Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Mało czasu na cokolwiek, ogarnianie pracy i powrót do domu rodzinnego
Póki co pójdę do pracy do Amazonu, bo w okresie świątecznym można tam całkiem ładnie zarobić.
Dodatkowo chcę sprawdzić jeden z moich pomysłów na dorobienie i zainwestować w niego kilkaset złotych w najbliższym tygodniu, zobaczymy co wyjdzie
Zarobki z tych dwóch dni mizerne +40 zł
Cel na listopad: 340/1000 zł
Glosy:
10-11-2017 13:52
Miedziany
Forumowy Fanatyk
Liczba postów: 984
Dołączył: Aug 2015
Reputacja:
559 Galeria Wygranych: Tutaj Forum Gold: 0.55
Mało czasu na cokolwiek, ogarnianie pracy i powrót do domu rodzinnego
Póki co pójdę do pracy do Amazonu, bo w okresie świątecznym można tam całkiem ładnie zarobić.
Dodatkowo chcę sprawdzić jeden z moich pomysłów na dorobienie i zainwestować w niego kilkaset złotych w najbliższym tygodniu, zobaczymy co wyjdzie
Zarobki z tych dwóch dni mizerne +40 zł
Cel na listopad: 340/1000 zł
W Amazonie będziesz yebał jak pies... Chciałem iść ale znajomi tam robili i mówią że lipa w uj... Skąd jesteś?
Glosy:
10-11-2017 14:31
Oliwa98
Stały Bywalec
Liczba postów: 576
Dołączył: Jan 2013
Reputacja:
97 Forum Gold: 6.00
Mało czasu na cokolwiek, ogarnianie pracy i powrót do domu rodzinnego
Póki co pójdę do pracy do Amazonu, bo w okresie świątecznym można tam całkiem ładnie zarobić.
Dodatkowo chcę sprawdzić jeden z moich pomysłów na dorobienie i zainwestować w niego kilkaset złotych w najbliższym tygodniu, zobaczymy co wyjdzie
Zarobki z tych dwóch dni mizerne +40 zł
Cel na listopad: 340/1000 zł
W Amazonie będziesz yebał jak pies... Chciałem iść ale znajomi tam robili i mówią że lipa w uj... Skąd jesteś?
Tak, wiem.
Pracowałem już tam po maturze przez 3 miesiące i lekko nie było.
Szczerze jest to najlepsza opcja na teraz, bo są wysokie premie za okres świąteczny i można brać nadgodziny (3 dni wolnego w tygodniu) płatne 100%.
Po świętach będę rozglądał się za czymś innym.
Glosy:
10-11-2017 16:32
twardy
Zbanować Hybrida
Liczba postów: 5,725
Dołączył: Jan 2012
Reputacja:
2716 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 877.02
Dużo się działo.
Imieniny ojca, hucznie świętowane
Więcej myślenia niż pracy, ale mam nadzieję, że coś mi z tego przyjdzie
W tym tygodniu będę startował z nowym projektem, sprzedażą produktu na allegro (taniej kupie, drożej sprzedam)
Zainwestowałem w towar ponad 500 zł i czekam na jego dostawę.
Mam też plan na rozwinięcie moich usług na płaszczyźnie ewhoringu, bo ostatnio zarobki spadają (chyba, że Janusze wolą spędzić święta z rodziną niż masturbując się2 ).
Jutro "rozmowa o prace" w Amazonie.
+60 zł w te trzy dni
Cel na listopad:
400/1000 zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2017 11:32 przez Oliwa98.)
Glosy:
13-11-2017 11:31
tomek7912
Uzależniony
Liczba postów: 1,021
Dołączył: Jun 2016
Reputacja:
93 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 8.00
Brak czasu, brak czasu i jeszcze raz brak czasu.
Bardzo dużo dzieje się w życiu, praktycznie nie mam czasu na "ekspansje" rynku polskiej pornografii
Jednak wczoraj trafiła mi się złota ryba z której wyciągnąłem aż 135 zł
Dziś też dość dobrze - 60 zł
Znalazłem sposób dzięki, którym dotrę do większej ilości osób.
W najbliższym czasie planuje zwiększyć kaliber moich działań, jeśli tylko będzie na to czas.
Dziś oficjalnie zostałem pracownikiem Amazonu...
Jutro jadę zabrać rzeczy z mojego mieszkania studenckiego oraz zaczynam wystawiać towar, który mi przyjdzie.
+195 zł
Listopad: 595/1000 zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2017 22:01 przez Oliwa98.)
Glosy:
14-11-2017 21:59
Oliwa98
Stały Bywalec
Liczba postów: 576
Dołączył: Jan 2013
Reputacja:
97 Forum Gold: 6.00
Od teraz wpisy bede dodawał rzadziej, jakos raz w tygodniu.
Znowu dużo sie dzieje.
Zachorowałem, angina i cos z zatokami uniemożliwiły mi stawienie się na pierwszy dzień pracy, a nie było możliwości przełożenia go, przez co moja przygoda z Amazonem juz sie zakończyła...
Doszedł mi towar, ktory zamówiłem. Wystawiłem około 20 sztuk na licytacje i póki co nie wygląda to zbyt obiecująco. Jednak napisze o tym jeszcze za tydzień, gdy skończą się aukcje.
Poświęciłem trochę czasu na projekt, który ma mi przynosić w przyszłości zarobek z automatu i przez 4 dni zgarnalem 16,55 zł, jednak jestem z tego bardzo zadowolony. W najbliższym czasie postaram sie poświecić mu trochę więcej czasu i skalować zyski.
Z samego ewhoringu jestem bardzo zadowolony. Zarobki około 50 zł dziennie przy kilkudziesięciu minutach wkładu. Razem 270 zł na plusie.
Dodatkowo myśle o zakupie dużego konta na instagramie co da mi dodatkowy dochód.
+286,55 zł
Razem: 881,55/1000 zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2017 12:57 przez Oliwa98.)
Jak sprzedajesz zdjęcia/filmy to jakim sposobem płatności? Paypal, sms, przelew? Przelew chyba mało bezpieczny, sms duże prowizje, a paypal niby najlepszy ale mam wrażenie, że w PL duża część osób nawet nie wie co to, a zwłaszcza takie janusze zboczuchy.