Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odgrzewany kotlet » dropshipping, cel 10k$ w tym roku, a co tam

Autor Wiadomość
experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #1
Odgrzewany kotlet
Sprawdź:
Cześć,
zakładam dziennik w którym będę opisywał moje przygody z handlem w internecie.
Tak żeby to jakoś podsumować, ponarzekać, dostać trochę motywacji, a co najważniejsze - szukałem wcześniej na forum jakiegoś dziennika w którym ktoś zarabia w ten sposób, nic jednak nie znalazłem - poprawcie mnie tu jeśli się mylę - a więc mam nadzieję że znajdą się też czytelnicy którzy wyniosą jakąś wartość dodaną z moich wypocin, i być może również znajdą inspirację.

Dropshipping...
Tak, temat znany, głównie nie lubiany, odgrzewany setki razy, w ciągu ostatnich lat wysyp tych wszystkich ameb "mentorów" dropshippingu w reklamach... Szkoda gadać, obecny internet tylko uświadcza mnie w przekonaniu że wielu ludzi nie zasługuje na umiejętność pisania i czytania.


Więc dlaczego zdecydowałem się na dropshipping?

Chciałbym powiedzieć że dla zabawy, ale tak nie jest - oczywiście dla pieniędzy, które dopiero wydam na zabawę Wink
Tak poważnie - miałem mały sklep internetowy który z powodów zdrowotnych i prywatnych zaniedbałem i pod koniec ubiegłego roku zmuszony byłem go zamknąć.
Sklep ten utrzymywał mnie, tj. dawał mi podstawowe źródło dochodu, przy czym pracy było przy nim bardzo mało, to też ambicje szybko zleciały w dół, i zamiast skalować biznes ja skupiałem się na utrzymaniu poziomu obecnego.
Mam niszę o której myślę już od paru miesięcy, konkurencja jest spora ale niezbyt zacięta, w dodatku są to produkty które ludzie potrzebują regularnie (nie, nie maseczki ani nic tego typu lol) , więc moim celem będzie też wprowadzenie modelu subskrypcji na dane produkty w sklepie, mam już mniej więcej zarysowany plan w głowie i zaraz zabieram się do jego realizacji.

Teraz pytanie do was (jeśli ktoś siedzi w temacie) - w jaki sposób wprowadzili byście taką usługę w oparciu o dropshipping? Wiem że jest to możliwe i widziałem już parę aplikacji które w tym pomagają, jednak chodzi mi o możliwość wykupienia subskrypcji kilku produktów od jednego dostawcy oczywiście - za jednym razem.

Rynek oczywiście USA, dostawcy też z USA więc problemu z reklamacjami i zwrotami nie będzie. Tzn nie będzie on aż tak duży Smile

Metody promocji FB ADS, Instagram


Podsumowanie 10.07.2020r.
-założyłem sklep, kupiłem i od razu powiązałem domenę
-wybrałem najlepsze produkty do sklepu i opisy
-zrobiłem całą oprawę graficzną na stronę sklepu i social media


A dzisiaj przeczytam jeszcze książkę o neuromarketingu - która zalega mi na półce już od ponad 3 lat i w końcu się przyda - a także wybiorę w jaki sposób wprowadzić model subskrypcji na mojej stronie i go przetestuję, apdejt jutro, pozdro! Wink
10-07-2020 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #2
RE: Odgrzewany kotlet
Już 8 dni minęło, jak ten czas szybko leci jak się nic nie robi hehe Smile

Dzisiaj pierwszy order, więc mówię trzeba zapisać ten milowy krok.
[Obrazek: depositphotos-189953346-stock-illustrati...ension.jpg]
Z braku czasu dopinałem tylko jakieś szczegóły na stronie w wolnych chwilach i puściłem jedną reklamę fb ads na którą wydałem 5$. Nadal szukam odpowiedniego rozwiązania jeśli chodzi o wprowadzenie subskrypcji na stronie.
Jeszcze jutro wolne i od poniedziałku ruszam pełnym ryjem z promocją na fb i insta, pozdro ! Smile
18-07-2020 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #3
RE: Odgrzewany kotlet
Jak zdecydowales sie promowac? Darmowy ruch czy adsy?
19-07-2020 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,432
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1420 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #4
RE: Odgrzewany kotlet
(10-07-2020 13:15)experimental napisał(a):  ...
Rynek oczywiście USA, dostawcy też z USA więc problemu z reklamacjami i zwrotami nie będzie. Tzn nie będzie on aż tak duży Smile
...

Że niby w USA reklamacje czy zwroty są ograniczone w porównaniu z Europą?

Co do dziennika porusza ciekawą i ostatnio modną dziedzinę jaką jest dropshipping, więc będę śledził. Powodzenia.

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
19-07-2020 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #5
RE: Odgrzewany kotlet
(19-07-2020 09:20)patttson napisał(a):  Jak zdecydowales sie promowac? Darmowy ruch czy adsy?

Docelowo Adsy+ organiczny ruch z insta i tiktoka
na tiktoku pokładam największe nadzieje i od jutra skupiam się głównie na nim


(19-07-2020 09:31)itmaster napisał(a):  
(10-07-2020 13:15)experimental napisał(a):  ...
Rynek oczywiście USA, dostawcy też z USA więc problemu z reklamacjami i zwrotami nie będzie. Tzn nie będzie on aż tak duży Smile
...

Że niby w USA reklamacje czy zwroty są ograniczone w porównaniu z Europą?

Co do dziennika porusza ciekawą i ostatnio modną dziedzinę jaką jest dropshipping, więc będę śledził. Powodzenia.

Chodziło mi raczej o to że nie sprzedaję shitu z Chin na który trzeba czekać 2 miesiące (jak większość sklepów w mojej niszy), tylko produkt z usa z dostawą w ciągu tygodnia, lepszy serwis = mniej zwrotów
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2020 13:58 przez experimental.)
19-07-2020 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #6
RE: Odgrzewany kotlet
Dziś wpadły 2 ordery, jutro jeszcze parę poprawek na stronie żeby poprawić konwersję i ruszamy z adsami Wink

[Obrazek: USA-Venice-Beach-napis.jpg]

+znalazłem też "wygrywający" produkt, dość znany od tamtego roku w stanach, kompletnie nie znany w Polsce, idealny do promocji na insta i tiktok, prawdopodobnie na dniach będę kombinował muszę znaleźć tylko trochę więcej czasu
19-07-2020 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,432
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1420 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #7
RE: Odgrzewany kotlet
Powiedz mi a jak to jest od strony prawnej? W Polsce to wiadomo dropshipping=założenie DG.
A jak to jest gdy masz sklep w USA? Jakaś spółka w tym kraju czy jak?

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
20-07-2020 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bossos Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 621
Dołączył: May 2012
Reputacja: 128 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #8
RE: Odgrzewany kotlet
Ze swojej strony mały tip. Zainstaluj sobie apkę o nazwie "SixAds". Dzięki temu w Twoim sklepie pojawi się pasek z reklamami czyiś produktów ale wzamian będziesz miał to samo u nich Smile Po prostu darmowy traffic Smile
25-07-2020 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
experimental Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 336
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 68.00
Post: #9
RE: Odgrzewany kotlet
Apdejt

W tym tygodniu większość czasu straciłem na legalizowanie tego skromnego jeszcze biznesu co nie było takie łatwe w przypadku sklepu w US, wydałem 2 razy tyle kasy ile myślałem że wydam ale nie było wyjścia. Nienawidzę urzędów Angry
Na szczęście mam to już za sobą, czas brać się do prawdziwej roboty. 2

[Obrazek: screenshotofthepayment.png]


Dzisiaj puściłem 2 reklamy za 10$ które testowałem już wcześniej, myślę że zrobię kilka wersji i skupię się póki co wokół nich skoro o dziwo przynoszą zysk.
Napisałem też do kilkunastu tiktokersów-pokemonsów odnośnie współpracy, wybiorę kilku i zobaczymy co wyjdzie. Idea

Pracuję także nad drugim sklepem na polski rynek, strona już jest, robię jeszcze grafiki na social media i zaczynam go rozwijać.

Ustawiam także cel, 500$ w następnym tygodniu, żeby nadać lekki dreszczyk emocji do dziennika Jerk2



(20-07-2020 15:49)itmaster napisał(a):  Powiedz mi a jak to jest od strony prawnej? W Polsce to wiadomo dropshipping=założenie DG.
A jak to jest gdy masz sklep w USA? Jakaś spółka w tym kraju czy jak?
Tak, generalnie podatki płacisz tam, skąd sprzedajesz produkt. Czyli dg w Polsce, w US to bardzo skomplikowane, przynajmniej w przypadku mojego sklepu. Nie chcę mówić o szczegółach bo musiałbym ujawnić co sprzedaję, jak potrzebujesz info to napisz na priv podam ci kontakt do firmy która mi to ogarnęła.

(25-07-2020 09:39)bossos napisał(a):  Ze swojej strony mały tip. Zainstaluj sobie apkę o nazwie "SixAds". Dzięki temu w Twoim sklepie pojawi się pasek z reklamami czyiś produktów ale wzamian będziesz miał to samo u nich Smile Po prostu darmowy traffic Smile
Dzięki za pomysł ale w tym przypadku nie skorzystam ze względu na design mojej strony, po prostu nie ma opcji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2020 20:39 przez experimental.)
26-07-2020 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

bossos Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 621
Dołączył: May 2012
Reputacja: 128 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 6.00
Post: #10
RE: Odgrzewany kotlet
Podatki musisz odprowadzać tam gdzie sprzedajesz, czyli jak masz sprzedaż w US to musisz się rozliczyć w US. Jeśli chodzi o sprzedaż na rynku US to jest coś takiego jak nexus. Mając działalność w PL i rozliczając się tutaj a sprzedając w US możesz naruchać sobie przypału. (Realnie patrząc na to, musiałbyś mieć ogromną sprzedaż, żeby do tego doszło)
27-07-2020 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości