Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
Hostingi umywają ręce bo mogą na użytkowników zrzucić winę bo przecież w regulaminie mają jasno napisane a że nie usuwają jakoś hmm gorliwie to inna sprawa.
Są też serwisy z filmami online część wiem że rozwiązała to mniej więcej tak że wrzucają na hostingi a odnośniki do siebie wrzucają. Więc w teorii nic im nie grozi. Ale wydaje mi się że część serwisów z filmami ma własny hosting bo jak by inaczej zarabiali na swoich premkach??? Oto przykład takiej strony http://premium.iitv.info/logowanie.html.
Wiem że odbiega to od tematu ale zastanawiało mnie to jak te strony działają i jak ich władze nie namierzają.
Edit: Takie oto coś znalazłem na stronie w linku podanym powyżej
"Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. iiTV.info przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. "
Czyli umywają ręce w takim razie ciekawe o co chodzi w tym oglądaniu premium bez limitów i ograniczeń może na jakiś inny hosting wrzucają który nie robi problemów użytkownikom i po zalogowaniu się tylko takie linki nam pokazuje do filmów
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2013 12:57 przez DeI.)
Glosy:
29-11-2013 12:50
linoskoczek
Uzależniony
Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
425 Forum Gold: 479.00
(29-11-2013 12:50)DeI napisał(a): Ciekawi mnie to jak działają inne serwisy.
Hostingi umywają ręce bo mogą na użytkowników zrzucić winę bo przecież w regulaminie mają jasno napisane a że nie usuwają jakoś hmm gorliwie to inna sprawa.
Są też serwisy z filmami online część wiem że rozwiązała to mniej więcej tak że wrzucają na hostingi a odnośniki do siebie wrzucają. Więc w teorii nic im nie grozi. Ale wydaje mi się że część serwisów z filmami ma własny hosting bo jak by inaczej zarabiali na swoich premkach??? Oto przykład takiej strony http://premium.iitv.info/logowanie.html.
Wiem że odbiega to od tematu ale zastanawiało mnie to jak te strony działają i jak ich władze nie namierzają.
Edit: Takie oto coś znalazłem na stronie w linku podanym powyżej
"Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. iiTV.info przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. "
Czyli umywają ręce w takim razie ciekawe o co chodzi w tym oglądaniu premium bez limitów i ograniczeń może na jakiś inny hosting wrzucają który nie robi problemów użytkownikom i po zalogowaniu się tylko takie linki nam pokazuje do filmów
Premium polega na tym, że oglądasz film używając konta premium zakupionego przez właściciela strony na danym hostingu.
Chronić przed zlokalizowaniem? Zapewne mieli w Ameryce i tyle. Nikt nie bawi się w chronienie serwerowni, nie wiem skąd wymyśliłeś taki pomysł - przecież to podwoiłoby koszty budowy takiej infrastruktury.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2013 13:40 przez linoskoczek.)
Glosy:
10-12-2013 13:40
DeI
Bywalec
Liczba postów: 478
Dołączył: Aug 2013
Reputacja:
85 Forum Gold: 35.00
(10-12-2013 13:40)linoskoczek napisał(a): Chronić przed zlokalizowaniem? Zapewne mieli w Ameryce i tyle. Nikt nie bawi się w chronienie serwerowni, nie wiem skąd wymyśliłeś taki pomysł - przecież to podwoiłoby koszty budowy takiej infrastruktury.
Wyczytałem na PEB-ie jakiś czas temu w temacie poświęconym hotfile że polubownie zamknęli serwis właściciele mieli jakoby dostać 60 milionów $ z tego powodu. Nie pamiętam od kogo i nie mogę znaleźć tego tematu.
Właściciele TPB na przykład chronią się jak mogą przed skasowaniem swojego serwisu z sieci. Coś opracowali że nie da się ich ruszyć ale nie pamiętam na jakiej zasadzie się to opierało.
Nie wiem czy by podwoiło teraz odkopuje temat ale wtedy zapytałem się na forum hakerskim jak można zabezpieczyć sieć (tematu też nie mogę znaleźć na http://www.haker.com.pl które zostało ostatnio sprzedane za 24k zł) i jakiś użytkownik mi odpisał jednym słowem. To słowo oznaczało jakiś programik czy jakieś zabezpiecznie serwerowe cholera nie pamiętam tego już w październiku to czytałem po Polsku praktycznie nic nie było na ten temat tego słowa.
Jeszcze tak nawiasem mówiąc taki serwis WikiLeaks czy jakoś tak jest solą w oku wielu państw oni na pewno jakoś muszą się zabezpieczać przed lokalizacją to jest pewne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2014 06:22 przez DeI.)
Glosy:
29-01-2014 06:21
linoskoczek
Uzależniony
Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2012
Reputacja:
425 Forum Gold: 479.00
ThePirateBay było hostowane w prq.se i każdy o tym wiedział, więc średnio się zabezpieczali Teraz już są gdzie indziej, bo na prq zrobiono "wejście smoka" i zabrano część serwerów (Polecam obejrzeć "TPB AFK").
Ochrona przed lokalizacją serwera nie jest konieczna - konieczny jest dobry regulamin i odpowiednie argumenty chroniące serwis przed problemami z prawem, np. fora warezowe są legalne, bo oni nie umieszczają tam plików, tylko informacje, czyli linki
Można też korzystać z pośredników, coś na zasadzie CDN - wtedy trudniej dojść do lokalizacji serwisu, ale tak jak mówię, to nie jest tylko i wyłącznie kwestia zlokalizowania serwera.
W poprzednich postach w zasadzie omawiane to było. Czytałem te regulaminy warezy i serwisy typu kinomaniak zasłaniają się hostingami a hostingi użytkownikami i koło się zamyka. Chociaż taki chomik na cypr wyemigrował żeby mieć święty spokój z prawem i plotka krąży po forach że indywidualnych użytkowników ścigają pisząc wiadomości do nich na ile to prawdziwe (może to fejk wiadomości) to ja nie wiem nic takiego nie dostałem a massiv-owi kaska jak leciała tak leci.
A film obejrzę TPB to strona którą bardzo lubię czasem wolę tam pobierać niż na warezach.