Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(09-12-2014 22:26)Ripos napisał(a): Narzekacie na niskie naliczanie, jednak to nie do końca działa tak jak autor pisał.
Dostajemy kody do przepisania w różnej cenie, dodatkowo gdy wyklika się np 400 (bez przerwy) zaczyna być doliczany bonus, ja osobiście doszedłem do 479(+0,00125) więc dostawałem 0,00027(max 0,00041) + 0,00125 więc dostawałem łącznie 0,00152 za jeden kod licząc ze ktoś poleci na bocie(nie testowałem czy ban poleci szybko) można twierdzić, że stawki będą większe za 1k klików niż 0,54$
Za błędnie wpisany kod nie można dostac bana, jedyna możliwość złapania go to przewijanie reklam(bardzo częste)
Niestety gdy na obrazku widnieją 4 znaki a trzeba przepisać min.6 nie ma opcji do przejścia niż ominięcia chyba, że nie ma limitu wtedy wystarczy wpisać byle co ;p
Licząć, że od 500 klików(z rzędu) jest bonus 0,00125 do każdego klika, a średnia stawka powiedzmy 0,00030 to wyjdzie nam za 1k klików około 0,30 + bonus więc wyjdzie jakieś 1$ za 1k klików 0,3+0,62(bonus)
Nie chce ci nic mówić ale ten twój bonus to chyba jest doliczenie za trudne captcha .Czym większa reputacja tym częściej są trudne a co za tym idzie większe drobne
Glosy:
10-12-2014 07:17
Ripos
Początkujący
Liczba postów: 96
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
6 Forum Gold: 0.00
Masz tam takie cos jak complicated captcha( dolicza za każdy nie tylko za trudny)
@Kaemten
Mi doliczna za każdy przepisany nie ważne jaki, im więcej przepisuje tym większy dostaje bonus(complicated captcha).
Przynajmniej mi tak leci nie wiem jak wam ;p Ostatnio strona troche sie wiesza i trzeba odświeżać przy 400-500 ;/
Mi dolicza do każdego przepisanego(moze ja mam same skomplikowane xD). Mój reput wynosi ok. 2k
Jeszcze z 3-4h (przepisywania ręcznego) i dojde do minimum Paypalowego
Masz ok 2k reputacji. Czyli przepisałeś ok. 2kk captcha (2 000 000). Screen, nie uwierzę.
(@edit: Chyba, że Ci chodziło o DWA PUNKTY reputacji (2k captcha). Nadal wtedy zbyt często taski nie wchodzą i niezależnie od ilości przepisanych kapczy w danej sesji będzie w miarę ta sama płaca. Uświadomiłeś nas wtedy błędnie, ale nie będę wypominać.)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 16:04 przez Acrith.)
Glosy:
10-12-2014 16:01
Ripos
Początkujący
Liczba postów: 96
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
6 Forum Gold: 0.00
@Up
Przekazałem swoją wiedzę w jaki sposób u mnie to działa.
Nie wiem od czego zależy naliczanie bonusu. Tak racja reputacja do 2.423 mój błąd.
Ja dostaje (przy 500+) za jeden kod ok. 0,00150 - 0,002. Kto chce to i tak się w to pobawi nie patrząc na naliczenia. Po zostawieniu bota na dzień i tak wpadnie kilka dolców
Jak pisałem wyżej ja przedstawiłem sytuacje która jest u mnie każdy może mieć inne naliczenia. Chciałem tylko bardziej rozwinąć Twój opis serwisu
Edit1:
Na przepisane 2 tysiące captcha kody które mi nie weszły to 0.01196 $ z czego na koncie mam już trochę ponad 1$
To jest chore. Spróbowałem i zarobiłem całe 0.003$. Już mam dosyć. To jest zajęcie dla niewolników w Chinach a nie dla Europejczyka. Żywe boty normalnie. Już surfbary są lepszą opcją zarobku
Glosy:
12-12-2014 19:20
Lamojednorożec
Banned
Liczba postów: 725
Dołączył: Nov 2014
Forum Gold: 0.00
Żeby na tym zarobić to potrzeba:
-osoby, które będą nam przepisywać na kilku kompach ( jak niewolnicy )
-jak nam się nudzi to możemy przepisywać
-szybkiego i jak najmniej bezbłędnego przepisywania!!
-ale i tak za nic nie robienie to..