Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
RE: Droga do stałej pensji - Dziennik pracy by Bartolini24
Sprawdź:
(05-12-2016 22:33)Miedziany napisał(a): Stówka w dzień to ładny wynik Mi by pasowało jakbym miał te -+ 100 zł dziennie z neta Powodzenia!
Tez by mi pasowało, gdybym codziennie takie miał niestety tak kolorowo póki co nie jest
Miałem trochę mało czasu przez kilka dni, więc niewiele nad stroną pracowałem ale wracam do tego, w końcu pojawiają się moje posty zaindeksowane w wyszukiwarce google, czyli coś tam idzie do przodu. Po za tym też postanowiłem mimo wszystko powrócić troszkę do fb, dlatego też buduję tam powoli od nowa zaplecze, głównie do spamu po grupach, w fp raczej bawił się nie będę, ostatnio coś pospamiłem i wpadły ze 3 leady, więc może wyciągnę jeszcze w tym miesiącu pare groszy z tej niszy, zobaczymy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2016 22:47 przez Bartolini24.)
RE: Droga do stałej pensji - Dziennik pracy by Bartolini24
Dzisiaj spoko, ale niestety takie dniówki tylko przy niedzielach - wtedy zawsze lepszy ruch, wiadomo, a niestety na tygodniu cały czas bieda :/
Cały czas pracuje nad stroną, uzupełniam profile na social mediach, dzisiaj spamiłem po necie linkami, powoli ale widać jakieś tam efekty, wejść na witrynę powoli jest coraz więcej, co przynajmniej pokazuje, że zmierzam w dobrym kierunku, powolutku byle do celu
RE: Droga do stałej pensji - Dziennik pracy by Bartolini24
Widzę że ładnie ci idzie Oby tak dalej. Próbowałeś już tego sposobu z yt co ci doradziłem? Podczas czytania wpadł mi jeszcze jeden pomysł jak by można było dodatkowo zarobićna tej www, podeślę na gg. Powodzenia. Mam nadzieję ze cel osiągniesz bez problemu
RE: Droga do stałej pensji - Dziennik pracy by Bartolini24
Przez dwa ostatnie dni nie zrobiłem i nie zarobiłem kompletnie nic Nie znalazłem nic czasu, żeby zasiąść na spokojnie przed komputerem i popracować, no nic zdarza się, mam też na głowie sprawy bardziej priorytetowe i to nimi muszę się zacząć - na 23 stycznia muszę oddać prace inżynierską, której jeszcze nie mam nawet zaczętej, trzeba się wziąć do roboty przede wszystkim z tym, od jutra postaram się zorganizować coś czasu, trochę popracować przy subach (odbieram też nowego lapka ) ale i ułożyć spis treści pracy, w czwartek wybrać się do promotora i zacząć coś kminić, najwyższa pora
RE: Droga do stałej pensji - Dziennik pracy by Bartolini24
Tak mniej więcej wyglądał ostatni tydzień:
Wpadło jakieś 300 zł, nie satysfakcjonuje mnie to jeszcze ale coś ruszyło, odbiłem się od dna szkoda, że przy niedzieli taka słaba konwersja, no ale cóż
Cały czas pracuję powoli nad stroną, liczba odwiedzin powoli, ale wzrasta, jakieś leady z niej wpadają, myślę też powoli nad jakimś nowym projektem, niekoniecznie w pojedynkę, ale średnio coś do głowy przychodzi
Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia więc z tego miejsca życzę każdemu użytkownikowi zarabiam.com spokojnych, wesołych świąt spędzonych w towarzystwie najbliższych i jak najlepszego roku 2017!
Dziękuje też ekipie MyLead za świąteczny prezent!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2016 17:32 przez Bartolini24.)
RE: Barti goni za hajsem - Dziennik pracy by Bartolini24
W tamtym tyg znajomy podsunął mi pewną niszę, wytestowałem na eforsie i coś tam cały czas kapie z tego, także jest jakiś dodatek do zarobków, nisza myślę chwile jeszcze pociągnie, zobaczymy ile z tego wleci, póki co jest tak:
Dlaczego tym razem eforsa? Podoba mi się ich program downloadowy, a to on był mi potrzebny w tym przypadku a i stawka 11,50 trochę przyćmiewa konkurencję, szkoda że nie mają tam umowy o dzieło i takiego kontaktu z supportem jak jest to np na mylead, ale jednak pozostaje u mnie drugim ulubionym serwisem
Przy okazji dzięki wielkie za życzenia i Wam również życzę udanych świąt i samych sukcesów w nadchodzącym roku ekipo eforsy!
RE: Barti goni za hajsem - Dziennik pracy by Bartolini24
Wczoraj razem z @mateusz68 przetestowaliśmy jedną niszę na fb, Mateusz stworzył fajny LP, przygotowaliśmy opisy, wykupiliśmy fb ads, ale słabo nam poszło z tą promocją i efekty mizerne Trzeba na pewno popracować nad zapleczem i może uda się od czasu do czasu coś z tego fb jeszcze wyciągnąć, na pewno jeszcze coś razem stworzymy
A po za tym to w tym tyg coś konwersja mi strasznie spadła (klik), zmiany które myślałem, że wyjdą na dobre jak się okazało wcale tak fajnie nie wypaliły, no cóż nie zawsze wychodzi ale nowych pomysłów i ulepszeń zawsze trzeba spróbować
Święta nadeszły, dużo ludzi przed komputerami, co już widzę z rana - niestety tylko po odwiedzinach, nie po leadach, ale miejmy nadzieje, że i te prędko nadejdą
Wesołych Świąt raz jeszcze!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-12-2016 11:29 przez Bartolini24.)
RE: Barti goni za hajsem - Dziennik pracy by Bartolini24
Święta, święta i po świętach, oto co przyniosły
Mogło być lepiej, zwłaszcza dzisiaj ta liczba wyświetleń prosi się o kilka leadów więcej, no ale cóż trudno Pojutrze wyjeżdżam na sylwestra, więc odpoczynek całkowity od pracy, jutro trochę popracuję, postaram się zadbać żeby przez te kilka dni to w miarę możliwości wszystko jak najlepiej pracowało i mam nadzieję że coś będzie wpadało przez moją nieobecność
Pojawiłem się nawet w rankingu myLead
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2016 23:34 przez Bartolini24.)
RE: Barti goni za hajsem - Dziennik pracy by Bartolini24
Ostatnio nic tutaj nie pisałem, na gg też mało jestem, ale muszę na jakiś czas niestety trochę odpuścić z zarabianiem w sieci i zająć się pisaniem inżynierki jestem już za połową, więc myślę że na koniec stycznia wrócę do pracy pełną parą, szkoda trochę bo mam fajną niszę która myślę, że już powoli się wypala, konkurencję sprawdziłem i jest dosyć niska a ja nie zdążyłem jej dobrze rozwinąć, a myślę że coś by z tego wpadło, no ale cóż są rzeczy ważne i ważniejsze
Co do ostatnich zarobków, to mimo małej ilości czasu nie jest też tak tragicznie, w tym miesiącu wpadło już z 800 zł, do tego pochwale się małą wygraną
zająłem 5 miejsce w świątecznym konkursie myLead i wygrałem 150 zł - dziękuje każdemu użytkownikowi tego forum, który oddał głos na moją prace jak i supportowi myLead