Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 2.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik + dwie nisze] Poradnik Wysprzedany ! Do zamknięcia :)

Autor Wiadomość
ScroX Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 332 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #1
Lightbulb [Poradnik + dwie nisze] Poradnik Wysprzedany ! Do zamknięcia :)
Sprawdź:
Opis !
Poradnik generalnie opisuję bardzo prosty sposób zarobku który może nie porywa nowością ale na pewno daję konkretne instrukcję jak zarobić łatwe pieniądze. Wybór " pracy " jest naprawdę szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie ponadto
warte dodania jest to że szukając forum można napotkać się na instrukcję wykorzystania tego poradnika bo są one z reguły ogólnodostępne ( jak w większości poradnikach) Jednakże są to instrukcję ogólne bez żadnych szczegółów, Natomiast mój poradnik opisuje szczegółowy przebieg wykonania każdej czynności tak aby pojawiały się zyski na naszym koncie.

Zarobki
Są różne,nie mogę powiedzieć od czego one są zależne bo co niektórzy się domyślą co przedstawia poradnik.
Zasadniczo zarobki wahają się od 20 do 100 zł dziennie.
Poniżej przedstawiam zarobek który wpadł w 30 minut.
[Obrazek: 2ziwvur.png]

[Obrazek: 2n86337.png]

Cena
30 zł
Jedni powiedzą że za dużo, drudzy powiedzą że tanio i się opłaca, fakt jest jeden - koszt wydania na pewno zwróci się z nadwyżką

Dodatkowo
Poradnik przeznaczony jest dla osób mało doświadczonych którzy dzięki takiej pomocą prawdopodobnie zrobią "krok dalej" w sub sms.

Nisze
Dla każdego kupującego dokładam 2 nisze które będzie można wykorzystać do zarobku, Zarobek z nisz będzie zależał od samego kupującego, jednakże może wynosić 50 zł jak i 200 zł. Im więcej pracy tym większy zysk.

Pomoc Techniczna & Zwrot Gotówki
Oferujemy całodniową pomoc techniczną związaną z poradnikiem, pomagamy - doradzamy, tak aby każdemu użytkownikowi zwrócił się z nadwyżką zakupiony poradnik
Zwrot Gotówki - Posłuchaliśmy rad doświadczonego tutora i oferujemy 50% zniżki do 5 dni od zakupy poradnika gdy osobie kupującej nie zwróci się w 50% poradnik.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2015 05:51 przez ScroX.)
Glosy: szyweg (+1)
17-05-2015 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
nitram Offline
Real Friend Admin'a
*

Liczba postów: 3,715
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 1725 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 82.11
Post: #2
RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS
Recenzja


Ogólnie sposób na zarobienie pieniędzy przedstawiony przez autora przewija się przez forum, wiec sam sposób jest niczym nowym. W opisie autor o tym sam też wspomina, czasami jednak to co darmowe i ogólno-dostępne może się dla wielu wydawać bezużyteczne jednak tak nie jest i autor tematu to udowadnia(patrząc na zarobki). Nie mówimy tutaj o milionowych zarobkach, ale sposobem przedstawionym przez autora można coś sobie dorobić, a cenę poradnika nawet początkujący powinien zarobić w maksymalnie 2-10 dni jak ktoś tego nie osiągnie to chyba zarabianie w sieci jest nie dla niego.
Zarobki są uzależnione od nakładu naszego czasu poświęconego na "promowanie nisz" a także jest zależne od nazwijmy to wydarzeń na świecie.
Sam poradnik zawiera jedynie 2 strony, ale jest opisane krok po kroku co mamy robić, głównie jak autor zaznaczył poradnik nisze są skierowane dla początkujących, średnio i zaawansowani zarabiacze raczej nie znajdą tu nic nowego.
Od autora dostajemy pomoc i gwarancję na to że zarobimy i ewentualnie zwrot pieniędzy jeśli mimo naszego wysiłku nie uda się nic zarobić.

Na temat ceny nie będę się wypowiadać każdy zrobi jak uważa, jak napisałem informacje zawarte w poradniku są ogólno-dostępne, a jak ktoś nie umie sam poszukać to za taką wiedzę musi płacić.

Lokata 7% !!
[Obrazek: log-e1430729657595.png]
Glosy: ScroX (+1)
17-05-2015 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,866
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #3
RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS
Ta kazdy zarabia kupe kasy milion pincset pobran w 30minut pracy ale mimo to musi wydac poradnik zeby sie ta nisza podzielic
17-05-2015 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScroX Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 332 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #4
RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS
Poradnik bazuje głównie na niszy która nigdy się nie skończy ( nie, to nie jest nisza erotyczna ). Tak wiec dzielenie się takimi informacjami zbytnio nie wpływa na wartość zarobków.
Jednakże poradniki są po to aby nakierować kolejnych na jakiekolwiek zarobki.
Niestety łatwiej nie będzie.

PS. Nikt nie mówi o zarabianiu milionów, ale dniówki 30-100 zł to chyba dobry wynik prawda ?Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2015 19:08 przez ScroX.)
17-05-2015 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #5
RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS
Również dostałem poradnik do recenzji, czekałem na założenie tematu żeby ją napisać, a więc... Poradnik to 2 strony A4 informacji które były poruszane na forum nie jeden raz. Z tego co pamiętam to recenzowałem już jeden poradnik tego typu, tylko opierał się na delikatnie innej taktyce działania. Generalnie sposób nie jest innowacyjny, a jego reklama opiera się na spamie na Facebooku, którego chyba wszyscy mamy już dosyć. Nie mniej jednak da się na nim zarobić. Ilość pieniędzy zależy od 'wydarzeń' jednego dnia oraz naszego nakładu pracy.
Glosy: ScroX (+1)
17-05-2015 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dawidus9415 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2015
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS
Zarabiam na subach od tygodnia jak mam czas dzialam
Mam swoje sposoby kupilem nisze bo chcialem obczaic jaki kolega mial sposob
i nie zawiodlem sie z tego poradnika i nisz załączonych gdyż uzyskalem kilka cennych informacji
Na początku próbowałem tych rzeczy ale nie zarobiłem nic bo do końca nie wiedział jak je robić, teraz już wiem i myślę że na pewno inwestycja się zwróc Smile
Glosy: ScroX (+1)
17-05-2015 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zjadamkredki Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 811
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 407 +

Forum Gold: 3.12
Post: #7
RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS
Ile sztuk tego poradnika maksymalnie sprzedasz ?
17-05-2015 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScroX Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 332 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #8
RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS
Mimo że jest tu " multum " możliwości promowania, to jednak nie chce sprzedać ich za dużo tak aby w razie "W" nikt sobie nie podbierał zarobków.
17-05-2015 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
.::Nicko::. Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 864
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 326 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.15
Post: #9
RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS
Czy nisza opiera się na działaniu na FaceBooku?
I jak mam rozumieć w przeciągu 5dni od zakupu oddajesz 50% kwoty?
17-05-2015 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ScroX Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 332 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #10
RE: [Poradnik + dwie nisze] Jak zrobić dobre pieniądze bez większego wysiłku / SUB SMS
(17-05-2015 20:38).::Nicko::. napisał(a):  Czy nisza opiera się na działaniu na FaceBooku?
I jak mam rozumieć w przeciągu 5dni od zakupu oddajesz 50% kwoty?

Tak, poradnik opisuje działania na Facebooku, jednakże jest tak dokładnie i prosto opisany że przy swoim pomyślę po promujemy to gdzie tylko chcemy.

Jeżeli w przeciągu 5-7 dni od zakupy nie zarobisz połowy ceny poradnika, zwracamy 50% wartości. Oczywiście wiadomo że będziemy to dogłębnie sprawdzać, tak aby nie było "naciągania"
17-05-2015 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Do zamknięcia Polmos 1 237 04-09-2023 08:32
Ostatni post: Majka
  Do zamknięcia Polmos 23 2,755 25-08-2023 16:47
Ostatni post: Hybrid1990
  Sprzedane / do zamknięcia EpicBlank 1 254 10-03-2023 11:23
Ostatni post: Hybrid1990
  Kupie nisze e-commerce/allegro dzenus 2 1,027 04-03-2023 10:42
Ostatni post: Hybrid1990
  do zamkniecia EpicBlank 1 509 03-03-2023 09:08
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości