Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
1. Metoda Zarobku: PPA/PPD
2. Serwis: Obojętnie, jakiś godny polecenia.
3. Twoje doświadczenieo dzisiaj uploaduję w ppd, lecz zarobki spadają, chciałbym zacząć w PPA lecz praktycznie mało nic na ten temat nie wiem, tylko tyle co czytałem, posiadam własne Forum, lecz to się nie nadaje do PPA.
4. Twoje wymagania:pomoc i jakiś zarobek współmierny do zaangażowania.
5. Czy oferujesz cos w zamian za pomoc: Refflink, lub jakieś inne propozycje.
6.Kontakt PW.
Glosy:
01-09-2013 17:11
Sertyni
Świeżak
Liczba postów: 23
Dołączył: May 2012
Reputacja:
0 Forum Gold: 0.00
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: CashFile.org/Cos zeby bylo jak najwiecej kasy xD
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?: Jedynie na Androidzie 10 Dolców
4.Twoje wymagania: Pomoc w rozkręceniu, znalezieniu niszy, odpowiadanie na pytanie itd. itp.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?: Oczywiście rejestracja z Reflinka oraz jeszcze coś do uzgodnienia
1.Metoda zarobku:
- PPA
2.Serwis:
- Obojętnie
3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
- Nie, dopiero zaczynam
4.Twoje wymagania:
- Pomoc w zarabianiu
- dostępność
- doświadczenia w PPA
- pomocy od A do Z
5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?
- Rejestracja z refów
- % od zarobków
1. Metoda Zarobku: PPA
2. Serwis: Najlepiej Astrocash, ale może być inny
3. Twoje doświadczenie: Brak, ale szybko się uczę i jestem kumaty
4. Twoje wymagania: Pomoc w rozkręceniu bloga, odpowiedzi na pytania.
5. Czy oferujesz cos w zamian za pomoc: Oczywiście refflink + ewentualnie coś jeszcze
6.Kontakt:
PW
GG: 48557508
Glosy:
06-09-2013 14:58
oskarkxyz
Początkujący
Liczba postów: 72
Dołączył: Sep 2013
Reputacja:
2 Forum Gold: 0.00
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) --- PPA
2.Serwis: --- firecash (chyba, że jest coś lepszego)
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? --- kilka poradników, nic nie zarobiłem.
4.Twoje wymagania: Odpowiedzieć na kilka pytań, drobna/średnia pomoc (gdyby się okazały jakieś większe problemy)
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? --- nie wiem czy "click" to jest cokolwiek za pomoc, ale bez problemu zarejestruję się na podanej stronie/kliknę w reklamę, a jeżeli profit będzie naprawdę spory (wg mnie, czyli dla większości użytkowników "drobniaki") to się podzielę w ramach wynagrodzenia.
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Highcash/Firecash
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Probowalem ale niestety z marnym skutkiem
4.Twoje wymagania: Pokazanie co i jak mniej wiecej, coz zrobic
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Oczywiscie ref
Glosy:
07-09-2013 13:55
marcingot
Banned
Liczba postów: 92
Dołączył: Apr 2013
Forum Gold: 0.00
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Próbowałem ale nie wyszło
4.Twoje wymagania: Pomoc i dostępność na GG
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Oczywiście refflink
GG-9839486
Glosy:
12-09-2013 09:01
meff77
Świeżak
Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2013
Reputacja:
0 Forum Gold: 0.00
1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis: Obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
Kompletnie zielony ale szybko sie uczę. Próbowałem z easysub 12zl w 2 tyg
4.Twoje wymagania: Pomoc i jeszcze raz pomoc
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? Oczywiście ref
GG-321157
Glosy:
12-09-2013 14:37
Androidowiec
Początkujący
Liczba postów: 63
Dołączył: Sep 2013
Reputacja:
8 Forum Gold: 0.00
1. Metoda Zarobku: PPA
2. Serwis: Astrocash lub jakiś inny który polecicisz
3. Twoje doświadczenie: 1$ na Adf.ly, przeczytałem kilka poradników i wiem mniej więcej co i jak
4. Twoje wymagania: Głównie pomoc w rozkręceniu zarobków, znalezieniu niszy i odpowiedzenie na kilka pewnie banalnych pytań
5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc: refflink + % od zarobków
6.Kontakt:
PW
GG: 48608002
Glosy:
12-09-2013 15:45
exxthc
Stały Bywalec
Liczba postów: 695
Dołączył: Mar 2013
Reputacja:
178 Forum Gold: 1.00
1.Metoda zarobku:PPA
2.Serwis: Preferuje AstroCash lecz w sumie to obojetne-jakis godny polecenia.
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Praktycznie nie mam zadnego doswiadczenia bo jestem nowy, znam tylko zasade dzialania ale nie wiem jak sie do tego zabrac.
4.Twoje wymagania:Chcialbym zobaczyc jakikolwiek zarobek oraz by ktos wyjasnil mi jak "ugryzc" to PPA.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ? - Reflink oczywiscie, dostosuje sie do potrzeb mentora
6. Kontakt: najlepiej PW
Z gory dziekuje