Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) » Zarobek z promowania kampanii + Okazje/Airdropy/Legalny Zarobek

Autor Wiadomość
5l4nty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
Sprawdź:
Dzień DOBRY! (Konnichiwa!)

Tym razem w pierwszym, i chyba najważniejszym dla mnie poście nie tylko tego dziennika, ale i na całym forum, i pewnie ogólnie pierwszy poważny post w życiu. Nie żebym nie pisał kiedyś czegoś mądrego w postach, komentarzach czy w ogóle w internecie. Ale uważam że po raz pierwszy będę pisał posty które będą dokumentowały moje poczynania, będą swoistą motywacją dla mnie samego, a może i dla innych użytkowników. Nie ukrywam że od dawna czytam dzienniki innych, czasem pełen podziwu dla poczynań autorów. Dość długo nie komentowałem, nie odzywałem się. Postanowiłem zmienić całe swoje podejście i myślenie. Ponad dwa lata temu sięgnąłem po książkę Roberta Kiyosaki - "Bogaty ojciec, biedny ojciec", ależ no któż nie czytał. Minęły miesiące, czytania, i to forum i tematów innych użytkowników. Po popełnieniu wielu błędów w pogoni za szybką kasą, a to bukmacherka - nigdy nie wygrałem tam poważnych pieniędzy, maksymalnie coś około 2 tysiące złotych, nie licząc już tysięcy które zostały tam przepuszczone, po wielu wrzutach na HYIP'y, przygodzie z OMEGA Best i z kilkoma innymi projektami - czyli zwyczajnie robieniu głupot, marnowaniu zarobionej ciężką pracą na etacie kasy, nie wspomnę o braniu pożyczek z Banku, zacząłem robić rzeczy proste, nie przekombinowane, takie jak łapanie Airdropów, sporadyczne wypełnianie ankiet, grzecznie pracując na etacie. O tym kim jestem z zawodu, czym się zajmuję/zajmowałem opowiem niżej.

Zaczynam poważnie pracować nad zarabianiem w internecie i zajęciu się Marketingiem Afiliacyjnym, postanowiłem że będę to w końcu robił, nie tylko mówił o tym, myślał, planował, czytał. Choć oczywiście nadal będę korzystał z tego co przez te wiele miesięcy chodziło mi po głowie, nie zaprzestane czytać artykułów, blogów, postów, gdzie wiedzę zdobytą dzięki temu co przeczytałem, obejrzałem, usłyszałem i zobaczyłem zamierzam w końcu wykorzystać w sposób praktyczny, mądry i efektywny.

Prawda jest taka że mimo iż robiłem coś w tym kierunku i mam jakieś pozostałości po tym, to tak na prawdę zniechęcałem się, a bo nie było kasy z tego, a bo wchodzili ale nie rejestrowali się. Moje myślenie było bardzo złe, moja mobilizacja tragiczna, nie wspomnę o dyscyplinie, o tym że otwierałem oczy i nie chciało mi się wstać. Owszem miałem problemy osobiste, byłem dość poważnie chory po ataku epilepsji, na która będę już chorował zawsze. Ale przecież każdy człowiek ma problemy, nie jestem pępkiem świata.

wowwowwow

ABOUT ME:

Po długim wstępie szybko o mnie. Na imię Rafał, w internecie od 2003 roku znany jako slanty aka 5l4nty. Z wykształcenia Technik Informatyk z ukończoną specjalizacją GRAFIKA & REKLAMA. Z zamiłowania i z zawodu Grafik Designer. W zawodzie od 12 lat, z zamiłowania od 10 roku życia. Przez lata tworzyłem grafiki pod DIGITAL, oraz czysty DTP, wszelkiego rodzaju drukowanki od wizytówek, ulotek plakatów, banerów, kalendarzy, kart menu, taśm, winderów, rollupów, i co tam jeszcze sobie klient zapragnął. Projektowałem również strony www, w czasach kiedy cięło się je w Photoshopie na plasterki. Po za tym miłośnik DemoSceny, gier Retro i kryptowalut, których żeby było śmiesznie praktycznie już w portfelu nie mam. Było ciężko i spieniężyłem. Ale z czasem na pewno mądrzejszy o lata doświadczeń powrócę.

Obecnie pracuję na pół etatu jako DIGITAL GRAPHIC DESIGNER. Zamierzam jak mówi sam dziennik zacząć promować oferty Randkowe/Datingowe jak kto woli Erotykę. Do tej pory moje doświadczenie w tej materii to głównie forum zarabiam oraz makecash.

PLAN (do końca KWIETNIA 2021):

➼ Zakup od 3 do 5 domen, tym samym wymyślenie nazw dla domen, które będą LP dla ofert portali randkowych i erotycznych z MyLead
➼ Zakup tym samym Hostingu, myślę że coś po środku, czyli Hostingu na którym postawię więcej niż jednego WorPre
➼ Stworzenie strony LANDING PAGE do promowania ofert, w MOBRISE (mam swoje stare strony, ale wolę zrobić to od nowa)
➼ Stworzenie strony na drugiej domenie z pomocą WORDPRESSa, celem instalacji wtyczek i narzędzi SEO, jako że od wielu lat nie pozycjonowałem sam strony, kiedyś robiłem to ręcznie, czyli słowami kluczowymi w kodzie HTML, wiem że to na bank się zmieniło, strona na WordPressie ma mi pomóc w nauce SEO, pozycjonowania strony
➼ Stworzenie prostych logotypów dla portali/stron
➼ Stworzenie wszystkich potrzebnych grafik pod DIGITAL dla obu stron, faviconki, zdjęcia dla banerów, wszystko co dla strony będzie potrzebne, tak aby wyglądała dobrze dla potencjalnych odbiorców
➼ Stworzenie grafik na FanPage, obecnie posiadam 5 FP z tytułami stricte Randkowymi, mowa tutaj o grafikach dla zdjęcia w tle, avataru, uzupełnienie wymaganych Informacji dla poszczególnych FP, choć na ten moment skupie się maksymalnie na 2-3
➼ Stworzenie adekwatnych do FP lub ewentualnie na początek jednego konta INSTAGRAM, powiązanego oczywiście ze stroną oraz FanPagem
➼ Rozważenie konta TWITTER (ale chyba będzie), jednakże sprawy wyżej póki co są ważniejsze, czyli FACEBOOK, Landing Page, Instagram
➼ Stworzenie Fake konta lub jego zakup (kobiecego konta)
➼ Lifting mojego FanPage pod oferty Randkowe, hodowany od ponad roku, działał dość fajnie jako FanPage, teraz czas aby zrobić z niego dobry Randkowy FanPage z Chatem, wartościowymi postami i reklamą, która przełoży się na ruch i wejścia na Landing Page
➼ Przygotowanie chatbota dla FanPage
➼ Podpięcie strony stworzonej w MOBRISE pod Google Analitycs, celem śledzenia ruchu
➼ Podpięcie i konfiguracja narzędzi na stronie WordPressowej również celem śledzenia ruchu w Google Analitycs
➼ Ciągła nauka, i czytanie poradnika, zapewne w międzyczasie dojdą czynności czy też rzeczy które wykonam a których nie założyłem w tym punkcie, ale wtedy będę o tym pisał w kolejnym poście tego tematu

ZAPLECZE i POZOSTAŁOŚCI (obecne + stare):

➼ Jako zaplecze na pewno wymienię mentoring, forum, internet, książki (ebooki)
➼ Pozostały mi 2 domeny, które mam opłacone do 2022 roku, więc grzechem było by z nich nie skorzystać, nazwy jak najbardziej pod promowanie ofert randkowych, trzeba tylko do nich zakupić Hosting, gdyż stary już dawno został zawieszony, ale to żaden problem
➼ Posiadam dobrze wyhodowanego FanPage, na własnych barkach bez kupowanych like'ów itd. Każdy lubiący to prawdziwa osoba, zainteresowana poszukiwaniami swojej "miłości". Więc na pewno się przyda. Lubiący to około 2 tyś, nie jest to mega wynik, ale mówię zdobyci, to realni ludzie, którzy dzięki moim postom i temu że jakiś czas ten FanPage pieściłem i działał dobrze, mam coś co mogę fajnie popchnąć aby zaczęło działać jak należy

Na obecna chwilę, założyłem sobie takie czynności, jestem pewien że albo o czymś zapomniałem, albo pominąłem bo jeszcze o tym nie czytałem, lub planuje zrobić coś co na chwilę obecną jest mi nie potrzebne, ale traktuję też cały proces jako naukę. Mimo tego że teoretycznie cały temat i proces jest dla mnie jasny, choć nie w 100%. To praktyka pokaże mi co robię źle, a co dobrze, co należy zmienić, co usunąć, a co wdrożyć.

Założenia finansowe/zarobkowe):
(tą część zamierzam umieszczać do każdej aktualizacji/posta swojego dziennika)


Chciałem na początku pominąć ten temat, gdyż nie zacząłem jeszcze zarabiać, pierwsze co należy wykonać to zrealizować czynności techniczne, ale początkowo chciałbym aby po przygotowaniu zaplecza sprawy wyglądały mniej więcej tak

ZARABIAM NA [ERO]: 13-04-2021 jest to data założenia dziennika, nie wiem czy uda się dzisiaj złapać LEADa, ale na pewno wykonam przynajmniej część z postawionych celów
PLANOWANY DZIENNY ZAROBEK (po wdrożeniu wszystkich założeń, oraz zapoznaniu się w 100% z poradnikiem): +/- 100 zł/dzień
ŁĄCZNIE ZAROBIŁEM: 0,00
REKORD DNIÓWKI: 0,00

Postaram się również w miarę rozwoju i postępów wstawiać wartościowe grafiki, screeny, obrazujące osiągi.

ZAROBKI z Airdropów/Okazji/Kraników/Kopania w chmurze itp.
KWIECIEŃ 2021


Betfury - nie mam czasu lub zapominam klikać, jeżeli ktoś ma pojęcie to z chęcią przyjmę te wiedzę i oczywiście się odwdzięczę (PRIV jak najbardziej)
Luckyfish - Klikam, jakieś coiny zbieram, ale nie ma tu kokosów raczej groszowe sprawy
Coinsbit - z dropu leży 1933,412 CND czyli jakieś 3$
Dualmine - konkrat FREE BTC Power: 100.00 GH/s, ukopane 0.0000753523 = 4,5$
EOBOT - stary nieśmiertelny EOBOT, sporo wypłaciłem, kopałem kiedyś DOGE, teraz mam 1$ w BTC
Cabinet - z dropu leży 155RX czyli jakieś 170$, ale trzeba porobić kilka operacji ażeby wypłacić
Coinbase - wszystko co było do zarobienia do tej pory zarobione ale i wypłacone około +/- 70€
CakeDefi - 74,85$

klikałem tez kiedyś kraniki, głównie automatem z Moona, ale w tym roku zamknęli je wszystkie jak wiadomo.

hejhejhej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2021 14:08 przez 5l4nty.)
Glosy: qwertybsk (+1)
16-04-2021 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,763
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #2
RE: Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
Już po samym słowie "koni.." mnie znięcheciło do dalszego czytania, ale liczy się zarobek a nie slang. Powodzenia

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
16-04-2021 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
5l4nty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
(16-04-2021 16:35)shf napisał(a):  Już po samym słowie "koni.." mnie znięcheciło do dalszego czytania, ale liczy się zarobek a nie slang. Powodzenia

Spoko, to zwyczajnie Dzień Dobry tylko w języku którego kulturą się prywatnie 'fascynuję' Nie pomyślał bym że przywitanie w innym języku zniechęci kogokolwiek do czytania. Mogłem napisać Cześć, albo Good Morning, ale szanuje zniechęcenie, i zdanie każdego człowieka z osobna. Może znajdzie się ktoś kto kiedyś zajrzy, a jak nie to też spoko Smile

Prowadzę dziennik po raz pierwszy i robię to głównie dla siebie. Może z czasem uda wnieść się coś wartościowego dla innych. O ile nie zniechęcę się po takim wstępie Smile

Pozdrowionka w każdym razie!

hej
16-04-2021 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek574 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 731
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 115 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 16.00
Post: #4
RE: Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
Sam jestem w trakcie realizacji fp ero (obecnie zbieram ruch na fejku) więc jestem ciekaw jakie u ciebie będą wyniki Wink
16-04-2021 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
5l4nty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
AKTUALIZACJA (17-04-2021):

Dzień drugi od rozpoczęcia dziennika:
Jako że miałem trochę pracy z etatu i rozmowę kwalifikacyjną o pół etatu, niestety nie poszło po myśli, wybrali kogoś innego, dostałem tylko propozycję per projekt, więc mam tylko kilka małych zleceń graficznych na głowie, przyszedł czas aby te 8h poświęcić na Marketing ERO.

ZREALIZOWANE ZAŁOŻENIA (15-04-2021):

➼ Czytanie materiałów, dodatkowe poszukiwania na forum, napełniam głowę wiedzą jak to możliwe
➼ Zakup domen oczywiście zrealizowany, obecnie posiadam 2 stare nazwy + 2 dokupione
➼ Hosting kupiony, dobry pojemny, z nielimitowaną ilością stron i kont e-mail, taka opcja mnie zadowala tym bardziej że był w promo na cały rok
➼ Landing Page przygotowany w MOBRISE jest praktycznie gotowy do wrzucenia, ale wymaga jeszcze uwagi, planuję podzielić go na 2 osobne LP, celem wrzucenia 2 stron na 2 domeny, więc to zadanie na dzisiaj
➼ Strony na WP zainstaluję dopiero gdy skończę tworzenie LP i umieszczę je na serwerze
➼ Stworzone 4 dodatkowe FanPage z nazwą o tematyce "Randkowej", zobaczymy jak FB na to zareaguje, dzisiaj będę uzbrajał je w grafikę w tle, avatar, oraz 2 posty startowe

ZREALIZOWANE ZAŁOŻENIA (16-04-2021):

Padłem o 4:00 nad ranem. Co udało mi się zrealizować:

➼ Skończyłem jeden Landing Page + wgrałem go na serwer i puściłem w obieg, chociaż w międzyczasie będę go modyfikował, nie jest to Wordpress, ale posiada kontakt ze swoim domenowym adresem w postaci Formularza, posiada opcję subskrypcji strony celem informacji o nowościach
➼ Założyłem maila domenowego, podpiąłem pozostałe domeny do serwera, na 2 domenach zainstalowałem już WordPressa, założyłem nowe konto gmail, a do niego podpiąłem Google Analitycs, kod śledzenia umieszczony jest na stronie testowej, która już działa od wczoraj
➼ Nie zdążyłem zrobić chatbota, padłem po prostu, zastanawiam się czy tego nie zlecić ale nie mam już kasy na inwestycje bo muszę dzisiaj zakupić stażowe konta INSTAGRAM oraz FB
➼ Jeśli o INSTAGRAMIE to również go założyłem, FanPage otrzymał posta z info o nowej stronie, pozostałe FanPage czeka dzisiaj uzbrojenie w grafikę i posty startowe

ZREALIZOWANE ZAŁOŻENIA (17-04-2021 godz. 23:19):

Ogólnej pracy na dwie strony, 2 FanPage, grafikę do stron i FP wyszło więcej niż przypuszczałem. Ale o tym poniżej...

➼ Czytam, bo mam kilka zagadek do rozwiązania, a może ktoś mi odpisze, ewentualnie zapytam w odpowiednim dziale
➼ Stary Fanpage uzbrojony w kilka nowych postów, dodawanych w godzinach 15-17 (wczoraj post/dzisiaj post), nie nachalnie delikatnie promuję stronę przy pomocy posta, i za chwilę padnie pytanie, albo od razu, kiedyś przy pomocy FB Ads udawało się jakoś puścić post promujący Ofertę zawierającą zainteresowania Tinder, Snap, bo jak wiadomo podając randki lub coś w ten deseń od razu reklama nie przejdzie akceptacji, muszę dzisiaj doczytać czy i jak mogę puścić reklamę docelowo do ludzi którzy będą skłonni kliknąć i wejść na Landing Page gdzie znajdą już ofertę, bo spokojnie wrzucił bym na to jakieś drobne 25-50 zł (powiedzmy)
➼ Odpalony 2 FanPage również analogicznie pod oferty Datingowe, jak zamierzałem uzbroiłem go w logo, zdjęcie w tle i ogólny design który pozwala na "ozdabianie" dodawanych postów, zdjęć logotypem czy właśnie własnym designem
➼ Analogicznie pod drugą domenę stworzona nowa strona, wrzucona już na serwer i hulająca, do której z pewnością przekierowywać zacznie na początek FanPage
➼ Obie strony stworzone na razie w MOBRISE, ale wyglądają dobrze, mają grafikę, mają menu, mają Opcję Sub za pomocą maila
➼ Obie strony dostały SSL
➼ Google Analitycs działa na obu stronach

Czego nie zdążyłem, ale jestem w trakcie:

➼ Chatboty, mam problem, nigdy ich nie robiłem, ale chyba z poradnikiem sobie poradzę, muszę przynajmniej jednego pod pierwszy FP dzisiaj odpalić
➼ Nie udało mi się stworzyć INSTA, od momentu jak FB tam się wkradł jest problem, i teraz nie wiem czy je kupić czy próbować stworzyć, wolałbym już nie wydawać kaski której za bardzo nie mam, na chwilę obecną, spróbuję raz jeszcze stworzyć konta, które są mi potrzebne do obu stron i FanPage'y
➼ Konto Facebook - no muszę chyba kupić, też za chwilkę bo o stworzeniu chyba tez mogę pomarzyć
➼ Koniecznie reklama, muszę dzisiaj jakąś odpalić, na FB ciężko, zależało by mi na reklamie samych adresów www, stricte w sieci, muszę poszukać informacji gdzie i za ile bo wiem że znajdę dobre rozwiązanie na reklamę np banera z linkiem do moich LP
➼ A puszczę za chwilę instalację Worpressa na 2 pozostałych domenach, jutro będę już stawiał stronki
➼ Nie wiem czy pora na relację jest dobra, ale nie zaszkodzi

Na ten moment tak się mają sprawy, cieszy mnie że wykonuję wszystko sukcesywnie i mimo braku zarobków, wiadomo nie cieszy taki stan rzeczy, ale mnie to nie zniechęca i ciągle pracuję, realizując założenia, wpisy z dziennika, oraz to co rodzi się w głowie. Mam nadzieję że w końcu wszystko ładnie ruszy a ja zdobędę skilla, bo uczę się na błędach, jak każdy człowiek. Aha no i nie wszystko co założyłem zdążyłem zrobić, gdyż niektóre z postanowień przekroczyły czas który na nie przewidziałem. Ale nie ubolewam nad tym, mam po prostu nadzieję że moja praca zaowocuje.

Wink

Plany na jutro i resztę tygodnia rozpiszę koło południa, taki mam plan.
WYSOKICH ZAROBKÓW dla RESZTY FORUMOWICZÓW!
5l4nty.


Jeśli chodzi o zarobki, na obecną chwilę nie ruszyło się zbyt wiele:

[Obrazek: my-lead-pierwszy-lead-2.jpg]

IdeaIdeaIdea
17-04-2021 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SkyTouch Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 67
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
Będziesz zarabiał na fake content i naciąganiu na jakieś paczki nudes'ow, czy legitnie z rzeczywistą korzyścią również dla "drugiej" strony?

SkyTouch, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2018.
18-04-2021 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
5l4nty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
(18-04-2021 15:27)SkyTouch napisał(a):  Będziesz zarabiał na fake content i naciąganiu na jakieś paczki nudes'ow, czy legitnie z rzeczywistą korzyścią również dla "drugiej" strony?

W stricte e-whoring próbowałem się bawić, ale raz nie mogłem patrzeć na męskie przyrodzenia, męczyło mnie sama forma, czyli pisanie z tymi zbokami, i idę w legitne reklamowanie Ofert, wszystko jest profesjonalne, od logotypów po strony. Tak jakbym robił stronę dla jakiegoś portalu za kasę, edarling etc.

Normalny ładny FP, eleganci LP prawdziwy e-mail do administracji strony. No biorę sprawę na poważnie. Zaczynam od erotyki, a raczej wracam do jej promowania po nieudanych próbach sprzed wielu miesięcy. Potem w planach mam zajęcie się swoim hobby czyli Crypto, Gaming oraz Filmy.

AKTUALIZACJA (18-04-2021):

Tak więc czas podsumowania założeń tygodniowych z dnia 13-04-2021:

➼ Poradniki, tematy, wskazówki czytam ciągle, dużo i na bieżąco, wiadomo trzeba czytać i czytać, ze zrozumieniem, wdrażać przyswojoną wiedzę, modyfikować pomysły, strasznie dużo ich się rodzi w miarę tego jak wykonuję założenia ze swojego dziennika, ale dzięki temu tematowi jest mi łatwiej to wszystko kontrolować i nie zgubić się w dochodzących pomysłach.
➼ Domeny kupione, razem w fajnym pojemnym hostingiem, domen kupiłem nawet więcej niż zamierzałem, zdecydowanie się przydadzą
➼ Stawka na eForsie aktywowana +5%, na LeadNetwork czekam nie dostałem odpowiedzi na maila, zajmę się tym jutro
➼ Landing Page stworzone x2 w MOBRISE, puszczone w obieg
➼ Na dwóch osobnych domenach postawiony Wordpress, na razie surowy, nie odpalone i nie reklamowane, nie udało sie tego wdrożyć, ale przechodzi w takim razie na zadania w kolejnym tygodniu
➼ Logotypy dla Landing Page oraz Fan Page'y zrobione
➼ Zdjęcia w tle i design dla 2 stron promujących Dating/Erotykę zrobione
➼ Instagramy no problem z weryfikacją od razu blok na konto, ale @hemsworth napisał mi że jest temat więc raczej dzisiaj już będą, 2 konta pod oba FP/LP
➼ Konto Twitter, jeszcze nie stworzone, ale również jeszcze dziś je postawię
➼ Kupiłem parę lików dla 2 FanPage (nie drogo, a że było z kaski na inwestycję z hosta, domen, bo promocja na host to parę kupiłem)
➼ Konta FB nie kupiłem i nie założyłem (takie do komentowania) mega mi potrzebne więc też jako że dzień jeszcze się nie skończył, muszę to dziś zrobić
➼ Lifting starego Fan Page zrobiony, grafika w tle, logo dla postów grafik
➼ Kilka postów reklamowych na jednym i drugim Fan Page'u jak najbardziej od piątku puszczone + do tego Relacja, nowość w moim wykonaniu, w sensie wcześniej ich nigdy nie dawałem nawet prywatnie nigdy nie miałem na to czasu, owszem zdarzyło się ale sporadycznie
➼ Chatbot, spędza mi sen z powiek, nie skończyłem go po prostu na obecną chwilę jest wiadomość powitalna kierująca oczywiście na LP
➼ Google Analitycs dla obu LP podpięte, więc śledzę sobie ruch
➼ SSL dla domen jak najbardziej
➼ porobione pliki źródłowe PSD w Photoshopie dla postów obu Fan Page, wygodna sprawa, chcę nowego posta mam już design, odpalam zmieniam zdjęcia ewentualnie treść i gotowy pliczek mogę szybko wrzucić na FP
➼ Nauka i czytanie postów na forach, sama przyjemność, zajmuje troszkę czasu ale nauka to podstawa, przekładana potem na praktykę i naukę na własnych błędach
➼ Przystąpienie do nowych kampanii ERO na ML (promowane obecnie 2 na osobnych LP) w planie podpięcie kolejnych na kolejne strony
➼ Założony gmail tylko pod promocję ERO
➼ Otworzenie konta Google Ads, ale jeszcze nie puszczone i nie skonfigurowane, na razie wstrzymuje się bo nie mam kaski, a chcę w to zainwestować z pieniędzy które w końcu będę zarabiał z Leadów - Reinwestycja
➼ Założone konta e-mail z końcówką domen dla poszczególnych LP

No myślę że nie jest źle, dziennik super pomaga mi w utrzymaniu tego wszystkie w ryzach. Oczywiście mam tez pliki TXT z linkami, zeszyt gdzie notuje sobie jakieś krótkie zapiski finansowe, pomysły, gdzie założyć konto itd. Także tydzień kończy się myślę dobrze, owszem nie udało mi się zrobić wszystkiego i wygenerować jakichś konkretnych zarobków. Nie mniej jednak pojawiły się Leady, bodajże 4 w przeciągu całego tygodnia.

CO ZOSTAŁO NIE ZROBIONE A BYŁO W ZAŁOŻENIACH:

na szczęście prawie wszystko wdrożyłem, udało się nawet zrobić rzeczy których w początkowym poście dziennika nie było, no i dodam że wszystko robie spokojnie konsekwentnie znalazłem w końcu w sobie mobilizację, praca mimo braku zarobków sprawia mi przyjemność i w momencie gdy wrzucałem skończoną stronę na serwer byłem z niej zadowolony. Jestem uczciwy sam wobec siebie, wiem że trzeba zapierdzielać, stworzyć zaplecze, czytać mentoring uczyć się tego co ludzie przez lata spisali, ażeby koniec końców móc cieszyć się z włożonej w to pracy. Wiem że jeżeli będę pracował uczciwie, konsekwentnie, to wyniki w końcu się pojawią. A Dating/Erotyka nie jest tym co chcę zrobić i skończyć, plany są dużo większe i super jest to że zaczynam od czegoś i chcę to zrobić dobrze od początku do końca, tak aby potem móc zacząć budować kolejne zaplecze z zupełnie nową niszą. Chcę pracować w tym kierunku, rozwijać się i uczyć, z czasem dawać motywację dla innych.

➼ jak wspomniałem, chatbot
➼ strony na Wordpressie, trzeba tylko postawić narzędzia SEO, wszystkie potrzebne wtyczki, contact formy, elementora, zrobić grafiki i stworzyć cały design
➼ Konta INSTAGRAM, FB, uzbrojenie 3 pozostałych Fan Page
➼ Konto Twitter


No i jak teraz patrze to jestem zadowolony, zrobiłem praktycznie wszystko co na ten tydzień zaplanowałem. A mam jeszcze robótki graficzne takie freelancerowe, które dają mi obecnie jakieś tam drobne na życie i inwestycję.

wowwowwow

BONUS (założenia finansowe/zarobkowe):
ZARABIAM NA [ERO]:


13-04-2021 - Założenia Dziennika
15-04-2021 - Wrzucenie 1 Strony, Landing Page zrobionej w Mobrise, promującej jeden program Randkowy
17-04-2021 - Wrzucenie 2 Strony, Landing Page zrobionej w Mobrise, promującej jeden program Randkowy
PLANOWANY DZIENNY ZAROBEK - +/- 100 zł/dzień
ŁĄCZNIE do dnia (18-04-2021) ZAROBIŁEM: 22,59 zł
REKORD DNIÓWKI: 10,24 zł


Cool

* (z góry przepraszam za gramatykę, przecinki itd, ale staram się pisać naturalnie najbardziej zrozumiale jak potrafię)
WYSOKICH ZAROBKÓW dla WSZYSTKICH!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2021 19:55 przez 5l4nty.)
18-04-2021 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,432
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1420 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #8
RE: Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
Fajny dziennik dużo czytania, takie lubię. Życzę powodzenia w realizacji celów których bardzo dużo.
Jako że jesteś grafikiem, to część pójdzie gładko Wink

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
19-04-2021 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pablo911 Offline
Banned
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2018
Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
ciekawy dziennik. bede sledził
19-04-2021 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

5l4nty Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody)
(19-04-2021 14:16)itmaster napisał(a):  Fajny dziennik dużo czytania, takie lubię. Życzę powodzenia w realizacji celów których bardzo dużo.
Jako że jesteś grafikiem, to część pójdzie gładko Wink

(19-04-2021 14:40)pablo911 napisał(a):  ciekawy dziennik. bede sledził

Mega dzięki Panowie, dziennik był mi bardzo potrzebny!

AKTUALIZACJA (18-04-2021):

Położyłem się MEGA późno bo rano o 4:00, ale parę rzeczy zrobiłem odliczając zlecenia graficzne które prywatnie zobowiązałem się zrobić, zaczynajmy krótkie podsumowanie na dziś dzień + to co wykonam na pewno do 23:59:

Po tygodniu mogę powiedzieć że dziennik był mi potrzebny. Obecnie po tygodniu działań mimo iż moja max dniówka to: 12,49 zł. Cieszę się że udało mi się do niego zabrać, że w końcu go napisałem i sukcesywnie prowadzę. Mam już w sobie dyscyplinę, trzymam się założeń, posiadam również zwykły zeszyt, gdzie notuję jakieś krótkie rzeczy/czynności, nazwy domen itp. które potem wlatują do dziennika jako rozbudowana pozycja do realizacji. Ok a teraz co dzisiaj i na dzisiaj:

➼ Czytam i uczę się teoretycznie i praktycznie
➼ Właśnie dodałem kolejne 2 domeny jako źródła ruchu
➼ Na obu domenach zgodnie z planem zainstalowany jest już WORDPRESS z Elementorem, także dzisiaj zabieram się za strony, te będą dużo bardziej rozbudowane niż startowe Landing Page'e które funkcjonują od tygodnia
➼ SSL dla domen zainstalowany
➼ Instaluje też zawsze OnePager - gdyby okazało się że jednak zdecyduję się na stronę OnePage, bardzo fajna wtyczka, używam od dawna
➼ Doszła właśnie 5 domena, na razie tylko domena, z planem na przyszłość, ale na razie o tym nie piszę bo muszę przemyśleć temat, również ERO, ale w innym kierunku niż typowe przekierowanie na randki, zobaczymy co mi się urodzi w głowie, jak już pokończę to co obecnie robię
➼ Nie skończyłem CHATBOTA, kurde! spędza mi sen z powiek, nie mogę przez to spać. Odpalam zaraz chatfuel, gdzie mam już konto podpięte, czeka czysty bot, muszę to tylko wszystko mądrze wklepać, porobić przyciski odpowiedzi, to plan na dziś, wiem że przekładany, ale mówię spędza mi to sen, ale dam radę
➼ A zrobiłem sobie konto na Twitterze
➼ Konto INSTAGRAM założone! (na razie jedno mi wystarczy, albo i nie, zobaczymy) docelowo myślę o kolejnych analogicznie do domen i FanPage'y

ZADANIA NA DZIŚ:

➼ CHATBOT
➼ Loga i grafika do stron WORDPRESS
➼ Grafika do FanPage które będą przypisane do stron tworzonych na WP
➼ Instalacja potrzebnych wtyczek SEO, Contact Form, i pozostałych przydatnych narzędzi dla obu WP (strony już odpalone, teraz zabawa w Design i treści)
➼ Dokończenie konfiguracji Kampani Google Ads
➼ I wpadłem na pomysł przygotowania po 2 sztuki banerów reklamowych dla moich stron MOBRISE, które chodzą już od tygodnia, banery typowo reklamowe, może animowane, ale chyba szkoda mocy przerobowej, po prostu ładne, schludne wymiarowe banery do umieszczania w internecie, a to fora, może jakieś PTC, nie wiem temat do obmyślenia, wpadło mi na szybko podczas pisania dziennika

Cool

I NA KONIEC AKTUALIZACJA ZAROBKÓW, KLIKNIĘĆ, LEADÓW itd.:

13-04-2021 - Założenia Dziennika
15-04-2021 - Wrzucenie 1 Strony, Landing Page zrobionej w Mobrise, promującej jeden program Randkowy
17-04-2021 - Wrzucenie 2 Strony, Landing Page zrobionej w Mobrise, promującej jeden program Randkowy
PLANOWANY DZIENNY ZAROBEK - +/- 100 zł/dzień
ŁĄCZNIE do dnia (19-04-2021) ZAROBIŁEM: 40,84 zł
REKORD DNIÓWKI: 12,49 zł


wowwowwow

Co do reszty, czyli Dropów, Ankiet itd, nie mam na razie na to czasu, skupiłem się tylko na Afiliacji. Z czasem jak uda mi się zarabiać już to co założyłem sobie kiedyś tam zanim zacząłem działać na poważnie to na pewno będę inwestował w Crypto bo kocham temat od 2013 roku.

WYSOKICH ZAROBKÓW dla WSZYSTKICH!
19-04-2021 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI shf 12 1,377 10-04-2024 09:18
Ostatni post: shf
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 244 57,740 02-04-2024 10:54
Ostatni post: dzemba
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 46,980 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne SkylineR34 126 25,905 25-09-2022 06:29
Ostatni post: Bleeee
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,912 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości