Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP (/Temat-Sprzedam-Poradnik-jak-zarabiac-na-shorte-adfly-min-1000wysw-dzien-Wymagany-FP-99530)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - lukax6 - 13-10-2014 14:59

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly minimum 1000 wyświetleń dziennie.
2.Opis przedmiotu : Sprzedaję gdyż nie zarabiam już tą metodą.
3.Zdjęcia : W załączniku
4.Kontakt : PW
5.Cena : 15zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy (Link do poradnika po wcześniejszym przesłaniu screen'a potwierdzenia przelewu)
7. Opis przedmiotu : Do zarabiania niezbędne jest posiadanie FP min 6tys. like. Przy zarabianiu tą metodą udało mi się osiągnąć zyski na poziomie 15-20$ miesięcznie z wliczonymi przerwami w jej stosowaniu (3 dni pracy i 3 dni odpoczynku). Dzień pracy składa się raptem z kilku klików, wszystko odbywa się praktycznie z automatu. Dodatkowym atutem jest uzyskiwanie listy mailingowej co jest skutkiem "ubocznym" metody Smile

Poradnik przesłany do tutora nitram.


RE: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - xPrawilny - 13-10-2014 15:55

Kolejny poradnik jak zarabiać na ero Wink


RE: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - Kickster - 13-10-2014 15:58

CPM 2,84 Lol gdzie te czasy Lol


RE: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - lukax6 - 13-10-2014 16:00

To akurat screen z pierwszego miesiąca zarobków. Dodatkowo zacząłem od 15-go a udało mi się uzbierać tym sposobem 20$. Zresztą widzicie statystyki Smile

NIE JEST to metoda dotycząca ero Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - VoreCC - 13-10-2014 16:22

Takiego czegoś to ja mogę każdego za darmo nauczyć. Wink


RE: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - lukax6 - 13-10-2014 16:27

(13-10-2014 16:22)VoreCC napisał(a):  Takiego czegoś to ja mogę każdego za darmo nauczyć. Wink

Nie jest to "suchy" poradnik. W gratisie jest nisza dzięki której możemy osiągnąć takie zarobki Smile

Nie jest to metoda typu spam czy tak jak wyżej pisałem ero.

Tutaj dostajemy za jednego posta na FP 1000 wyświetleń - nabijają się same w przeciągu godziny.

I dodatkowo mamy bazę mailingową którą można później sprzedać Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - jarunioo7 - 14-10-2014 13:44

Co do sposobu - nie wiem co to jest, jak uzyskujesz tą listę mailingową..
Ale zarobki na poziomie 15-20$ na miesiąc, trzeba posiadać własny fanpage conajmniej 6 tysięcy lajków i cena poradnika 15zł? :o Człowieku..

To tak jakbyś reklamował "Sprzedam poradnik jak zarobić 50 złotych miesięcznie za 15zł! OKAZJA!"
i oczekiwał jeszcze posiadania fanpaga przez użytkowników..

Cena nie adekwatna do sposobu..


RE: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - lukax6 - 14-10-2014 14:42

(14-10-2014 13:44)jarunioo7 napisał(a):  Co do sposobu - nie wiem co to jest, jak uzyskujesz tą listę mailingową..
Ale zarobki na poziomie 15-20$ na miesiąc, trzeba posiadać własny fanpage conajmniej 6 tysięcy lajków i cena poradnika 15zł? :o Człowieku..

To tak jakbyś reklamował "Sprzedam poradnik jak zarobić 50 złotych miesięcznie za 15zł! OKAZJA!"
i oczekiwał jeszcze posiadania fanpaga przez użytkowników..

Cena nie adekwatna do sposobu..

Jak widzisz na screenie zacząłem zarobki od 15-go dnia miesiąca i osiągnąłem zysk w wysokości 20$ przy systemie 3 dni pracy i 3 dni odpoczynku. Dzień pracy składa się z kilku kliknięć, dodatkowo wyrabiasz sobie listę mailingową.

Czy 15zł za taki sposób zarobku to dużo ?


RE: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - jarunioo7 - 14-10-2014 14:54

Według mnie dużo Smile Ja zarabiam 200$ miesięcznie i nie muszę sprzedawać komuś moich sposobów - bo jak osoba zna dobrze forum to może sama wyszukać odpowiednie informacje "jak to zrobić".. Podejrzewam że twój sposób też jest ogólnodostępny..


RE: [Sprzedam] Poradnik jak zarabiać na shorte, adfly - min 1000wyśw/dzień. Wymagany FP - lukax6 - 14-10-2014 15:05

(14-10-2014 14:54)jarunioo7 napisał(a):  Według mnie dużo Smile Ja zarabiam 200$ miesięcznie i nie muszę sprzedawać komuś moich sposobów - bo jak osoba zna dobrze forum to może sama wyszukać odpowiednie informacje "jak to zrobić".. Podejrzewam że twój sposób też jest ogólnodostępny..

Własna metoda. Nigdzie tego nie znajdziesz, zapewniam Smile