Sprawdź:
Nie dawno powstał nowy serwis autosurf - UpolujZdrapke.pl
Odpalamy kartę autosurfa i dostajemy punkty które następnie możemy wymienić na doładowanie telefonu w dowolnej sieci.
Timer jest zmienny i wynosi od 15 do 30 sekund, lecz przeważnie utrzymuje się w okolicach 25-30 s
Ratio: 1 strona = 1 punkt
Minimalna wypłata to doładowanie o nominale 5 zł, które kosztuje 20k PKT
Na start dostajemy 50 PKT
Obecnie trwają 3 konkursy:
- Codzienny konkurs aktywności w którym najaktywniejsi surferzy dostają bonusy w postaci dodatkowych punktów.
- Od dzisiaj do 18 stycznia jeżeli założysz konto z czyjegoś reflinka dostaniesz 1500 PKT do wykorzystania na doładowanie a jeżeli zdobędziesz 8500 pkt ja dostane dodatkowe 1000.
- Do 15 lutego jest konkurs w którym osoba, która zdobędzie najwięcej poleconych otrzyma 40k PKT + 10 % tego co poleceni wysurfowali a wszyscy pozostali dostaną tylko 10%
Niedługo będzie można kupić 2 rodzaje vipów. Jeden dający 2 pkt za jedną stronę w surfie a drugi 4. Nie wiadomo ile będzie to kosztować.
Czysty link:
http://upolujzdrapke.pl/
RefLink:
http://upolujzdrapke.pl/rejestracja.php?id=81
Dowodów wypłat jeszcze nie mam. Jak na razie posiadam 9k PKT
Dodatkowo dostajemy 10 % zarobków poleconego.
http://screenshooter.net/101449391/celdsnh