Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 2.68 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL » Dążenie do celów

Autor Wiadomość
Veres Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 404
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 90 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 51.60
Post: #171
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Sprawdź:
Bardzo dobre typy, sam działam w tych 3 programach i do tej pory mnie nie zawiodły.
Wartości naliczeń, nie ma co się dziwić ograniczenie 5$ na zakup paczek, to i nie ma z czego dawać naliczeń, wszystko mające na celu stabilizacje systemu na długie lata.

Tak jak mówiłeś, cena zapewne wzrośnie po zniesieniu blokady, więc nie mamy co się martwić, że źle się dzieję Smile

Niedługo zamierzam zakupić 10 paczek w Trafficmonsoon i zacząć tam budować konto Smile

Powodzenia w dalszej drogie ku niezależności Smile
02-05-2015 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #172
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Cytat:Bardzo dobre typy, sam działam w tych 3 programach i do tej pory mnie nie zawiodły.
Wartości naliczeń, nie ma co się dziwić ograniczenie 5$ na zakup paczek, to i nie ma z czego dawać naliczeń, wszystko mające na celu stabilizacje systemu na długie lata.

Tak jak mówiłeś, cena zapewne wzrośnie po zniesieniu blokady, więc nie mamy co się martwić, że źle się dzieję Smile

Niedługo zamierzam zakupić 10 paczek w Trafficmonsoon i zacząć tam budować konto Smile

Powodzenia w dalszej drogie ku niezależności Smile

Dziękuje bardzo Veres, Tobie również życzę samych sukcesów Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2015 14:52 przez Miko93PL.)
02-05-2015 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #173
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Cześć wszystkim dzisiaj przedstawię Wam parę informacji odnośnie TM i MTV więc zaczynajmy Lol

MTV

Tak jak mówiłem wczoraj cena akcji była możliwie najniższa w tym okresie więc opłacało się nabyć akcje aby sprzedać je chociażby parę dni / tygodni po zdjęciu blokad ( będzie to jakoś 1 czerwca ). Tak więc zdecydowałem się na kupno około 10 000 akcji, pieniądze wpłaciłem przez system BTC a akcje kupiłem po średniej cenie = 0.0497

[Obrazek: cena_akcji_0305.jpg]

Co zyskałem dzięki temu, że dokupiłem akcje ? Po pierwsze jak pisałem cena była ( jak podejrzewam ) najniższa i nie spadnie poniżej 0.049, tak więc wystarczy, że poczekam aż ceny osiągną chociażby 0.06 i mogę sprzedać te 10 000 akcji aby liczyć na zysk około 380 zł + do zysku należy doliczyć co poniedziałkowe dywidendy, które będą wynosić około 8/9$. Gdybym nie chciał sprzedawać 10 000 akcji przy tak niskim kursie mogę sprzedać wszystkie prawie 24 000 ( licząc, że ponownie nie dokupię ) po niższym kursie ani jeżeli musiałbym sprzedać poprzednie 13 300 akcji dlaczego ? Ponieważ do dnia wczorajszego przed dokupieniem akcji aby wyjść co najmniej na zero musiałbym sprzedać swoje akcje po kursie nie mniejszym niż 0.14$ co jak sami możecie przyznać przy obecnych warunkach wydaję się bardzo trudne do osiągnięcia lecz nie twierdze, że niemożliwe. Dzięki dokupieniu akcji po tak korzystnej cenie aby podobnie wyjść czyli tzw. na zero mogę sprzedać akcje już po 0.10$ co jak myślę jest nie małą różnicą.

Zastanawiam się także co jeśli zamiana akcji na bap będzie przy kursie wyższym lub równym niż 600, oznaczałoby to, że wrócę do PV z ilością 14.000.000 BAP co uplasowałoby mnie w grupie 11 i do grupy 12 ( co była moim celem numer jeden w PV Lol ) brakowałby tylko rzut beretem.

Mogę także wymienić taką ilość BAP aby wrócić do PV z ilością taką jaką miałem przed SWAPem czyli około 6.000.000 a resztę akcji cierpliwie czekać nawet do końca roku byle cena podbiła do obiecanych 0.30$.

Jak widzicie przy takiej ilości akcji mogę obrać wiele strategi tylko pytanie, która będzie najlepsza ? Jeśli ktoś z Was ma jakieś sugestie lub jest w podobnej sytuacji proszę o komentarz lub pomóc obrać najlepszą drogę Rolleyes

TM



[Obrazek: 0305.jpg]


Tak więc przedstawiam Wam stan paczek ( adpacków ) na dzień dzisiejszy. Przy liczbie powyżej 50 mogę pozwolić sobie na codzienne dokupowanie paczek. Wiele osób w TM podobnie jak w innych program obiera różne strategie 91% reinwestuje 9 % wypłaca lub 50/50 ja reinwestuje 100% dlaczego ?
Przy obecnej ilości paczek zysk lekko ponad 50$ nie jest czymś oszałamiającym a moim najbliższym celem jest uzyskanie 100 aktywnych paczek co pozwoli mi na zysk 100$ dziennie gdzie podobnie jak w MTV większa ilość pozwoli mi na więcej '' manewrów ''. Być może wielu z Was przygląda się TM ale nie jest przekonanych do programu ponieważ nie wie ile na prawdę mogą zyskać dzięki TM , nie mówię tylko o zyskach z adpacków ale także o wartościowym ruchu skierowanym na Wasze strony.

Poniżej dodaje kalkulator TM dzięki, któremu możemy przeprowadzić symulacje ile zyskamy w określonych dniach zakładając, że kupimy x paczek. Plik należy otworzyć za pomocą excel.

http://www.fileshark.pl/pobierz/3726425/...rsion-xlsx

Teraz może opiszę działanie Trafficmonsoon bo być może dla wielu nadal może być tajemnicą. Aby Nasze adpacki mogły zarabiać co 60 minut należy co 24h wyklikać 10 aktywacyjnych reklam, których wyklikanie trwa dosłownie 5 minut i to cała praca jaką należy wykonać.


Tak wygląda panel główny w kółku do góry zaznaczyłem przycisk który odeśle Nas do wyklikania reklam aktywacyjnych a na dole w kółku napisana jest informacja jak długo te reklamy będą jeszcze aktywne co jest dużym ułatwieniem aby tego nie przespać Smile

A jak wyglądają takie reklamy ?

[Obrazek: instrukcja1.jpg]

Pojawiają Nam się przykładowe reklamy i należy odczekać 20 sekund po czym musimy przepisać prosty captch

[Obrazek: instrukcja2.jpg]

Myślę, że taka mała instrukcja na chwile obecną wystarczy za parę dni opiszę strategię która ma Nam pomóc zarobić 1.000.000 zł w ciągu roku w Trafficmonsoon.



Reff ------------> https://trafficmonsoon.com/?ref=piksomax

Oferuję pełne wsparcie w Trafficmonsoon, Paidverts jak i mytrafficvalue 24/7 na facebooku, gg oraz skypie Cool
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2015 09:23 przez Miko93PL.)
Glosy: Meloman (+1)
03-05-2015 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miczek Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 197
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 9 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #174
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
opisz, opisz chętnie poczytam Wink

Miczek, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2011.
03-05-2015 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rcielak Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 93 +

Forum Gold: 10.00
Post: #175
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Co do MTV

Uwazam, ze bardzo glupio zrobiles nie sprzedajac akcji chwile po SWAPie odrobilbys straty wynikajace ze SWAPu w gora dwa tygodni.
(na odpowiednim obrocie planami w markecie dalo sie spokojnie ugrac 30-40%/tydzien przy takiej kwocie jaka posiadales)
Gdybys zdecydowal sie na UP 200% to po dwoch tygodniach mialbys spokojnie 2-3razy tyle ile przed SWAPem.
(miales 14k akcji co spokojnie wystarczyloby na UP 200% i codzienny zakup planu za 250$ i sprzedaz w markecie za 90%)

SWAP w MTV daje ogromne mozliwosci zarobku Ty niestety strasznie przespales ta okazje.

Na czym opierasz swoje przypuszczenie, ze akcje beda rosnac po uwolnieniu limitow?
W mojej ocenie bedzie bardzo mocny spadek, bo duzo osob bedzie chcialo sie wyprzedac zeby wrocic do PV lub do mam nadzieje nowej mozliwosci inwestycji w MTV. Bez interwencji Jo ceny poleca na pysk. Czy bedzie robil skupy nie jestem taki pewien. Akcje to niestety loteria na ktorej karty rozdaje admin i kilku wiekszych graczy.

Co do PV
Osobiscie nie mam zamiaru do niego wracac po uwolnieniu, pewnie wrzuce ze 100$ plus kupie MEGA UP, bo pewnie bedzie mozna na nim naprawde dobrze zarobic.(przed SWAPem bylem w grupie 3mln)
Masz sporo racji, ze teraz inwestycja w PV faktycznie nie ma za bardzo sensu.
Co
do TM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2015 08:22 przez rcielak.)
04-05-2015 08:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #176
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
rcielak co do Twojej rozbudowanej wypowiedzi muszę się w paru kwestiach niezgodzić,gdybym sprzedał swoje wszystkie akcje po SWAPIE to i tak niemiałbym 1000$ na plan 200% a skąd tu zabrać jeszcze na inwestycje 250$ ? Undecided Wszyscy którzy działają w MTV wiedzą, że mieć plan 200 czy 250% w okresie po SWAPIE to strzał w dziesiątkę dobrze to zauważyłeś Cool

Co do cen akcji, zwolnienie limitów = przyciągnięcie większej ilości graczy, inwestorów ( też tych którzy już zarabiali w PV, MTV ) w oba programy zostaną wpompowane dużo większe środki niż ma to miejsce teraz tak jak mówisz są to moje przypuszczenia poczekamy zobaczymy kto miał racje Lol

A co do PV to zgodzę się, że zakup MEGA UP pewnie będzie strzałem w dziesiątkę Smile
04-05-2015 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gix2evr Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 89
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 19 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #177
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Czekam, aż zostaną ściągnięte blokady z PV i wchodzę! + nie mogę się doczekać jak wszystkie moje inwestycje ruszą z kopyta w MTV
04-05-2015 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #178
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
gix2evr nie Ty jeden na to czekasz, podejrzewam że po zdjęciu blokad FTQ znów będzie miało szybki zwrot więc dobrze będzie zebrać troszkę $ by zainwestować po 30 maja Jerk
04-05-2015 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko93PL Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #179
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Witam wszystkich w ten pogodny dzień Smile

Zacznijmy może dzisiaj od Trafficmonsoon ( TM ). Obecnie serwis jest niedostępny przez 1-2h ponieważ montowany jest nowy serwer, który ma przyspieszyć pracę całej strony a zaraz po ponownym uruchomieniu TM ruszą do Nas Cashlinks Huh

[Obrazek: prace_1.jpg]

W tym miejscu warto może dodać, że popularność Trafficmonsoon ciągle rośnie na dowód tego zamieszczam screen z rankingu statscrop

[Obrazek: info_TM.jpg]


Stan moich paczek na dzisiaj to chyba 62 co oznacza że zarabiam już ponad 62$ dziennie Lol ( po pracach konserwowych zaktualizuje post i dodam screen )

Jak przystało na porządny dziennik każdy wypisuje w nim swoje plany i cele do których dąży tak więc i ja tak zrobię. Mój cel w TM to osiągnięcie 100 aktywnych paczek oraz do końca miesiąca zrekrutować 10 poleconych, mam nadzieje że mi się to uda


MTV


Niestety ceny akcji znów spadły, być może jest to szansa dla tych którzy chcą ich jeszcze nabyć na niekorzyść dla mnie cena za jaką kupowałem akcje była nieco wyższa ale to nic jakoś to przeżyję Cool

Jak co poniedziałek wypłacane są dywidendy w zeszły poniedziałek przy prawie 2x mniejszej liczbie akcji zarobiłem 3.6$ więc sądziłem że wczoraj otrzymam coś koło 7$ ale niestety się przeliczyłem ale tak nie jest najgorzej ponieważ te pieniądze otrzymujemy tak na prawdę za nic. Tak przedstawia się historia moich dywidend

[Obrazek: dywidendy.jpg]

Kokosy to nie są ale zawsze jakiś grosz wpadnie Big Grin

Lada dzień zamkną mi się także kolejne FTQ, bardzo jestem zadowolony z czasu w jakim te inwestycje się zwróciły, żałuje jedynie że nie inwestowałem 10$ dziennie dzień po SWAPIE facepalm

[Obrazek: FTQ.jpg]

Z informacji dodam jeszcze tylko, że w polskim biurze MTV prawdopodobnie zatrudnione są już pierwsze osoby Smile


Dzisiejszy post może nieco chaotyczny bo pisałem go w pośpiechu mam nadzieję, że nie macie mi za złe


EDIT


No i napłyneły do Nas caslinks, chcesz zarobić ? zarejestruj się -------------> https://trafficmonsoon.com/?ref=piksomax


[Obrazek: cashlinks1.jpg]
[Obrazek: cashlinks2.jpg]
[Obrazek: cashlinks3.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2015 09:24 przez Miko93PL.)
05-05-2015 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
asamer Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 238
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #180
RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL
Jakim cudem masz tyle cashlinków, gdy zwykle jest ich tylko 10 w ciągu dnia?
06-05-2015 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 59,338 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,690 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,898 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,936 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,636 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości