Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... (/Temat-Pomocy-problem-Kupione-na-allegro-99360)

Strony: 1 2 3


RE: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - alussk8 - 10-10-2014 17:38

mi również podeślij- jego profil, jeśli możesz Wink ps. nic się nie bój, na prawdę nic Ci nie grozi.


RE: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - marcel_kk - 10-10-2014 17:49

Dla mnie też podeślij, obejrzę sobie gagatka.


RE: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - kariolmax - 10-10-2014 18:58

Też chętnie bym zobaczył gościa Wink


RE: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - bhd - 10-10-2014 19:08

też zobacze gościa chętnie wyslij na priv jego link


RE: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - szczygielek - 10-10-2014 19:14

Teraz wszyscy jak zrobimy grupowy skok na gościa, to sam będzie chętny oddać swój telefon ;D ale szczerzy wydaje mi się, ze to jest pewnie jakiś fejk, ze swojego konta normalnie ktos by takich rzeczy nie pisał.


RE: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - rkac1997 - 10-10-2014 19:19

Nie chcę robić takiego rozgłosu , nie chcę go też dupić. Napisze mu żeby wpadali pomnie i jeszcze mu adres podam i poprosze żeby na sygnale jechali Big Grin Tak w w sumie on się się sam udupi w ten sposób Big Grin


RE: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - C4mp3R - 10-10-2014 21:08

Ja jestem ciekaw ile osób takich jak Ty da się nabrać... Nie wszyscy skorzystają z forum tylko jeszcze gościowi ulegną. Sama myśl, że niby jest policjantem, a chce coś wyłudzić? pokerface


RE: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - Szrejter - 10-10-2014 21:24

97 rocznik i jesszcze taki glupi - bez urazy


RE: Pomocy problem ---> Kupione na allegro... - marcel_kk - 11-10-2014 07:14

Ale teraz znaleźli sobie sposób na wyłudzanie telefonów.
Podałem Ci numery telefonu do tej niby firmy transportowej co ja posiada ten Jakub R.,
zadzwoń a zapewne ten ktoś kto odbierze mocno się zdziwi, nie bardzo wiedząc o co Ci chodzi.
To nie jest przypadek że ten osobnik podszywający się za policjanta mieszka niedaleko Ciebie.