Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate » W tym poradniku zaprezentuje wam jak zarabiać w aplikacji na telefon Cashpirate!

Autor Wiadomość
KUBA555 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 300
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 100 +

Forum Gold: 1.00
Post: #1
Big Grin Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
Sprawdź:

Zarabianie
na
telefonie
<część 1>


Hej Big Grin Nazywam się Kuba i chciałbym wam dziś zaprezentować aplikacje CashPirate <LINK>Aplikacja służy do zarabiania pieniędzy które dostajemy za:

a) POBIERANIE APLIKACJI I URUCHAMIANIE ICH
b)POBIERANIE APLIKACJI I TRZYMANIE ICH ZAINSTALOWANYCH PRZEZ 3 DNI
c)WYPEŁNIANIE RÓŻNEGO RODZAJU ANKIET


UWAGA!
NA FORUM JEST JUŻ JEDEN TEMAT O TEJ APLIKACJI.NAPISAŁEM TEN PORADNIK BY POMÓC OSOBOM KTÓRE POPRZEDNIEGO PORADNIKA NIE WIDZIAŁY LUB NIE ZROZUMIAŁY I ZACHĘCIĆ JE DO REJESTRACJI ;d



Zacznijmy wiec może od instalacji aplikacji.
1.Pobierz aplikacje (CashPirate) ze sklepu play (LINK).
2.Zarejestruj się wpisując w pierwsze pole swój adres emailowy a w drugie hasło jakie chcesz posiadać.
3.Wyskoczy Ci okienko w które będziesz mógł wpisać kod użytkownika który polecił Ci serwis. Jako nagroda za rejestracje z reflinka otrzymasz bonus w wysokości 500pkt(50centów) który będzie przyznawany wraz z wykonywaniem ofert. Jeśli możesz zarejestruj się z mojego reflinka wpisując kod
DVFLBN.
4.Zacznij zarabiać! Big Grin

OPIS MENU&JAK ZARABIAĆ

Gdy uruchomimy aplikacje naszym oczom ukaże się zakładka Overview. Na tej zakładce możemy zobaczyć cel jaki sobie ustawimy i ile mamy jego %,liczbe swoich poleconych, balans swoich "creditów" i najlepszą oferte od Pirate Picks czyli twórcy aplikacji.
Karte na której obecnie jesteśmy możemy zmienić poprzez kliknięcie w trzy kreseseczki znajdujące się w lewym górnym rogu aplikacji.
Następną zakładką jaką poznamy jest zakładka Earn Coins.Właśnie w niej będziemy zarabiać.Po wejściu w nią ujrzymy 5 różnych serwisów dzięki którym będziemy mogli zarabiać.
Są to:


Pirate Picks-serwis twórcy za wykonane zadanie(tylko pobieranie bezpłatnych aplikacji i trzymanie ich zainstalowanych do trzech dni) uzyskujemy dosyć duże ilości coinsów (od 30-350).Coinsy pojawiawiają się do 5 min po zakończeniu wykonywania zadania.

aarki-zarabiamy za pobieranie aplikacji płacenie w w aplikacjach i oglądanie reklam.serwis dosyć mało płaci ale ma z to dużo ofert.Coinsy z niego docierają po 5-10minutach góra. Jeśli nie otrzymałeś coinsów za wykonanie zadania musisz napisać do supportu widomość typu; Hello.I completed offer an I did not get credit. po paru godzinach na maila przyjdzie Ci odpowiedź od ich supportu.W większości przypadków od razu zaakceptują twoją oferte,a czasami poproszą o scerrenshot zwłączoną aplikacją.Jeśli zarejestrowałeś się z mojego reflinka apotrzebujesz jakiegoś scerrenshota napisz prosze do mnie-pomogę.

SponsorPay-zarabiamy za pobieranie bezpłatnych aplikacji i oglądanie reklam.Pieniądze dochodządo 30 minut.Jeśli nie doszły awykonałeś ofertę napisz do supportu wiadomość o treści "Hello.I completed offer an I did not get credit."po paru godzinach na maila przyjdzie Ci odpowiedź od ich supportu.W większości przypadków poproszą o okazanie jakiegoś dowodu pobrania aplikacji.Co do płac za oferty-jak za pobieranie aplikacji są one dosyć wysokie ale nie powalające.

TrialPay-pobieranie darmowych i płatnych aplikacji,wypełnianie ankiet.płacą najlepiej ze wszystkich serwisów.Kasa od nich dochodzi w średnio 30 minut pd ukończenia oferty.Jeśli kasa nie doszła napisz jak w przypadku poprzednich platform wiadomość do supportu o treści "Hello.I completed offer an I did not get credit." a po paru godzinach na maila przyjdzie Ci odpowiedź od ich supportu.Zwykle akceptują reklamacje od razu.


Następną zakładką jaką poznamy jest zakładka Redeem Coins. Możemy w niej zobaczyć na co możemy wymienić punkty. Najlepszą opcją wymiany jest przelanie pieniędzy na PayPala.2500pkt=2.5$. SERWIS JEST WYPŁACALNY I KASA Z NIEGO DOCHODZI W ŚREDNIO JEDEN DZIEŃ!

Kolejną zakładką jest zakładka Referrals. Znajduje się tam spis naszych aktualnych poleconych,ich zarobki dla nas i nasz kod polecający.Za każdego poleconego otrzymujemy 10% z jego zarobków a za poleconego poleconego 5%.nasz polecony za bycie naszym poleconym otrzymuje gratisowe 500pkt.

Ostatnią zakładką jaką poznamy jest zakładka My Account.Znajdują się w niej;
Nasze dane(nick data dołączenia liczba poleconych pierwszego i drugiego stopnia) możliwość zmiany hasła i nicku a także historia i bilans naszych zarobków/wydatków+historia wypłat.


JAK WYKONYWAĆ OFERTY?
Wykonywanie ofert jest stosunkowo łatwe.Zwykle pobieramy tylko aplikacje,uruchamiamy ją i odczekujemy 15-30 sekund(w niektórych aplikacjach trzeba spędzić 3 minuty).Najbardziej opłaca się robić oferty typu Badabee gdyż jest ich dużo i są za większe kwoty.UWAGA!!!Gdy pobierasz tą aplikacje po zainstalowaniu i odpaleniu jej W NIC NIE KLIKASZ! odczekujesz 20 sekund i wyłączasz ją.
W niektórych ofertach należy odpowiedzieć na pytania z ankiety.Ankiety są z reguły nisko płatne i nie opłaca się ich robić gdyż zabierają sporo czasu.

ILE MOŻNA NA TYM ZAROBIĆ?

Powiem wam że bardzo różnie.Do pierwszej wypłaty doszedłem w godzinę po rozpoczęciu używania aplikacji lecz miałem wtedy szczęście do ofert. Sprawdzając aplikacje klika razy dziennie i nie wysilając się zbytnio można wyciągnąć 2,50$ co 4 dni. Oferty pojawiają się kilka razy dziennie i mają rożne płace więc na dzień można spokojnie wyciągać minimum 50centów.

Serdecznie zapraszam do zarabiania i rejestracji z mojego reflinku! Za pare dni ukaże się nowy poradnik z serii "Zarabianie na telefonie".Życzę owocnych zarobków! Big Grin
Glosy: shaGuar (+1)
19-01-2015 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shaGuar Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,136
Dołączył: Aug 2014
Forum Gold: 52.00
Post: #2
RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
W Pirate Picks po zainstalowaniu "Castle Clash" aplikacja pojawi się ponownie za 5 minut i będę mógł ją wykonać jeszcze raz ?
21-01-2015 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KUBA555 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 300
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 100 +

Forum Gold: 1.00
Post: #3
RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
(21-01-2015 12:12)shaGuar napisał(a):  W Pirate Picks po zainstalowaniu "Castle Clash" aplikacja pojawi się ponownie za 5 minut i będę mógł ją wykonać jeszcze raz ?

Raczej nie. Z reguły takie same oferty nie pojawiają się w jednej zakładce częściej niż co parę dni.



Dowód z ostatniej wypłaty:

[Obrazek: Screenshot_2015_01_20_08_43_37_1.jpg]

Zbierane niecałe 2 dni.
21-01-2015 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KUBA555 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 300
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 100 +

Forum Gold: 1.00
Post: #4
RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
Kolejna wypłata. Po 2 dniach pracy Big Grin
[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
24-01-2015 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
szakipus Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 66
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 60.00
Post: #5
RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
Nie chcę zawirusować sobie telefonu. Działa to na emulatorach androida dla Windows?
26-01-2015 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shaGuar Offline
Banned
*

Liczba postów: 1,136
Dołączył: Aug 2014
Forum Gold: 52.00
Post: #6
RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
Ja musiałem zbierać 4 dni, mało ofert jest w "Pirate Picks" i "Aarki"
Moja wypłata:
[Obrazek: Cashpirate.jpg]
26-01-2015 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DorszGaming Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 474
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 62 +

Forum Gold: 0.05
Post: #7
RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
Brakuje mi 6pkt do wypłaty 4
A tak wogóle to jak robiłem zadania na SponsorPayu, to zaliczyli mi tylko 1 z 4, dziwne co?
EDIT: Zleciłem wypłatę, w jakim czasie dochodzi wypłata?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2015 17:48 przez DorszGaming.)
28-01-2015 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bussh Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
Czy mail musi byc taki sam jak na paypalu bo nigdzie nie widzę żeby można było zmienić maila do wypłat.
29-01-2015 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Styler Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 262 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.20
Post: #9
RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
Nie syfi telefonu?
29-01-2015 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Nativ Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Zarabianie na telefonie część 1-CashPirate
Nie wiem ,dlaczego ale mi punkty nie przychodzą
30-01-2015 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca na telefonie Bodzia99 2 218 02-10-2023 22:57
Ostatni post: Hybrid1990
Information Chcesz ZARABIAĆ dodatkowe środki na telefonie? Jest rozwiązanie tomek9256 1 464 09-05-2023 14:00
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarabianie na Telefonie pracaHulala 1 444 28-03-2022 11:29
Ostatni post: Hybrid1990
  Wydobywaj kryptowaluty na telefonie zuperek 1 498 25-12-2021 19:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Whaff Rewards: Pieniadze za 30min na telefonie Dawid105 8 14,673 18-06-2021 09:38
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości