Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 2.71 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty » prosty w obsłudze program do wydobycia Dogecoin

Autor Wiadomość
kariolmax Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,100
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17.18
Post: #241
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
Sprawdź:
Witajcie
Przepraszam za ciągłe spamienie postami ale jestem nowy w kopaniu tzn. od wczoraj Lol
Średnie khashe mam na poziomie 5.04/s.
Wczoraj kopałem od 9 do 22 i dostałem tylko 10 DOGE, które były bonusem od Was.
Portfel jest zsynchronizowany i nie mam z nim problemów bo z faucetów wszystko dochodzi.
Nie chcę używać innych programów ponieważ mam Intel HD 2000 Huh
więc boję się, że się spali Jerk
26-01-2014 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
darkmatthew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 721
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 34 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #242
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
Można gdzieś wymienić dogecoiny > PayPal?
Albo coś kupić za dogecoiny?
26-01-2014 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kariolmax Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,100
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17.18
Post: #243
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
Witajcie xD
Jak to ja ciągle dociekliwy !
Czy jak wyjdę w trakcie wydobywania bloku to dostanę swój procent czy tylko gdy jestem przez cały czas?
26-01-2014 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kamyk Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #244
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
Tak więc dołączyłem do kopania. Niestety program nie obsługuje mojego zintegrowanego układu graficznego Radeon HD4200 a szkoda bo mimo że zintegrowany to bardzo wydajny i pewnie dało by się coś z niego wycisnąć. Na procesorze niestety bida i prędkość w porywach do 4.5 khash/s. W takim razie czy jest sens kopać?
26-01-2014 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
darkmatthew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 721
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 34 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #245
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
Mam błąd DLL pomoże ktoś? te 50_35.dll
26-01-2014 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
walendm Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #246
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
Widzę, że od 2 dni cisza w temacie, "lavish" zamilkł, dogi jak nie wpływały tak nie wpływają, zaległych również nie widać i do tego kurs coraz niższy... Coś czuję, że wielkimi krokami zbliża się początek końca.
28-01-2014 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lavish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 96
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #247
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
Raczej nie wieszczyłbym końca Dogecoin Smile. Coś mi się wydaje, że to dopiero początek całego "boomu", a kurs? No cóż, nie może codziennie rosnąć, nawet cena złota czy ropy nie rośnie liniowo.

Nie da się ukryć, że ostatnio zmniejszyła się moja aktywność na forum. Wynika to głównie z tego, że intensywnie pracujemy nad wersją 1.0 co pochłania większość mojego czasu. Większość dotychczas pojawiających się błędów i problemów została już rozwiązana wcześniej w temacie więc uznałem, że nie ma sensu powielać odpowiedzi i skupić się na pracy abyście mogli szybciej otrzymać finalną wersję programu. Niemniej wątek staram się przynajmniej raz dziennie przeglądać i śledzić czy nie pojawia się w nim coś nowego.

Co do błędów programu to zalecam uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości. Prawda jest taka, że jesteście jednymi z pierwszych osób, które z niego korzystają. Taka sytuacja, poza oczywistymi korzyściami w postaci kopania przy stosunkowo niskiej trudności wydobycia, rodzi również pewne niedogodności ponieważ program poprawiamy głównie pod wpływem waszych sugestii Smile. Wszelkie błędy i problemy z niedochodzącymi przelewami, jeśli tylko wynikają z naszych niedopatrzeń z pewnością naprawimy tak jak robiliśmy to do tej pory, nikt nie będzie stratny.

Mogę zdradzić, że wersja programu 1.00 będzie umożliwiała sprawdzenie wykresów wydobycia każdego z kopiących tak aby nikt nie miał wątpliwości czy program działa poprawnie i czy rzeczywiście kopie.



Ukazał się nowy portfel w wersji 1.5, można go pobrać z naszej strony z zakładki "jak kopać" lub z oficjalnej strony Dogecoin: digdoge.org . Update jest wysoce rekomendowany.

Wszystkich zainteresowanych newsami ze świata Dogecoin i działaniem programu DigDoge zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/digdoge

lavish, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.
29-01-2014 08:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
HomerSimpson Offline
Banned
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Nov 2013
Forum Gold: 100.00
Post: #248
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
Dlaczego ciągle mam status oczekiwanie?
29-01-2014 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamyk Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #249
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
Mam pytanie do tych co kopią tak jak ja z prędkością poniżej 5 khash/s jeśli w ogóle są tacy: czy przy takich prędkościach da się coś wydobyć? Wiem że wg. kalkulatora da się te 30 monet dziennie wydobyć ale jak jest realnie? I jeszcze pytanie lamera: jak ściągne nowy portfel to będę miał nowy adres portfela?
-edit-
Po czterech dniach walki z programem jednak (przynajmniej na razie do czasu wejścia wersji 1.0) rezygnuje z kopania. Nie dość że przez ten czas nie przyszła mi ani jedna moneta (oprócz tych 10 bonusowych) to jeszcze program strasznie skopany, przynajmniej na xp dzieją sie cuda. Przy starcie systemu ma problemy z uruchamianiem, trzeba go wyłączać w menadżerze zadań i uruchamiać ręcznie. Nie da się wyłączyć komputera nawet po ręcznym usunięciu procesów w menadżerze, muszę wyłączać na resecie. Po odinstalowaniu program okazał się wiecznie żywy i nadal jak gdyby nic się uruchamiał (a raczej próbował) wraz ze startem systemu. Po ponownym zainstalowaniu nie da sie normalnie pracować na komputerze bo zżera 100% procesora i wszystko strasznie muli.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2014 13:08 przez kamyk.)
29-01-2014 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lavish Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 96
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #250
RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty
(29-01-2014 12:11)kamyk napisał(a):  Mam pytanie do tych co kopią tak jak ja z prędkością poniżej 5 khash/s jeśli w ogóle są tacy: czy przy takich prędkościach da się coś wydobyć? Wiem że wg. kalkulatora da się te 30 monet dziennie wydobyć ale jak jest realnie? I jeszcze pytanie lamera: jak ściągne nowy portfel to będę miał nowy adres portfela?
-edit-
Po czterech dniach walki z programem jednak (przynajmniej na razie do czasu wejścia wersji 1.0) rezygnuje z kopania. Nie dość że przez ten czas nie przyszła mi ani jedna moneta (oprócz tych 10 bonusowych) to jeszcze program strasznie skopany, przynajmniej na xp dzieją sie cuda. Przy starcie systemu ma problemy z uruchamianiem, trzeba go wyłączać w menadżerze zadań i uruchamiać ręcznie. Nie da się wyłączyć komputera nawet po ręcznym usunięciu procesów w menadżerze, muszę wyłączać na resecie. Po odinstalowaniu program okazał się wiecznie żywy i nadal jak gdyby nic się uruchamiał (a raczej próbował) wraz ze startem systemu. Po ponownym zainstalowaniu nie da sie normalnie pracować na komputerze bo zżera 100% procesora i wszystko strasznie muli.

Sugerowanie się wynikami z kalkulatora wydobycia będzie zasadne tylko w wypadku gdy będziesz kopać przez dłuższy czas. Niestety wydobycie bloków Dogecoin nie odbywa się w sposób, który mogłyby sugerować wyniki z kalkulatora, to nie jest tak że za każdą godzinę kopania dostaniesz 100 Doge, bo tak pokazuje kalkulator. Jak już wielokrotnie mówiłem wydobycie bloku (jego wielkość zresztą też) jest kwestią bardzo losową i może się tak zdarzyć, że w ciągu jednego dnia wydobędziemy 10 bloków, a następnego dnia tylko 2 lub w ogóle żadnego.

Kalkulatory swoje działanie opierają na uśrednianiu wyników i bazują na założeniu, że użytkownik kopie przez dłuższy okres czasu bez przerwy i w ciągu 10 dni uzyskuje powiedzmy 10 000 doge. Daje to wynik dzienny na poziomie 1 000 doge czyli jakieś 42 doge na godzinę. Nie oznacza to jednak, że co godzinę wspomniany użytkownik będzie wydobywał 42 doge ponieważ może być tak że w ciągu godziny wydobędzie ich 84 a w ciągu następnej 0. To jak ze średnią ocen w szkole, średnia 4.0 nie musi przecież oznaczać, że z każdego przedmiotu macie czwórki.

Twój problem wynika głównie z tego, że nie dysponujesz sprzętem nadającym się do kopania (świadczyć o tym może to 5 khash/s), o ile mogę obiecać że błąd z nakładającymi się oknami zostanie rozwiązany w najbliższym updacie o tyle nie możemy nic poradzić na duże zużycie procesora, w niektórych komputerach tak się po prostu dzieje.

Co do nieprzychodzących przelewów to prosiłbym wszystkich, którzy mają takie problemy o zaprzestanie kopania do czasu pojawienia się update'u. Bardzo możliwe, że problem wynika z niskich mocy obliczeniowych waszych komputerów i zostanie rozwiązany dopiero po przenosinach z sieci p2p na własny serwer. Mogę chyba już zdradzić, że w wersji 1.00 będziemy mieć wgląd w wychodzące przelewy i wreszcie będziemy kompetentni żeby odpowiadać na pytania dotyczące poszczególnych wypłat.

lavish, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-01-2014 22:34 przez lavish.)
30-01-2014 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  $HOT - wypalanie nowej kryptowaluty DawidFB 1 169 04-03-2024 21:15
Ostatni post: Hybrid1990
  Supermatrix - Supermatrix.org, 2x4 btc matrix 0.06 btc start kanibal54d 2 2,111 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Rollercoin kryptowaluty Faza_lr 1 352 16-05-2023 11:04
Ostatni post: Hybrid1990
  Rollercoin kryptowaluty Faza_lr 1 315 16-05-2023 11:04
Ostatni post: Hybrid1990
  Rollercoin cały czas wypłaca!!! Bitcoiny i inne kryptowaluty elzi31 1 538 06-11-2022 07:51
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości