzie naprawdę opłacalna sam za nią zapłacę Smile

Edit:
Drugiego stycznia 2013 mam dostać wszystkie materiały. Tak że po teście napiszę rzetelną recenzję, a jeśli zarobki będą jakimś cudem od razu to oczywiście tez poinformuję o wszystkim Smile

xD
dX
31-12-2012 00:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
LessiPL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 725
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 252 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy
skoro produkt sprzedawać chciałeś od ręki to czemu na recenzje mamy czekać tydzień? czemu nie powstanie dziś?
31-12-2012 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
yazir Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,114
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2447 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 75.61
Post: #7
RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy
@LessiPL, mogę oczywiście napisać recenzję na podstawie samego przeczytania, ale czy nie lepiej poczekać 2-3 dni i mieć pewność że wsio działa jak należy? I ewentualne zarobki są realne, a nie tylko teoretyczne?

xD
dX
Glosy: daniel42na (+1)
31-12-2012 00:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CMRR Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,017
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 216 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.97
Post: #8
RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy
@Up tutor musi ją sprawdzić a nie tylko przeczytać.
31-12-2012 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
LessiPL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 725
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 252 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy
nie o to chodzi, ja po prostu zrozumiałem że dopiero za tydzień otrzymasz poradnik.
31-12-2012 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

hariti Offline
Banned
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jul 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Zarabiaj 3000 miesięcznie + gwarancja zwrotu pieniędzy
UP

1. Dobre maniery nie pozwalają mi prosić recenzentów o nieprzespanie nocy tylko po to żebym mógł rozpocząć sprzedaż.

2. Chcę wprowadzić jedną kosmetyczną zmianę, a idę spać, bo jutro rano wyjeżdżam na sylwestra więc poradnik oddam do recenzji dopiero 2 stycznia. Plus czas na przeczytanie i sprawdzenie czy działa

3. Nie będę małostkowy i nie poproszę byś wskazał gdzie jest napisane, że poradnik od ręki. Sprzedaż po kontakcie.

Ale nie ma sensu się kłócić poczekajmy na recenzję i wtedy dyskutujmy Smile

Do 2 stycznia nie będę zbyt często odpowiadał na PW ze względu na wyjazd. Można jednak w tym czasie rezerwować poradnik i sfinalizować transakcję później

Pozdrawiam serdecznie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2012 00:52 przez hariti.)
31-12-2012 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedam stażowe konto FB 3000+ znajomych tidid 1 608 13-02-2020 10:27
Ostatni post: Hybrid1990
  (OSTATNIE 3 KODY)Kupię kody spod butelek Coca cola Sprite Famta KontrolC 15 3,594 03-07-2018 13:08
Ostatni post: Majka
  [s] licencja FollowLiker IG Unlimited bez abonamentu 5$/miesięcznie smagalaz 1 695 30-03-2018 18:59
Ostatni post: yazir
  Vademecum - Snapchat/Instagram - ZAROBISZ SPORO HAJSU (2 tysiące miesięcznie) Krashai 86 16,775 28-02-2018 13:46
Ostatni post: Admin
  [Poradnik]1000zł Miesięcznie BEZ WYSIŁKU! Bandaid 35 7,390 13-02-2018 18:47
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości