Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Poradnik PPD by Noutilus

Autor Wiadomość
noutilus Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 72 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Poradnik PPD by Noutilus
Sprawdź:
Poradnik dla początkującego uploadera PPD
 
Niniejszy poradnik jest zbiorem moich przemyśleń, strategi i metod zarabiania w systemie Pay Per Download zwanym dalej PPD. Postaram się tu w jak najprostszy sposób przedstawić obecną sytuację występującą na tym rynku i oprowadzić po najlepszych stronach oferujących zarobek na PPD.
 
 
Prolog
 
Poradnik powstał ponieważ ostatnio miałem dość dużą grupę osób, chcących zarabiać na PPD, nie wszyscy z nich byli jednak przekonani i część z nich zrezygnowała, a ja po prostu straciłem cenny czas na tłumaczeniu im podstawowych informacji. Tak, wiec doszedłem do wniosku że napiszę poradnik, który rozwieje wszelakie wątpliwości a osoby, które nadal będą miały kłopot z miłą chęcią przyjmę pod swoje skrzydła tylko z tym że po przeczytaniu tego poradnika będzie padać mniej zbędnych pytań.

Przed przystąpieniem do wstępu i bardziej rozszerzonych informacji, przejrzałem archiwum mojego komunikatora w celu przeglądnięcia rozmów z osobami chcącymi zacząć zarabiać na rynku PPD i wypisałem pytania, które mogą się przydać jako wyjaśnienie kilku kwestii.



Zadawane pytania:

Co to jest Pay Per Download (PPD)?
Być może pytanie dla niektórych wydaje się śmieszne ale miałem kilka osób, które nie wiedziały co to jest.
Cytat:PPD - Pay Per Download - model rozliczeń, w którym pieniądze dostajemy w zamian za pobranie danego pliku przez użytkownika. W hostingach typu PPD kwota ustalana jest z góry za 1000 pobrań i zależy od kilku czynników, typu rozmiar pobieranego pliku lub kraj, z jakiego jest pobierający.
 
Czym jest konto Shell?
Cytat:Konto Shell - konto użytkownika stworzone dla niego na serwerze (przeważnie w systemie Linux) posiadające łącze 100 Mbps lub 1 Gbps, przez co upload i download wykonywać możemy w sposób błyskawiczny. Jego obsługa odbywa się w sposób zdalny poprzez SSH lub VNC (zalecane).
 
Gdzie kupić konto Shell?
W konto Shell najlepiej zaopatrzyć się u profesjonalnych dostawców takich jak fastshell.pl lub ishell.pl
 
Po co mi konto Shell? Czy naprawdę go potrzebuję?
Konto Shell jest narzędziem potrzebnym jeśli mamy mały dysk lub wolne łącze internetowe. Wtedy takie narzędzie jest nieodzownym elementem koniecznym każdemu uploaderowi. Jeśli jednak nie chcemy inwestować w nie na początku można spróbować swoich sił bez niego. Będziemy wtedy korzystać z własnego łącza internetowego (zalecane jeżeli mamy min. ~2mb/s upload).
 
Jaka jest obecna sytuacja z remote uploadem?
W obecnej sytuacji remote upload nie wchodzi w grę, jest zbyt trudno przekopiować pliki zdalnie, nawet jeśli hosting umożliwia taką opcję.

Za ile jest najtańszy shell i z jakimi parametrami?
Obecnie najtańszy shell jest dostępny w cenie 20 zł na platformie sprzętowej Intel Xeon W3520 @ 2,67 GHz 8 wątków, pamięć RAM 24GB: System Debian Squeeze 64 bit, pojemność 35 GiB, łącze 100 Mbps (oferta: ishell.pl)

Ile zarabiasz na PPD obecnie?
Na miesiąc koło 600 zł licz się jednak z tym że to ja tyle zarabiam. Twoje zarobki będą prawdopodobnie mniejsze ze względu iż dopiero zaczynasz. Ze względu na dużą ilość pytań nie jestem w stanie odpowiedzieć ile będzie zarabiała dana osoba, nie prowadzę takiej statystyki każdy jest inny i każdy ma inne zarobki. Sami po testowaniu sprawdzicie, czy się wam będzie to opłacało.

Co uploadować?
Głównie wrzuca się nowości bo jest to najlepiej schodzący towar oraz seriale, gry po premierze i filmy usytuowane wysoko w rankingu filmweb'u jak i te z wysoką oceną społeczności. Nie mniej jednak nie wykluczam że znajdziecie osobistą pasję do uploadu czegoś niszowego i wykorzystacie to w świecie rynku PPD/PPS.

Skąd pobierać pliki?
Najczęściej pobiera się pliki z linków (zalecane hostingi: CatShare.net, Rapidu.net) na warezach (zalecane warezy: EXSite.pl, pEb.pl, DarkWarez.pl). Wymaga to tylko posiadania konta premium na ulubionym przez nas hostingu.
 
Pliki pobierać możemy również z prywatnych trackerów, ale musimy na takie strony posiadać zaproszenie gdyż dostęp do nich ma tylko garstka osób. Początkowo raczej odradzam tą metodę.
 
Co to jest prywatny tracker?
Jest to strona torrentowa, która posiada zamkniętą grupę użytkowników i nie każdy może się tam zarejestrować. Aby ubiegać się o konto na takowym trackerze należy odwiedzić np. torrentmania.info

Na jakie warezy wrzucać?
Na najlepsze oraz te najbardziej popularne. Sam zdecyduj, które są dla ciebie dogodne i wydają ci się najbardziej atrakcyjne. (Zwróć uwagę na statystyki, ilość odwiedzin i obecnie ile osób jest online) Warezy jakie polecam: pEb.pl, Precyl.com, DarkWarez.pl, EXsite.pl, Zajefajna.com, SDCV.pl itp.

Ile dziennie wrzucać?
Od 10 do 20 wstawek na 5-6 warezów. Liczbę tą rzuciłem na ślepo nie jestem wstanie powiedzieć ani zagwarantować ile zarobisz i przy jakim nakładzie pracy. Stosując te wymagania, kierowałem się myślą że na początku sam tyle wrzucałem i szło mi wtedy nie najgorzej.

Mam problem z akceptacją postów na pEb'ie?
Najwyraźniej nie przeczytałeś tamtejszego regulaminu i to jest najczęstszą przyczyną. Jednak mam dla ciebie specjalny szablon. (w szablonie usunąłem rozmiar czcionki, kolor itp. oraz dodałem przykładowe dane, które należy zmienić dla konkretnego dodawanego przez nas pliku).

Na jakie hostingi uploadować?
Obecnie najbardziej dogodnymi hostingami są: EgoFiles.com (obecnie nie działa), CatShare.net, Rapidu.net, TurboBit.ru, Oboom.com, RapidGator.net

Czy da się zarabiać bez poleconych?
Oczywiście, niektóre serwisy wymienione powyżej nie mają nawet systemu poleconych więc bez nich również można zarobić. Sami poleceni nie dają dużego dochodu.
 
Pytania będą aktualizowane.
 
 
 
 
Wstęp

Po przeczytaniu powyżej zamieszczonych informacji powinieneś już zrozumieć kilka podstawowych informacji związanych z PPD. Teraz należy się wyposażyć w stosowne narzędzia do uploadu.
  • załóż sobie nowe konto pocztowe (gmail), zakładamy je dla tego aby nie łączyć go z własnym osobistym ponieważ możemy być narażeni na kradzież naszych danych, co w ostateczności może zakończyć się nieprzyjemnie
  • utwórz sobie w przeglądarce zakładki warezów, hostingów, trakcerów oraz plików, które obecnie wysyłasz lub pobierasz, to ułatwi ci pracę
  • kup konto shellowe i spersonalizuj je według własnych potrzeb, zadbaj aby na koncie zainstalowane były: klient ftp, przeglądarka, zoom uploader, rTorrent (ruTorrent), winrar
Jeżeli mamy już wszystko odpowiednio przygotowane, to teraz nie pozostaje nam nic prostszego jak pobieranie plików z warezów/trackerów, pakowanie ich za pomocą winrara lub wysyłanie całego pliku bez archiwizacji na hostingi. Po czym kolejno przechodzimy na warezy gdzie tworzymy posta i dodajemy w nim linki do pobrania.
 
 
 
 
Hostingi
 
 
CatShare.net - biorąc obecną sytuację jest on pionierem hostingu z PPD. Statystyki pracują bardzo obficie i naliczają bardzo dobrze. Zarabiamy w Złotych Polskich

Rejestracja z refa: http://catshare.net/...6yetnGTcJyO08zl

Ustawienie planu PPD: Przejdź do ustawień swojego konta po czym w belce oznaczonej jako "Zmień Plan Hostingowy" wybierz z wysuwanej listy "download".

Zlecenie wypłaty: W zakładce "Wypłata" wybierz z wysuwanej listy metodę wypłaty po czym uzupełnij poprawnie dane, na które zostanie przelana zarobiona kwota.

Teraz już możesz zacząć zarabiać na hostingu.

Ocena: +5/6
 
 
(uchylony z powodu nieaktywności) EgoFiles.com - obecnie jeden z najlepszych hostingów, który oferuje PPD. Statystyki zarobków szybko się podnoszą, dobrze nalicza co sprawia że staje wysoko ponad innymi hostingami. Zarabiamy w Złotych Polskich

Rejestracja z refa: http://egofiles.com/register_54843

Ustawienie planu PPD: Przejdź do ustawień swojego konta po czym w belce oznaczonej jako "Zmień Plan" wybierz z wysuwanej listy "Zarobki za pobrania".

Zlecenie wypłaty: W ustawieniach swojego konta podaj swoje dane do przelewu, Konto Bankowe lub MoneyBookers. Następnie przejdź do "Moje Pliki" > "Twoje Zarobki" > "Wypłata"

Teraz już możesz zacząć zarabiać na hostingu.
 
Ocena: 5/6
 
 
Rapidu.net - jeden z trzech Polskich hostingów obecnie piastujących najlepszą ofertę planu PPD. Posiada przyjemny interfejs i bardzo dobrze zorganizowaną administrację. Zarabiamy w Złotych Polskich.

Rejestracja z refa: http://rapidu.net/ref/7835057891/

Ustawienie planu PPD: Przejdź do ustawień swojego konta po czym w belce oznaczonej jako "Program partnerski" wybierz z ramki gdzie widnieje "DOWNLOAD" przycisk "uruchom"

Zlecenie wypłaty: W ustawieniach swojego konta podaj swoje dane do przelewu, Konto Bankowe lub MoneyBookers. Następnie przejdź do "Wypłata" i ramce "Zleć wypłatę środków" kliknij "Wypłać"

Teraz już możesz zacząć zarabiać na hostingu.

Ocena: 5/6
 
 
Pozostałe hostingi zostają do wyboru w kwestii własnej, ja podałem tylko te polskie spełniające swoje warunki. Resztę jaką wybierzecie zależy od was.
 
 
Ja osobiście polecę te, na które wrzucam i podam na nie swoje reflinki:  
 
Warezy

Jak napisałem wyżej w Pytaniach i Odpowiedziach o warezy musisz zatroszczyć się sam, ty decydujesz, który jest dla ciebie najlepszy, ma dobre statystyki nie mniej jednak mam dla ciebie listę, z której korzystam ja i są one według mnie najlepszymi stronami warezowymi dla polski: Peb.pl, Precyl.pl, DarkWarez.pl, EXsite.pl, Zajefajna.com, SDCV.pl a reszta to już twoja własna borszka.

Aby mieć zysk z wyżej opisanych hostingów należy postować od 10 do 20 wstawek na nie mniej jak 5-6 warezów. Pamiętaj każdy Warez ma inny różniący się od siebie regulamin to co napiszesz na jednym na drugim może być nieregulaminowe. Na początek dostosuj sobie uniwersalny szablon tak aby zgadzał się regulaminowo z wszystkimi wybranymi przez ciebie warezami.

Pamiętaj że konto na warezie powinno być łatwo i szybko dostępne dla tego pozwól przeglądarce na zapamiętanie hasła abyś nie musiał tracić zbędnego czasu na ponowne logowanie.

Aby zdobyć pobierających na warezie zrób sobie wyjątkowe konto żeby to własnie na ciebie użytkownicy zwracali uwagę, świadczą o tym takie rzeczy jak ranga jaką masz na warezie, avatar, podpis, jakość posta czy są wymagane i poprawne dane (nie może być błędów formatowania bb-code). Dodawanie screenów z filmów/gier przyczyni się do wzrostu popularności twojego posta, pamiętaj jednak że nie wszystkie warezy na to pozwalają.

Do dzieła...
 
Praca w krokach:
  1. Pobierasz film/grę/muzykę/program
  2. Przygotowujesz pobrany plik (dzielenie winrarem plików polecam dopiero jeśli przekracza on 1000 MB, jeśli jest mniejszy możemy luźno wysyłać bez pakowania)
  3. Gotowy plik wysyłasz na hostingi (np. CatShare.net, Rapidu.net, Oboom.com itp.)
  4. Odszukujesz na warezach temat z tym filmem/grą/muzyką jeśli takiego nie ma zakładasz swój własny
  5. Tworzysz szablon/posta zgodnie z regulaminem danego warezu i wklejasz do niego tytuł/informacje/dane/linki itp.
  6. Poprawnie sformatowany szablon/post z filmem/grą/muzyką/programem wysyłasz na wybrane przez ciebie warezy
  7. Po wysłaniu czekasz na wygenerowane przez dany post zyski.
  8. Czynności od 1 do 7 powtarzasz przy każdym kolejnym pliku.

 
Uwaga! Dane techniczne do filmów należy wyciągać programem MediaInfo. Opis jego działania znajduje się tutaj: http://blog.uploaduj.com/hostingi-ppd-pp...fo-0-7-51/
 
 
 
Narzędzia
 
Ręczne postowanie jest męczące i długie więc warto ułatwić sobie pracę aby uporać się szybciej z wstawkami. Po pewnym czasie zauważysz że niektóre z warezów mają denerwujące reklamy pojawiające się w nieodpowiednich miejscach.
 
Jeśli nie chce ci się męczyć z wysyłaniem postów na warezach bo uważasz że jest to czasochłonne i męczące można to sobie ułatwić inwestując w program do automatycznego rozsyłania np. MonioPoster http://www.monioposter.pl/
 
 
Programy:

Ad Muncher - to program, który blokuje przychodzące z internetu reklamy nie tylko w przeglądarkach ale również w komunikatorach oraz wszędzie tam gdzie ich nie chcesz. (Download)

F.lux - jeśli długo siedzisz przed komputerem, a postowanie jest dla ciebie męką zadbaj o swoje oczy. Program ten przystosowuje ekran monitoru do każdej pory dnia tak aby oczy się nie męczyły (Download)


Pluginy

Ad Block - odpowiednik Ad Munchera o mniejszych możliwościach w pluginie do Chroma (Download)

Link Checker - sprawdza czy linki są sprawne czy zostały usunięte (Download)

 
 
Rejestracja z mojego linku referencyjnego daje ci całkowitą pomoc podczas uploadu oraz Refback nawet do 60%
 
Dodatkowe informacje i pomoc na GG 11902512.
Jeśli szukasz innej formy zarobku odezwij się upload nie jest moim jedynym dochodem w internecie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia podczas zarabiania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-04-2014 20:29 przez noutilus.)
Glosy: lallina (+1), Pribles (+1), Hubsson (+1), jabolopivolo (+1), Komet (+1), Boonys (+2), Lontek (+1), mlody96 (+1), sanjaro (+1), bytomiok (+1), buri1995 (+1), Kzn (+1)
26-06-2012 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Driver494 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 791
Dołączył: May 2011
Reputacja: 217 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Poradnik PPD by Noutilus
Poradnik bardzo dobry. Prosty z ocenami poszczególnych hostingów,
ale typowi amatorzy (w tym również ja) nie wiedzą podstawowych pojęć.
Wyjaśnij pojęcia:
- Shelle,
- Remote upload,

i inne typu: hosting, warez dla zupełnych amatorów.

A wtedy Twój poradnik rzeczywiście będzie dla początkujących Wink

Pozdrawiam
Glosy: noutilus (+1)
02-07-2012 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mmichal013 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,253
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 110 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 132.00
Post: #3
Odp: Poradnik PPD by Noutilus
Fajny poradnik ale zgadzam się z przedmówcą że jako początkujący nie rozumię tych pojęć.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Glosy: noutilus (+1)
02-07-2012 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vipper Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 454
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 197 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Poradnik PPD by Noutilus
Zgadzam się z Driver494. Sam przez pół godziny szukałem co to Shell Tongue Teraz już wiem, ale nie wiem gdzie kupić najtańszy... taki do 20 zł/miesiąc.
Glosy: noutilus (+1)
03-07-2012 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Derek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 259
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 53 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Poradnik PPD by Noutilus
(03-07-2012 18:19)vipper napisał(a):  Zgadzam się z Driver494. Sam przez pół godziny szukałem co to Shell Tongue Teraz już wiem, ale nie wiem gdzie kupić najtańszy... taki do 20 zł/miesiąc.

Do 20zł kupisz syf a nie ma maszynę, jeśli chcesz spróbować to lepszy bedzie w okolicy 40zł. Zawsze można poszukać drugiej osoby i kupić dedyka na dwóch co też w gruncie rzeczy tanio wychodzi Smile
Glosy: noutilus (+1)
03-07-2012 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #6
RE: Poradnik PPD by Noutilus
Moje zdanie jest dokładnie takie jak poprzedników, za mało szczegółowy.
Tzn. opisane jest fajnie i w ogóle, ale dla kogoś kto się na tym zna, kto wie o co chodzi.
Potrzeba Nam wyjaśnień najprostszych pojęć, takich jak np shell - do czego służy etc.
Tracker Torrent, Remote Upload etc.
Niektóre wiem co znaczy, ale o niektórych nie mam zielonego pojęcia.
Jeszcze kilka dni temu nie wiedziałem co znaczy skrót PPD - poważnie.

Przydałaby się poprawka dla totalnych laików.

Dasz radę? Smile
Glosy: noutilus (+1)
03-07-2012 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vipper Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 454
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 197 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Poradnik PPD by Noutilus
(03-07-2012 18:54)Derek napisał(a):  
(03-07-2012 18:19)vipper napisał(a):  Zgadzam się z Driver494. Sam przez pół godziny szukałem co to Shell Tongue Teraz już wiem, ale nie wiem gdzie kupić najtańszy... taki do 20 zł/miesiąc.

Do 20zł kupisz syf a nie ma maszynę, jeśli chcesz spróbować to lepszy bedzie w okolicy 40zł. Zawsze można poszukać drugiej osoby i kupić dedyka na dwóch co też w gruncie rzeczy tanio wychodzi Smile
No dobra, to znasz jakiegoś do 40 zł mam 3 kumpli, z którymi na spółkę mógłbym kupić.
Glosy: noutilus (+1)
03-07-2012 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
haggard Offline
HaggardKSG
*

Liczba postów: 1,463
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 637 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 149.00
Post: #8
RE: Poradnik PPD by Noutilus
http://mati999.eu/polish/ Tutaj masz różne do wyboru.
Glosy: noutilus (+1)
03-07-2012 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noutilus Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 255
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 72 +

Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Poradnik PPD by Noutilus
Postaram się zrobić update pierwszego posta w najbliższym czasie i wyjaśnić.
12-07-2012 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

sanjaro Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 96
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Poradnik PPD by Noutilus
Mam małe pytanko odnośnie shelli. To polega na tym, że przez Shell'a uploadujemy pliki że nam potrzebny? Czy jak? Tak pozatym, łap reputa! Bo Ci się należy Smile
Glosy: noutilus (+1)
21-07-2012 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Poradnik PPD
twnt22 0 1,126 11-07-2015 08:50
Ostatni post: twnt22
  50 nisz PPD/CPA bios 10 9,070 28-06-2015 14:11
Ostatni post: Krzysiek-PL
 
Poradnik
 Fake DDoS Tool (PPA,PPD)
Dk2RR 2 2,336 02-05-2015 14:12
Ostatni post: Dk2RR
 
Poradnik
 Jak łatwo zarabiać na Catshare (PPD)
paolo10 58 41,680 02-01-2014 13:13
Ostatni post: Mag!c

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości