Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profit Forest - rozbudowane Revenue Share » płatne reklamy, plany inwestycyjne, akcje, gry, aukcje, micro jobs i inne

Autor Wiadomość
asamer Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 238
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #71
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
Sprawdź:
Mam nadzieję, że tylko nie powiązał sekcji earnings z odpowiednią bazą.

Czy ktoś kupił Turbo Upgrade ? Ja wczoraj kupiłem i dzisiaj mam 10 reklam po 0.03$, liczyłem na więcej.
01-04-2015 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Izythor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #72
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
Już coś się pierdzieli Sad cała kasa z Earnings wyparowała, reklam brak. Piszę, że trzeba czekać kilka godzin, na to poczekamy i zobaczymy. Recykling się skończył znów bez żadnej reklamy.
01-04-2015 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

asamer Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 238
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
Dziwna sprawa z tym recyklingiem u Ciebie, ja już mam trzeci raz wykupiony i dzisiaj znowu dostałem reklamy i od razu kupiłem następny. Czy aby na pewno zaglądasz do zakładki "recycled ads"? Generalnie recykling nie może się skończyć jeśłi nie dostaniesz reklam o wartości 1$ z niego.
01-04-2015 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #74
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
Tak trwają jakieś prace dlatego w earnings nie ma kasy. Ulepszyli trochę zakładkę z listą transakcji ale nadal nie ma w pełni czytelnych zarobków z poszczególnych poleconych użytkowników Smile

Pomysł z trzema witrynami połączonymi ze sobą jest bardzo fajny ale mam wrażenie, że nie szybko doczekamy się sprawnego funkcjonowania owych witryn. Teoretycznie można to utrzymać w jednej witrynie ale po co?

3 strony dają większe możliwości. Po pierwsze gdy coś się zepsuje prace będą trwały na jednej z nich. Po drugie przyciągną więcej użytkowników bo będą większe możliwości reklamowania ich. Niektórych przyciągną aukcje, innych plany a jeszcze innych klikanie reklam. Więcej jest również wtedy miejsc reklamowych na tych stronach. Więcej bannerów będzie można wyświetlać bez zaśmiecania strony Smile Za tym pomysłem idzie szereg korzyści. Projekt mi się podoba plany również ale wykonanie jak na razie nie jest takie jakbym chciał.

Postanowiłem więc zainwestować w LucreLab kasę z BTC i będę utrzymywał się tam w danej grupie a resztę wypłacał i poświęcał na refbacki oraz na doinwestowanie Profit Forest. Żałuję, że nie zrobłem tego z 2 tygodnie temu ale byłem pewien że szybciej PF wprowadzi BTC.

UWAGA!

Wszystkich moich poleconych w Profit Forest, Lucre Lab i Paidverts lub osób, które chcą nimi zostać jednym z tych serwisów lub nawet we wszystkich proszę o napisanie na priv wiadomości z serwisem w którym są lub mają zamiar się zarejestrować, nickiem w tym serwisie oraz metodą płatności refbacków - Preferuję BTC - wtedy proszę o podanie adresu BTC. Na BTC wypłacam od 5$. Jeśli ktoś koniecznie chce inny procesor - na paypal minimum będzie 10$ a na Perfect Money lub Solid Trust Pay minimum będzie większe ponieważ specjalnie w tym celu musiałbym zakładać i weryfikować tam konta oraz wypłacać tam specjalnie pieniądze na ten cel.

Listę refów chcę sobie ułożyć ładnie w tabelce wraz z wypłaconymi już refbackami i ile dotąd zarobili i tak dalej Smile

[Obrazek: 320x50.png]
01-04-2015 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
diablos30 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #75
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
wie ktoś ile będzie trwać przerwa? czy ten czas kiedy trwa przerwa zostanie doliczony do wyklikania reklam?
01-04-2015 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #76
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
na czas przerwy wyłączona jest zakładka paid ads i po przerwie dopiero są one naliczane Smile

[Obrazek: 320x50.png]
02-04-2015 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
overlord25 Online
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,715
Dołączył: May 2014
Reputacja: 1405 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 18.20
Post: #77
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
Pracują teraz nad modułem gier w ciągu półtora tygodnia ma to być zrobioneSmile w LucreLab gry odpychają wyglądę graficznymTongue liczę na to że w Profit nie popełni tego błęduSmile
02-04-2015 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #78
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
Najważniejsze, żeby były dobrze wykonane i przynosiły zyski.

Sam się zastanawiam czemu nie ma w tych serwisach takich prostych gierek losowych, których napisanie zajęłoby godzinkę programistom a przynosiły by fajne zyski.

Np. że 10 osób stawia po 1$ i 9 z nich wygrywa 110% i tylko jedna przegrywa! łatwo obliczyć że za każdym razem 10 centów idzie jako zarobek strony. Można nawet zrobić, że 9 osób wygrywa po 111% i 1 cent idzie jako zarobek dla strony. Niby minimalny ale zawsze jest a szansa na wygraną 90% sprawiłaby, że dużo osób by tam wrzucało kasę Big Grin

Takim czymś można operować na różne sposoby. Mogłoby być tak, że stawia 10 osób po 1$ a wygrywa tylko jedna. Owszem szansa mała ale ta osoba wygrywa wtedy np. 9.90$ czyli jest 8.90 do przodu stawiając 1$ ! i 10 centów zysku dla strony. Pewnie mniejsze powodzenie ale za to wygrana osoba 890% czystego zysku..

Gdyby była sytuacja, że np. ktoś wrzucił kasę i uzbiera się 9 osób a inni nie będą chcieli wrzucić wystarczy ustawić jakiś czas po którym jeśli nie będzie 10 osób kasa wraca na konta.


Co do Profit Forest - spadające naliczenia zaczynają się stabilizować więc wygląda na to, że mniej więcej mogą się utrzymywać na tym poziomie. Im więcej będzie zysków z gier, micro jobs i innych w przyszłości modułów tym dłużej się one utrzymają! Smile

[Obrazek: 320x50.png]
03-04-2015 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Izythor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 284
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #79
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
Zabrało punkty a reklam nie widać. Zawsze mają taki poślizg z rana?
05-04-2015 07:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
asamer Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 238
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: Profit Forest - rozbudowane Revenue Share
Wczoraj też mieli opóźnienie i to spore, w końcu jest weekend, święta, zresztą jak u nas jest 9:00, to na serwerze jest dopiero 0:00.
05-04-2015 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kryptowaluty, HYIP, Revenue Share - skuteczne mnożenie kapitału espo 27 10,028 17-06-2021 21:12
Ostatni post: Hybrid1990
  Podatki z programów Revenue Share maciejonline 1 2,388 05-06-2021 09:37
Ostatni post: Hybrid1990
  Fanpage 10k, sposoby na profit. Mateuszlewan 2 1,711 25-04-2021 21:23
Ostatni post: Hybrid1990
  Sposoby na duże ilości Share (S4S) ideru 2 1,082 25-04-2021 21:02
Ostatni post: Hybrid1990
  Share/share - Zapraszam KNXTXX 3 895 03-10-2020 10:09
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości