Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość » [DOBROWOLNA POMOC]

Autor Wiadomość
badii Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,499
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 23.00
Post: #1
Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
Sprawdź:
Ten dzień zapowiadał się jak każdy inny (tj. 25.06.2015r). Wstałem, zjadłem śniadanie, przywitałem i pogadałem z tatą który dopiero co po kilku dniach wrócił z Niemiec. Kilka obowiązków jak na sobotę przystało dostałem i wziąłem się od razu do pracy. Koszenie trawy, sprzątanie altanki na wieczornego grilla ze znajomymi czy sprzątanie w domu - norma. Po skończeniu mówię, że trzeba chwilę odpocząć. Pojechałem po Radlerki do sklepu, bo upał był niesamowity i siedząc przy laptopie je sobie wypiłem. Wybija godzina 16.40, po czym tracimy prąd w mieszkaniu. Odłączyłem laptopa od prądu, żaluzje miałem zasłonięte, więc odsłoniłem je i zobaczyłem co się dzieje. Padało, nie jakoś mocno, ale nie też jakoś słabo, taki średniawy deszczyk i średniawy wiatr. Mówię - nie mam prądu, to położę się, posłucham muzyki i przeglądnę fejsa na mobilnym internecie. Po około 15 minutach uznałem, że muszę się trochę zdrzemnąć. Dość długo zasypiałem, nie mogłem jakoś złapać dobrego snu, aż wreszcie o godzinie 17.05 poczułem WIELKI, bardzo, ale to bardzo głośny huk. Kątem oka nawet go zobaczyłem, bo pokój mam na południową stronę, widzę ogródek z niego. Napisałem do kumpla na fb, że tak pierdol**, że aż mi się ziemia pod nogami zatrzęsła. Zszedłem na dół zobaczyć czy wszystko okej z mamą i bratem. Zadzwonił dzwonek do drzwi a tu przyjechali znajomi rodziców z Kutna (rodzicem wieczorem mieli wychodzić na imieniny cioci). Młodszy brat zszedł na dół zobaczyć co z korkami, wywaliło je - włączył raz, wywaliło drugi - włączył drugi. Ale po tym już daliśmy sobie spokój. Po chwili wjechał ojciec na podwórko, przeszedł dookoła mieszkania, patrzył na dach - nic nie było widać. Wracamy wszyscy w swoje strony, ja do swojego pokoju, Kuba do swojego. 17.26 - Kuba mówi 'tata, coś się jara'. Wybiegam z pokoju, otwieram drzwi na strych, patrzę a tam już kupa dymu. Chciałem tam wejść i ratować jeszcze niektóre rzeczy, ale nie było już szans. Wszedłbym tam - nie wyszedłbym już. Szybko dzwonimy na numery alarmowe, ale się nikt nie zgłasza. Sąsiadka zauważyła pierwsza i zadzwoniła na straż. Wszystko działo się tak szybko, że nie sposób tego opisać. Ojciec mało co nie przewrócił się na schodach jak wbiegał na górę po słowach Kuby. Wziąłem laptopa pod pachę, telefon i dosłownie w samych spodenkach, bez podkoszulki (leżałem, a było gorąco w domu) wybiegłem na dwór. Cztery samochody na podwórku - kur**, trzeba je jak najszybciej ewakuować. Panika, wsiadam do jednego, gdzie są kluczyki, a one zamiast w środku, były na samochodzie (zwyczaj taty). Biegiem wyjeżdżam z garażu i przestawiam go na pole sąsiada. Minęło dokładnie 20 minut od tego jak piorun uderzył w Nas (najprawdopodobniej antenę bo była powyginana jak skurwe***). Do domu nie ma już co wracać, bo ładnie się hajcuje, wszyscy się ewakuujemy i czekamy na straż. Mamy dach z eternitu, a nagrzany to strzela jak folia bombelkowa. Straż przyjechała po około 7 minutach, dwie jednostki na raz, potem jeszcze 7 jednostek przyjechało. Usiadłem