Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(01-05-2015 11:30)Lamojednorożec napisał(a): Od początku roku widzimy wzrost ceny ropy, ale jak myślicie, jak długo się to utrzyma? Póki co bawię się w Spark Profit zamiast w konto demo na forexie (wiem, że to temat odnośnie opcji binarnych, ale giełda to giełda) i nie jestem do końca pewien czy wykresy się pokrywają~
Chodzi Ci o te wykresy pomiędzy brokerami a MT4?
(01-05-2015 12:41)rasiak221 napisał(a):
(29-04-2015 13:46)MLN napisał(a):
(28-04-2015 15:47)rasiak221 napisał(a): Ostatni raz zaufałem komuś aud/usd dziś to jakaś porażka ten typ z binary24 -500
@[rasiak221] Ale tak szczerze - czy sam analizowałeś tą analizę, czy na czysto zobaczyłeś propozycję i otworzyłeś opcję bez żadnego zastanowienia?
To są analizy, nie sygnały. Widziałeś jaką mają skuteczność? Gdybyś stawkował jedną stałą kwotą, nie musiałbyś narzekać przez tamten tydzień.
@MLN ja wiem, pierwszy raz sam nie analizowałem, tylko popatrzyłem, myśle, puszcze, i poszło daleko każdy uczy się na błędach
Dlatego też powtarzam, że stosowanie na ślepo zarówno sygnałów, czy też analiz bez wiedzy dlaczego tak a nie inaczej, nie pozwoli na długoterminowe osiągnięcia
(01-05-2015 21:26)goscyniok napisał(a): MLN gratulacje. I takie pytanie ile dziennie poświęcasz na inwestycje ?
Czasami jest to 10h, to znaczy siedząc i analizując to wszystko co się dzieje. Czasami próbuję ograniczyć to do 4 godzin, bo jeszcze inne obowiązki mam
Glosy:
04-05-2015 11:07
Lamojednorożec
Banned
Liczba postów: 725
Dołączył: Nov 2014
Forum Gold: 0.00
Nie wiem czy wykresy w serwisie Spark Profit pokrywają się z jakimkolwiek aktualnym wykresem, o. Nie inwestujemy tam własnych pieniędzy, więc teorytycznie mogą tym manipulować. Co sądzisz o cenie ropy, odbije się do poziomu z 2013 czy będzie krótki wzrost i spadek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2015 11:25 przez Lamojednorożec.)
Glosy:
04-05-2015 11:24
goscyniok
Początkujący
Liczba postów: 64
Dołączył: Aug 2013
Reputacja:
3 Forum Gold: 0.00
Ten tydzień niestety na minusie 100 euro
Takie uroki, ale jakiś dziwny ten ostatni tydzień był, ech no cóż, dalej trzeba kombinować.
(04-05-2015 11:24)Lamojednorożec napisał(a): Nie wiem czy wykresy w serwisie Spark Profit pokrywają się z jakimkolwiek aktualnym wykresem, o. Nie inwestujemy tam własnych pieniędzy, więc teorytycznie mogą tym manipulować. Co sądzisz o cenie ropy, odbije się do poziomu z 2013 czy będzie krótki wzrost i spadek?
O tego sparkprofit Ci chodzi: https://sparkprofit.com/ ?
Myślę, że będzie wzrost - sytuacja USA kontra Rosja znów robi się nie ciekawa.
(04-05-2015 18:30)goscyniok napisał(a): 10 godzin przed wykresami masakra. Co prawda widac rezultaty no ale i tak wspólczuje. ciekaw jestem jak wyglada tak kilku godzinna analiza.
(04-05-2015 19:40)autoshot38 napisał(a): Na pewno z własnej woli lepiej siedzieć raz na jakiś czas 10h niż codziennie do roboty na 6 rano, 8 godzin.
Czasami tego mam dość, najlepiej to jakbym nic nie robił
To też bywa po prostu nudzące.
(07-05-2015 10:16)osinex napisał(a): Mln, pracujesz gdzieś jeszcze czy tylko opcję teraz?
Nie, tylko opcje cisne. Tu można powiedzieć, że jestem sam sobie Panem
Glosy:
10-05-2015 13:14
MaLiN
Przyjaciel Forum
Liczba postów: 8,920
Dołączył: Aug 2013
Reputacja:
2532 Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 612.20
Otworzyłem konto w Optiontime. Do tej pory korzystałem z BDSwiss ale już mi się platforma znudziła i miała czasami zwiechy, ale nie większych zastrzeżeń do niej nie mam. Jednak nie lubię monotonności, więc postanowiłem zmienić brokera. Optiontime wybrałem z racji na pozytywne komentarze dotyczące platformy. Z resztą jak się samemu się nie zobaczy to się nie przekona. Więcej o optiontime, możecie znaleźć chociażby tu: http://www.binary24.pl/pl/top/optiontime
Jeśli chodzi o inwestycje, to już na początku popełniłem gafę, ale o tym za chwilę.
3 zagrania na EUR/USD, jako że to był piątek to dosyć ryzykowne działania. Pierwsza opcja za 150pln stratna o 30pln. Tylko już się zagubiłem, czy ja ją wcześniej sprzedałem, czy to było jakieś zabezpieczenie straty
Na kolejnej 600pln w plecy, a potem to już się działy cuda. Wydawało mi się, że postawiłem 150PLN a nie 1500PLN. Wchodząc w opcje, wolę nie patrzeć jak jest realizowana - to przynosi dodatkowego stresa. Wolę poczekać do momentu wygaśnięcia opcji. Tak też zrobiłem w tym wypadku, jak zobaczyłem to ile zainwestowałem byłem wściekły na siebie. Co z tego, że na plusie, skoro na start z platformą już taki błąd zrobiłem.
Pół biedy, że w razie czego na przyszłość, jest opcja wcześniejszej sprzedaży opcji. Ale mało oferują w przeciwieństwie do BDSwiss.