Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5PLN dla Ciebie, ja Skrill, Ty mBank bądź PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 5PLN dla Ciebie, ja Skrill, Ty mBank bądź PayPal (/Temat-5PLN-dla-Ciebie-ja-Skrill-Ty-mBank-badz-PayPal-98836)



5PLN dla Ciebie, ja Skrill, Ty mBank bądź PayPal - Leśniczy - 01-10-2014 10:49

Mam 40PLN na Skrillu, które prześlę w zamian za 35PLN na mBank bądź PayPal. Tylko zaufani użytkownicy.

Chętnego proszę o napisanie do mnie prywatnej wiadomości.
Z doświadczenia wiem, że zbyt dużo osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem, więc powtarzam KONTAKT PRZEZ PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ.


RE: 5PLN dla Ciebie, ja Skrill, Ty mBank bądź PayPal - Leśniczy - 11-10-2014 12:27

Sprawa załatwiona, temat można zamknąć.

Nie wymieniam kasy regularnie, to była jednorazowa potrzeba, więc nie pisać do mnie w tej sprawie Lol


5PLN dla Ciebie, ja Skrill, Ty mBank bądź PayPal - Sloniasek - 12-10-2014 20:00

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.