Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
40 % zysków miesięcznie

Autor Wiadomość
biznesik123 Offline
Banned
*

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #1
40 % zysków miesięcznie
Sprawdź:
Witam.
Ostatnio w dobie kryzysu zainteresowałem się tematem zarobku przez internet.
Nigdy nie preferowałem tego typu zdobywania pieniędzy do czasu aż znalazłem stronę w sieci
http://www.mmm-polska.pl
Zainteresowali mnie gdyż strona jest przystępnie, czytelnie a przede wszystkim zrozumiale napisana.
Chodzi mianowicie o system mmm-2011. Został on założony przez rosyjskiego biznesmena i w ciągu 16 miesięcy zdobył już 25 mln użytkowników co jest ogromną liczba i wydaję mi się że dowodzi o skuteczności piramidy. Rozkwit przeżywa głównie w krajach wschodnich ale właśnie wchodzi również na rynek Europejski jak i USA.
Zastanawiam się nad ulokowaniem tam swoich oszczędności bo z tego co wyczytałem jest to świetny i szybki sposób podwojenia dochodów. Ale jak mówię nigdy nie miałem doczynienia z tego typu systemami więc może ktoś mógłby mi odpowiedzieć czy warto i jak wyglądają kwestie prawne tego typu systemów w naszym kraju.
To główne informacje ze strony które mnie zainteresowały :
- Na starcie otrzymujemy 20 $ które możemy wypłacić po 2 tygodniach bez żadnych zobowiązań.
- Otrzymujesz miesięcznie 40% zysku od zainwestowanych środków
- Otrzymujesz wynagrodzenie od wpłat Twoich znajomych
- Inwestowane pieniądze znajdują się u Ciebie na koncie - zawsze możesz zlecić dyspozycję ich wypłaty
- Inwestujesz dowolną kwotę i wypłacasz w dowolnym momencie

I co o tym myślicie warto zainwestować ? Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem http://www.mmm-polska.pl
Podkreślam ze nie chce w żaden sposób promować systemu. Po prostu przekonali mnie ale chciałem najpierw zebrać opinie od osób które miały doświadczenie z tego typu systemami i mogą udzielić budujących informacji.
Pozdrawiam Smile
18-05-2012 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ciamciaj Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,584
Dołączył: Mar 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: 40 % zysków miesięcznie
Nie polecam takich piramidek. Polecam realny bizenes z prawdziwymi pieniędzmi. wiecej info w sygnaturze.
18-05-2012 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #3
RE: 40 % zysków miesięcznie
chodzi i spamuje tym g.. po każdym forum jakie znajdzie w sieci
najlepiej sobie tira z naczepą naszykuj byś pieniądze miał gdzie załadować
Glosy: Nutric (+1), ciamciaj (+1)
18-05-2012 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ciamciaj Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,584
Dołączył: Mar 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: 40 % zysków miesięcznie
+ tomazzi za tira Big Grin
19-05-2012 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #5
RE: 40 % zysków miesięcznie
dzięki Smile ale taka prawda
powiem szczerze, że podziw bierze...
tylu polaków przejechało się na tych piramidkach, tyle pieniędzy stracili ale i tak znajdzie się "jeleń" co lgnie do tego jak mucha do lepu a później będzie płakać 1 z 2 że bajeczki zarobku były piękne, stracili x kasy i mają jedno wielkie g****
19-05-2012 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kryszczak Offline
Banned
*

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: 40 % zysków miesięcznie
Słuchajcie akurat tą strone znam!! I jest naprawde spoko. Ale pamiętajcie, aby
rejestrować się tylko na oficjalnej stronie, którą podał "biznesik123", gdyż mnóstwo ludzi zaczyna podawać
jakieś dziwne linki, które nie są oficjalnym mmm-polska, i nie wiadomo czy są uczciwi!!! Ja wpłaciłem 1000 zł (tak
na próbę, żeby zobaczyć czy to działa) i dostałem 1400 zł po miesiącu, jeśli ktoś chce to mogę wysłać potwiedzenie
przelewu (podajcie maila na pw). Logując się przez stronę http://www.mmm-polska.pl macie pewność że trafiacie na stronę polskiego mmm. Inne linki które znajdziecie są rosyjskimi stronami mmm-2011 gdzie musicie czekac aż rosjanie podejmą wasz wniosek, wiąże się to z utrudnieniami. Proponuje najpierw odwiedzić tą konkretną stronę polskiego mmm http://www.mmm-polska.pl a potem pisać krytyczne opinie odnośnie systemu.
19-05-2012 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #7
RE: 40 % zysków miesięcznie
(19-05-2012 11:23)kryszczak napisał(a):  Słuchajcie akurat tą strone znam!! I jest naprawde spoko. Ale pamiętajcie, aby
rejestrować się tylko na oficjalnej stronie, którą podał "biznesik123", gdyż mnóstwo ludzi zaczyna podawać
jakieś dziwne linki, które nie są oficjalnym mmm-polska, i nie wiadomo czy są uczciwi!!! Ja wpłaciłem 1000 zł (tak
na próbę, żeby zobaczyć czy to działa) i dostałem 1400 zł po miesiącu, jeśli ktoś chce to mogę wysłać potwiedzenie
przelewu (podajcie maila na pw). Logując się przez stronę http://www.mmm-polska.pl macie pewność że trafiacie na stronę polskiego mmm. Inne linki które znajdziecie są rosyjskimi stronami mmm-2011 gdzie musicie czekac aż rosjanie podejmą wasz wniosek, wiąże się to z utrudnieniami. Proponuje najpierw odwiedzić tą konkretną stronę polskiego mmm http://www.mmm-polska.pl a potem pisać krytyczne opinie odnośnie systemu.

kawaleria przybyła by posłodzić g****
ja już frunę tylko poczekaj red bul muszę wypić by mi skrzydła urosły
idź dziecko ulotki roznoś, uczciwej pracy się złap a nie spamujesz piramidką
tutaj na piramidkę ciężko jelenia złapać bo z tego forum 99% osób takie rzeczy omija szeeeeerokim łukiem z daleka
19-05-2012 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kryszczak Offline
Banned
*

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: 40 % zysków miesięcznie
tomazzi g**** to ty masz w głowie i jaka kawaleria ktos zadal pytanie to odpowiadam w normalny sposob nie to co ty i red bull ci nie pomoże watpie ze cokolwiek jest w stanie ci pomodz. A poza tym zapomniałeś chyba na jakiej stronie się znajdujesz bo to o czym pisze biznesik123 to zarobek przez internet a strona jak sie nazywa ZARABIAM.COM
19-05-2012 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #9
RE: 40 % zysków miesięcznie
Powinni polscy ustawodawcy rozszerzyć ustawę odnośnie piramidek...
piramidki w tym kraju są nie legelane i dodać, że polacy przebywający w zakazanych zagranicznych piramidkach kara na dzień dobry za sam udział 10000000 PLN
wtedy by może oduczyło wielu, że od takich g**** trzyma się z daleka i nie chodziłby spamować 1 z 2 tym syfem po forach

wiesz dla mnie jesteś płytszy jak kałuża, odpowiedź na pytanie hahahah koń by się uśmiał
nie masz postów w żadnym temacie i o niczym tylko dziwnie od razu tutaj
dziś rejestracja itp itd idź bajki dzieciom opowiadać bo nikt z tego forum w bajeczki ci nie uwierzy
a to co ty masz w głowie itp itd nie będę zniżał się do twojego dennego poziomu bo by na nim się znaleźć musiałbym się na ziemi położyć i nie wiem czy bym nie był jeszcze za wysoko by udzielać odpowiedzi
19-05-2012 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kryszczak Offline
Banned
*

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2012
Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: 40 % zysków miesięcznie
Dobra człowieku jak nie masz juz nic do dodania to nie spamuj watku bo moze inni maja ochote cos sie dowiedziec albo wypowiedziec w temacie i nie konieczni maja ochote sluchac twoich sh**ów !!!
19-05-2012 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zarobić 2,3 lub 4 tysiące miesięcznie przez internet? matiin 1 193 03-12-2023 16:59
Ostatni post: Hybrid1990
  Afiliacja. Jest 4k miesięcznie. Cel to 10k. Automatyzacja Uczciwoscpoplaca 9 1,323 13-11-2023 21:02
Ostatni post: Hybrid1990
  Livegood zarabiaj bez polecania 2k$ miesięcznie! livegood 1 1,710 17-02-2023 14:12
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? patrykosinnn 16 4,035 11-01-2023 21:03
Ostatni post: Hybrid1990
Bug Jak zarobić parę stówek miesiecznie? Dianton 1 566 07-09-2022 14:59
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości