Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Plan (/Temat-Plan-99030)

Strony: 1 2


Plan - EWENEMENT - 04-10-2014 12:10

Witam wszystkich, chciałbym abyście ocenili mój plan na zarobienie pierwszych 10$ z shorte.st Smile

Więc tak mam zamiar zrobić przez najbliższy tydzień :
* Kilka fake konta na FB na każdym dodawać ok 100 znajomych rano i 100 wieczorem, oraz akceptować wszystko zaproszenia ( nie więcej niż 100 dziennie )
* Utworzyć 2 FP na oddzielnym koncie, zachęcić znajomych z fake kont do lajkowania
* Spamować przez cały tydzień linkami na stronach typu Pudelek Kwejk Besty itp.
* Na każdym z kont dojść do 1 grupy dziennie
* W sobote i niedziele dodać pierwsze posty na każdym koncie FB oraz wszystkich grupach

Co myślicie ? Uda mi się zainkasować pierwsze 10$ ? Nie dostane bana na kontach FB ? Prosze o odpowiedzi Smile


RE: Plan - KerPwn - 04-10-2014 12:13

Nikt tutaj wróżbitą raczej nie jest więc nie wiemy czy nie dostaniesz bana na FB i czy zarobisz 10 $
Sprawdź i się przekonaj Lol


RE: Plan - EWENEMENT - 04-10-2014 12:18

(04-10-2014 12:13)KerPwn napisał(a):  Nikt tutaj wróżbitą raczej nie jest więc nie wiemy czy nie dostaniesz bana na FB i czy zarobisz 10 $
Sprawdź i się przekonaj Lol
Chodziło mi bardziej o opinie na temat tego czy taka ilość znajomych nie zdenerwuje FB i czy mój plan według was ma jakikolwiek sens Tongue Nie oczekuję od opowiedzi "TAK" lub "NIE" bo wiem że jest to ciężko określić Big Grin


RE: Plan - wns18 - 04-10-2014 12:23

Ja akceptowałem dziennie 200 zaproszeń z kont zweryfikowanych i bez blokady Wink.


RE: Plan - jarunioo7 - 04-10-2014 17:41

Ja nawet akceptuje po 300 zaproszeń za jednym razem i nie wyłapuje blokady.. Co do planu to nie jestem w stanie ocenić czy ci się uda bo nigdy nie spamowałem na tych serwisach ale jeśli będziesz spamował przez tydzień to myślę że Ci się uda Wink


RE: Plan - EWENEMENT - 04-10-2014 18:50

Hehe, nie ma to jak praktyka Big Grin 15 min spamu i żadnego wejścia, więc chyba opuszczam te śmieszne strony gdzie ludziom się nie chce czytać komentarzy :c . Co do kont na FB to mam pytanie . Jak uzyskujecie taką ilość zaproszeń ? Wystarczy dołączyć do jakiejś grupy " dodaj mnie do znajomych " i wstawić posta z prośbą o dodanie czy jakoś inaczej ?
Opłaca się mi zbierać po około 3k znajomych na kontach ? Są oni potem aktywni i wchodzą na shorty z tablicy czy to nie ma sensu ? Oczywiście chodzi mi o to co wynika z waszych doświadczeń, wiem że każdy ma różnych znajomych ale wolałbym wiedzieć Wink


RE: Plan - Szaman1644 - 04-10-2014 18:54

Jeżeli zaczynasz zarabiać to dobrą pracą jest po prostu robienie kont na FB. Za dobre konto można otrzymać od 5 zł do nawet 30 Smile


RE: Plan - EWENEMENT - 04-10-2014 20:28

Ciekawe, tylko że pierwsze do czego aktualnie dążę to stworzenie kilku *dobrych kont i jakoś mi nie idzie Wink

* Co według Ciebie znaczy dobrych ?


RE: Plan - xJAmaTOx - 04-10-2014 23:41

Chcesz kupić 2 fp za 10zł ?

Jeden ma 1500lików, drugi ponad 3000 klików.
Fani są realni, lajkują, udostępniają i komnetują..
Na pewno Ci się przyda a mi nie są potrzebne.

Odezwij się na PW, pomogę Ci.


RE: Plan - feellove - 05-10-2014 07:37

najlepeij zaczac od robienia kont, ja sam staram sie robic kilkanascie dziennie i troche je dowartosciowywac mysle ze to dobry plan Big Grin