na trawie na przeciwko domu i miałem przed oczyma cały dom, od podstaw jak był budowany, przez wspomnienia, aż do teraz. Płakałem, no nie mogłem się powstrzymać, byłem w takiej kurewskiej rozsypce, że musiałem. Ugaszone, cały dach zjarany włącznioe ze strychem. Nie mieliśmy na poddaszu żadnych pomieszczeń mieszkalnych, ale było tam praktycznie wszystko potrzebne do życia. Buty, ubrania z prania, ubrania na zimę, szafy, komody, książki, telewizory starsze, ławy, pudła, koudry, ręczniki, płaszcze - dosłownie wszystko. Wszystko poszło z dymem... Po akcji trzeba wejść do środka... Widok niesamowity. Cały parter był w naszych rzeczach z pierwszego piętra. Jakieś tam szafki czy komody. Dosłownie całe pierwsze piętro zostało ewakuowane. Klatka schodowa zalana totalnie, po ścianach i z sufitu leje się jeszcze woda. Łazienka - popękane i zalane ściany, płytki. Pokój brata - tam było najgoręcej bo on pierwszy to wyczuł i w jego stronę przesuwał się smród dymu. To samo - popękane i zalane ściany, niektórych ścian się nie dało dotknąć bo było tak gorąco. Sypialnia rodziców oraz mój pokój takie samo jak u brata. Pełno wody, ścian pozalewanych. Syf w każdym pokoju niemiłosierny bo wiadomo, że strażacy musieli ratować wszystko co zobaczyli. Po prostu jednym słowem można rzecz - MASAKRA. Cóż - strażacy się rozjechali, wszystko trzeba powoli szukać i sprzątać. Nie wiem co mam jeszcze napisać szczerze mówiąc. Wiadomo, że jak się mieszka i jest wszystko spoko to będzie się mieszkało już tak całe życie, ale jeżeli raz się coś stanie to będzie trauma mieszkania w nim do końca życia. Nic nikomu na szczęście się nie stało. Grill, który miał się odbyć w altance to odbył się na dachu.. Szkoda, że tylko karkówki i kiełbaski z lodówki nie zdążyłem wyjąć... ^^
Straciliśmy masę rzeczy - przede wszystkim dach nad głową, a także ubrania i wiele innych wartościowych rzeczy takich jak TV, pralka czy PS3. JEDYNĄ rzeczą, która nas uratowała przed spłonięciem całego budynku był betonowy strop. Budynek z 98 roku, ubezpieczony na całe szczęście. Wiadomo jak to teraz robią z tymi stropami - trochę styropianu, gipsu i starczy. Nas beton uratował i gdyby nie on dziś nie mielibyśmy gdzie mieszkać. Gdyby ogień dostał się na klatkę schodową, którą mamy zrobioną z drewna - a wiadomo ile tam jest chemii włożone, to pierwsze piętro poszłoby z dymem. Piszę to jeszcze z domu od babci, bo u siebie nawet nie mogę zasięgu złapać. Na potwierdzenie moich słów udostępniam Wam zdjęcia, które zrobiłem ja i mój brat podczas tego wszystkiego. Smutne, ale prawdziwe, naprawdę.
Do roboty jest dużo, praca, praca i praca, żeby przywrócić ten dom do porządku. Nowe płytki, malowanie ścian, nowe panele, bo wszystko wsiąkneło w nie. Poszło dobre 6 ton litrów wody aby to wszystko ugasić. Po prostu coś nie możliwego. Nigdy bym się nie spodziewał, że może się to nam przytrafić, nigdy bym nie pomyślał o czymś takim. Tym bardziej, że NIE było burzy. Padało troszeczkę i wiało, przestało na jakiś czas, za chwilę przyszła druga chmura (BEZ DESZCZU I WIATRU) i to był jeden, JEDYNY raz, gdy piorun uderzył i po tym był koniec. Mieliśmy za tydzień jechać na wakacje - to sobie pojechaliśmy... Rodzice oddzielnie i ja oddzielnie, a teraz to zostaje jedno wielkie bagno na domie i obok niego.

Jeżeli ktoś chciałby Nas wspomóc jakąś kwotą to podaję numer konta :
mBANK Mateusz Badura
28 1140 2004 0000 3302 7497 0753
Każda złotówka się liczy na to, żeby odbudować dom, a przede wszystkim mieć za co jeść, w czym chodzić. Wiadomo, że i tak część pójdzie z ubezpieczenia, ale Nam się to nie zwróci. Nie wiemy na ile to wycenią, a możemy być nawet o kilka tysięcy w plecy.

Coś co się buduje przez lata w jednej chwili może pójść z dymem... Nie wyobrażam sobie jakby się wszystko potoczyło gdyby rodzice pojechali a ja sam z bratem byśmy zostali w domu. Albo gdybyśmy razem byli na wakacjach... Nie mielibyśmy chyba do czego wracać...

"Wychodzi na to, że lepiej w życiu jest nic nie mieć."

Zdjęcia na dysku google :
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...zB2YmlWUVk
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...GNKNWpwaTg
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...XU4aFJkeVU
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...lVDclZnWFU
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...0Z2VnVLajQ
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...0tNbUJnSDQ
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...DEyTXZQbjA
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...1dmT2F5OUU
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...HdtSkJOc0E
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...Gp1eVNsMWc
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...XpqN2xlV1U
https://drive.google.com/open?id=0BzZop5...HBmeC1LVFU

PS. Więcej zdjęć jak tylko połączę się z normalnym WiFi bo mobilny u mnie na wsi działa bardzo wolno...

http://www.opoczno.info/kronika-policyjn...yczne.html - Kruszewiec Kolonia to moja miejscowosc Wink
http://radioplus.com.pl/region/10388-naw...rwany-dach
26-07-2015 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
krystiann Offline
Banned
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Jul 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
Nie przesadzasz troche z datkami i podaniem nr konta?

Fakt pech, ale dom miałes ubezpieczony więc dostaniesz sporą kase (po domu widać) więc jakieś 80% będziesz mial na odbudowe,
Po za tym od gminy możesz również dostać zapomogę bo często są na to pieniądze.

PO za tym widać po domu że ty biedny wcale nie jestes...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2015 17:15 przez krystiann.)
26-07-2015 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #3
RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
Przecież nie ma żadnego przymusu wpłacania mu pieniędzy, każdy może robic ze swoją kasą co zechce - na przykład wysłać jemu.
To nie jest temat "zbiórka pieniędzy na spalony dom" tylko zawarta jest w nim krótka prośba więc nie wiem w czym ci to tak przeszkadza.
Glosy: 8gruzin8 (+1), MoneyMachine (+1), Mercz (+1), piotrekprorok (+1), zbyszeq (+1)
26-07-2015 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krystiann Offline
Banned
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Jul 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
(26-07-2015 17:21)daniel42na napisał(a):  Przecież nie ma żadnego przymusu wpłacania mu pieniędzy, każdy może robic ze swoją kasą co zechce - na przykład wysłać jemu.
To nie jest temat "zbiórka pieniędzy na spalony dom" tylko zawarta jest w nim krótka prośba więc nie wiem w czym ci to tak przeszkadza.

W niczym, tylko ten temat jest śmieszny.

Średnia tego wieku to 13 lat i kto ma mu pieniądze wpłacać? przeciez nikt mu nie wpłaci a jak wpłaci to parę złotych max i za to odbuduje dom? chyba kupi sobie czekolade

taka prawda

z takimi tematami to chyba w inne źródła trzeba uderzać a nie forum o zarabianiu bo tutaj nie odniesie żadnego rezultatu

Jakby ktoś załozył temat zbiórki na leczenie psychiatryczne daniel42na to możę i by dało radę - sam bym się dorzucił na kaftan żeby go zabrali do szpitala.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2015 17:27 przez krystiann.)
Glosy: hello (+1)
26-07-2015 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #5
RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
Serio nie wiem, co jest "śmiesznego" w tym że komuś sfajczył się dom i większość rzeczy które w nim miał.
Chłopak jest w stresie, napisał tu długi esej i króciótką informację o tym, że jak ktoś chce to może mu pomoć, ale zgorzkniali ludzie muszą jak zwykle bulgotać, bo ktoś prosi o pomoc... litości. facepalm

Cytat:Jakby ktoś załozył temat zbiórki na leczenie psychiatryczne daniel42na to możę i by dało radę - sam bym się dorzucił na kaftan żeby go zabrali do szpitala.
Możesz prowokować, niestety nie uda ci się sprowadzić mnie do twego marnego poziomu intelektualnej kałuży, więc nie odpowiem na ten wysryw.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2015 17:32 przez daniel42na.)
Glosy: 8gruzin8 (+1), full2000 (+1), seba123xd (+1), piotrekprorok (+1), DzejkobPL (+1), kukiz87 (+1)
26-07-2015 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krystiann Offline
Banned
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Jul 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale coż, ja sie podstawowke tylko skonczylo,

smieszny jest temat a nie ze mu sie dom spalił, to nie jest próba ataku tylko chęci pomocy żeby uderzył z tym tematem w inny źrodła np strony organizujące zbiórki na różne cele gdzie jest 50x większy zasięg niż na tym forum 13 latków
26-07-2015 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chada Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
[quote='krystiann' pid='1293192' dateline='1437927969']
Cytat:Średnia tego wieku to 13 lat i kto ma mu pieniądze wpłacać? przeciez nikt mu nie wpłaci a jak wpłaci to parę złotych max i za to odbuduje dom? chyba kupi sobie czekolade

Killer- zdjęcie miliona w galerii
Kiljan - Firesub, firecash itp.
Karczu - Hotcash itp.
Pełno userów którzy mają po kilka- kilkanaście tyś na miesiąc z subów.
Chyba Twój wiek to 13 lat i jeszcze pewnie masz ból dupy że tutaj ktoś zarabia duże pieniądze a Ty nie możesz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2015 17:39 przez Chada.)
Glosy: Majka (+2)
26-07-2015 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #8
RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
(26-07-2015 17:36)krystiann napisał(a):  ja sie podstawowke tylko skonczylo
Pisze się "skończyłem tylko podstawówkę".

(26-07-2015 17:36)krystiann napisał(a):  smieszny jest temat a nie ze mu sie dom spalił, to nie jest próba ataku tylko chęci pomocy żeby uderzył z tym tematem w inny źrodła np strony organizujące zbiórki na różne cele gdzie jest 50x większy zasięg niż na tym forum 13 latków

Nono, teksty typu "biedny wcale nie jesteś" to rzeczywiście próba pomocy.
Nie wiem skąd informacje o średniej wieku 13 lat, bo z tego co pamiętam w ankiecie forumowej wynosiła ona około 18, dodając, że dużo osób zarabia niemałe sumy pieniędzy.
Użytkownik dodał informację tutaj i opisał sprawę tutaj, bo jak widać jest dość zżyty z tym forum, czegoś w tym nie rozumiesz?
Glosy: Majka (+2)
26-07-2015 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chada Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
Poza tym większość postów krystiann to hejty wiec pozdro.
26-07-2015 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Pink134lol Offline
Banned
*

Liczba postów: 415
Dołączył: Aug 2013
Forum Gold: 30.00
Post: #10
RE: Skutki pioruna, czyli jak jedna sekunda może zmienić plany na przyszłość
krystiann Pewien użytkownik również założył tutaj temat, kradzież laptopa na tylnym siedzeniu w samochodzie + wybita szyba. Myślisz, że jego temat nie odniósł rezultatu? Dostał bezinteresownie pomoc, choć sprawa niektórym wydawała się niszowa. Nie pieprz takich pierdół, nie chcesz, nie wpłacaj. Średnia wieku 13, hmmm, jak znajdziesz w ciągu 10 minut, 10 osób w okolicach tego wieku, to dam sobie rękę odciąć.
Glosy: piotrekprorok (+1)
26-07-2015 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Down Markonix, czyli administrator Sejfika. Obszerna analiza. Shimeon 30 9,670 22-02-2019 01:20
Ostatni post: buciu52
  Jak zmienić Limit SMS Premium na telefonie? Admin 3 4,303 28-12-2018 09:26
Ostatni post: ppawwell
  Problem (a moze i nie) z lapkiem Tomsh 4 2,581 06-10-2018 17:49
Ostatni post: Majka
  Przyszłość - co wybrać ? Thinker 2 1,669 26-05-2017 08:23
Ostatni post: Nemek
  Wasza przyszłość - plany, przemyślenia, szkoła bananmma 4 2,658 01-07-2016 20:38
Ostatni post: bananmma

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości