Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora (/Temat-Rekrutacja-na-czlonka-Ekipy-Zarabiam-com-Poszukujemy-Tutora-98718)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - krzysio16 - 14-10-2014 20:28

[b]Wiek:18
[b]Zainteresowania:komputery , motocykle , samochody , praca Wink
[b]Coś o sobie: Mam na imie Krzysiek , Mieszkam w Poznaniu , miły , pomocniczy Wink
[b]Twoje życiowe motto:ścigaczę , zarabianie , praca , komputery Wink
[b]Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz:youtube , adsense , firesub , ad.fly
[b]Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika):chodzę do zawodówki -kierunek - grafika Smile
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: cały dzień Smile
[b]Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? : Narazie nic ale napewno coś zrobię Smile
[b]Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com :
na Zarabiam.com chciałbym zająć sie porządkiem i pomocą osobą Smile
[b]Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko :postaram się utrzymywać porządek na zc.com Wink i też pomagać innym osobą w jakiś sprawach ^ ^


RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - DeoRIP - 16-10-2014 00:09

Wiek: 19 lat
Zainteresowania:
Wypisałem te które na ten moment przyszły mi do głowy choć jest ich o wiele więcej.
Są one ułożone według największego zainteresowania do najmniejszego (teoretycznie bo do każdego mam duże zainteresowanie .)
-Moja Kobieta
-Praca/zarabianie przez internet.
-Psychologia.
-Samorealizacja.
-Pomaganie innym.
-Muzyka (różne gatunki).
-Marketing i zarządzanie.
-Nauka.
-prawo,
-Zawsze być na bieżąco i dowiadywać się najnowszych niusów/informacji.
-Zrozumienie świata i prawa nim panującego
-Zbieranie dziwnych komiksów.
-Biznes i świat.
-Filmy (różne gatunki).
-Seriale (różne gatunki).
-Zawsze być na bieżąco i dowiadywać się najnowszych niusów/informacji.
-Prowadzenie FanPage,
-Wiedza jak coś jest zrobione czyli rozbieranie czegoś na części i składanie na nowo,
-Czytanie książek,
-Wkurzanie ludzi.( Nie wiem czy powinienem to pisać Lol )

Coś o sobie: Zacznę od tego, że Nazywam się Bartosz lub dla znajomych Edmund. Mam 19 lat i Pochodzę z Krakowa. Jestem uczniem (4 tech. informatyk - tak wyszło nie chciałem być na takim kierunku). Mieszkam sam ( wynajmuję mieszkanie). Moje hobby to wkurzanie ludzi Jak i im pomaganie ( psychologia). Zajmuje się zarabianiem w internecie od 2009r staram się mieć łeb na karku i wiedzieć co się dzieje w świecie. Jestem człowiekiem ambitnym, realistą i optymistą.
Potrafię pomagać ludziom w szelaki sposób i różnie podchodząc do danej sytuacji.
Jestem spokojny opanowany lecz lubię być impulsywny i chaotyczny mam w sobie zawszę trochę tego i tego tak jakby były we mnie 2 osobne przeciwstawne dusze. I muszę jeszcze dodać, że jestem nie ugięty w swoich przekonaniach do puki ktoś mi nie udowodni racjonalnie swoich racji - co raczej jest minusem ale umiem często ugryźć się w język jak trzeba. Potrafię rozmawiać z ludźmi. Lubię dyskutować bo to mnie najwięcej uczy i uprzyjemnia mi życie. Robię wszystko bardzo dokładnie wręcz precyzyjnie o ile mam do tego możliwości i nie jestem ograniczony między innymi przez pracodawców bo uważam że lepiej zrobić coś raz a dobrze niż zrobić coś źle i potem poprawiać 10 razy. I jeszcze mnie cechuje to, że lubię brać dużo rzeczy na swoje barki tak żebym podołał i nie marnował czasu - choć często i w sumie przez całe życie słyszę o tym negatywne opinie bo nikt nie wierzy w to że taki człowiek jak ja umie temu wszystkiemu podołać a ja w tedy pokazuje na co mnie stać i brnę dalej.
Jestem typem Lidera lecz nie lubię nim być pokazuje ten talent tylko kiedy jest potrzebny.
I jeszcze zapomniałem dodać że byłem jednym z głównych działaczy nie dla ACTA w Krakowie avek Coristo mi zawsze przypomina Tongue Stare dobre czasySmile

Twoje życiowe motto: Nie ważne kim jesteś, kim byłeś, jakim się urodziłeś ważne kim będziesz i jak zostaniesz zapamiętany.

Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: PPA,PPD,Opcje binarne, Subskrypcje SMS, youtube, Skracacze, marketing, Handel ( kupić taniej sprzedać drożej), Sprzedaż poradników, Strony partnerskie, inwestycje, reklama w sieci, tworzenie FanPage, Aplikacje na tel,
Ogólnie się interesuje wszystkim co może przynieść dochód, ma jakiś potencjał lub daje mi możliwość rozwoju.

Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika):
Podstawy html i css oraz powoli uczę się podstaw javy

Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum:
Mogę spędzić 8-15 godzin dziennie. W cięższe dni około 4-8

Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Wyuczyłem około 500-1000 osób z forum jak zarabiać na subskrypcjach sms. Przez co osiągali oni duże dochody i nowi użytkownicy dochodzili do forum by mógł ich nauczać jak mają się za to zabrać. Notorycznie polecam forum wśród znajomych i zapraszam ich do dołączenia do forum. Zawsze starałem się pomagać innym użytkownikom i rozwiązywać ich problemy. Wrzuciłem też na forum poradniki za darmo własnego autorstwa.

Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com ?[/b
Moje ambicje na przyszłość są proste chciałbym pomóc rozwoju forum, jak i dalej przyswajać wiedzę na temat możliwości i rodzaju zarabiania w internecie .
Parę rzeczy by się przydało zmienić lecz sam tego nie dam rady zrobić. Do tego jest potrzebna pomoc też innych moderatorów forum.
Np:
-Chciałbym by była wprowadzana punktacja za aktywność którą można by było wymienić na nagrody (nie muszą być rzeczowe) bądź by były jakieś plusy z tego np "prestiż" na forum dla osób wykazujących się dużą aktywnością i pomocą dla forumowiczów.
-Spróbować rozwiązać problem z długim czasem czekania na recenzje poradników. Są różne na to sposoby i różnie się można za to zabrać.
-Stworzenie działu dla zielonych - czyli wszystkie podstawy i najłatwiejsze formy zarabiania wraz z poradnikami napisanymi w prostym i przejrzystym języku, dodatkowe informacje które się mogą przydać podczas pierwszych prób zarabiania , itp rzeczy oczywiście wszystko dla nisko zaawansowanych w jednym dziale bo nie każda świeża osoba będzie chciała odkopywać miliony rzeczy i dowiadywać się że już połowa z informacji to Scam i chciałbym by był zrobiony w dziale dla zielonych dział mentorów którzy by ich poprowadzili przez pierwsze próby ich zarabiania. Zalety ? Dodatkowy dochód poprzez zbieranie refów dla starszych i bardziej doświadczonych użytkowników,szybki rozwój nowych niedoświadczonych użytkowników którzy nie wiedzą jak się zabrać za swoje pierwsze zarobki. A plus jest taki że ten dział będzie napędzany tym że starzy użytkownicy będą sobie robić dochód pasywny a nowi będą szybciej wchodzili w tajniki zarabiania. A wiemy, że ciągle się pojawiają nowi użytkownicy a ta forma pomocy będzie ich zatrzymywała na dłużej.
-Posortowanie poradników według ich zastosowań i pousuwanie poradników które są tylko nabijaczem refów i nic nie wnoszą wiedzy.
-Wprowadzić nowe sposoby odpracowania banów, ostrzeżeń.
-Poruszenie tematu pisania, rozmawiania poprzez forum. Gdyż ograniczniki czasowe są dość irytujące, przeszkadzające i czasochłonne. Np. jeżeli do ciebie pisze 7 osób naraz i musisz odpowiadać, zamiast wszystkim odpowiedzieć w 3 minuty odpisujesz 10 minut na to. Choć wiem że zostało to wprowadzone by uniknąć spamerów to można spróbować coś z tym zrobić by ułatwić użytkownikom życie.


[b]Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko :

Powyżej jest wszystko co może was przekonać czyli prawda o mnie, moje pomysły, koncepcje.
Zawszę mogę dopisać jaki to ja będę idealnym członkiem ekipy czego ja nie zrobię. Ale nie wiadomo czy to będzie prawdą wszystko się dopiero okaże dopiero w tedy gdy będzie mi dane sprawowanie tego stanowisko po tym jak nim zostanę będziecie mogli ocenić mnie mój wkład i moje możliwości jak i umiejętności. . Wszystko co teraz mogłem to wam przedstawiłem jak będą jakieś pytania itd można zawsze się mnie zapytać jak i zapytać się użytkowników forum co o mnie uważają bo niektórzy na pewno dalej mnie pamiętają.

Autorski artykuł dotyczący czegokolwiek (np. Poradnik lub recenzja jakiegoś serwisu czy programu partnerskiego):
Poradnik do wglądu:
http://zarabiam.com/Temat-do-Subskrypcji-SMS-OD-BIEDAKA-PO-FACHOWCA-99705

Mam nadzieje że się dostanę na stanowisko tutora lecz jakby inaczej potoczył się los proszę o przeanalizowanie moich pomysłów i w miarę możliwości wcielenia ich choć trochę w życie by poprawić funkcjonalność forum.

Pozdrawiam: DeoRIP

PS: Jest błąd we wzorze podania Big Grin
Autorski artykuł dotyczący czegokolwiek (np. Poradnik lub renenzja jakiegoś serwisu czy programu partnerskiego)
renenzja - powinno być recenzja.


RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - Admin - 16-10-2014 14:06

Pierwszą osobą którą wybraliśmy na stanowisko tutora jest @[poczmail], witamy w ekipie Smile jesteśmy przekonani że to dobry wybór, nad kolejny jeszcze się zastanawiamy i dyskutujemy. Wciąż można składać podania, poinformujemy o wyborze kolejnego kandydata prawdopodobnie przed końcem miesiąca.


RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - MaLiN - 16-10-2014 14:18

poczmail, gratuluje! impreza


RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - Klin - 16-10-2014 14:46

Gratulacje Cool


RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - jarunioo7 - 16-10-2014 15:54

Gratulacje poczmail! Ze swojej strony chciałbym polecić użytkownika AnnaKa.. Robi kawał dobrej roboty, poradników nie można się doliczyć - codziennie wstawia coś nowego! Rolleyes

Co oczywiście cieszy całe grono Strefy Wtajemniczonych Wink


RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - aero2 - 16-10-2014 17:04

Wiek: 23
Zainteresowania: Praca przez Internet, Elektronika, Muzyka, Motoryzacja
Coś o sobie: Mam na imię Józef. Skończyłem ZSZ Ogrodnik. Kawaler.
Twoje życiowe motto: Pracować wytrwale i zbierać żniwa.
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Subskrypcje SMS, SMS Premium, Shorte.st, AdF.ly
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): Podstawy HTML, JavaScript, tworzenie stron WWW i blogów.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: Od rana do nocy.
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum?
http://zarabiam.com/Temat-Paczka-32-Polskich-Botow-81991
http://zarabiam.com/Temat-ManyCam-Pro-Manipuluj-obrazem-kamerki-93589
http://zarabiam.com/Temat-Swift-Viewer-Angielska-wersja-Jingling-70094

Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com ?
Chciałbym, aby większość ofert pracy przez internet gwarantowała zarobek dzienny.

Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Dam z siebie wszystko, tylko to forum jest dla mnie ważne.
Autorski artykuł dotyczący czegokolwiek (np. Poradnik lub recenzja jakiegoś serwisu czy programu partnerskiego):
http://zarabiam.com/Temat-VPS-na-5-dni-Linux-i-Windows-81221



RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - poczmail - 16-10-2014 17:38

Dzięki za obdarzenie mnie kredytem zaufania i przyjęciem do ekipy zespołu. Z pewnością postaram się w najbliższym czasie udowodnić, że był to jak najbardziej słuszny wybór. Smile


RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - milosz998 - 17-10-2014 01:40

Gratulacje poczmail, czytałem, trochę te podania i co jak co, ale nie mogło być inaczej.

@Klin, ja na Twoim miejscu bym się zgłosił, bo jakieś tam argumenty masz, kilka niezłych materiałów wrzucone


Wiek: 21

Zainteresowania: Zarabianie w sieci, Sport (piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy itd itp), gry komputerowe

Coś o sobie: Jak nie trudno się domyślić, mam na imię Miłosz. Pochodzę z małej wsi, która znajduje się w okolicach Żywca. Mieszkam obecnie w Katowicach, gdzie studiuję na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Logistyka (inż.). Nie są to moje pierwsze studia, wcześniej studiowałem na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Zarabianiem w sieci zajmuję się w sumie od ładnych paru lat (czasy remote uploadu na rapidshare a potem hotfile). Moją główna cechą charakteru jest uczciwość. Hmm, albo inaczej, NIENAWIDZĘ (czasami do przesady) wszelakiej niesprawiedliwości. Tyle.

Twoje życiowe motto: "Pracuj tak, aby na zarabiam.com wszystkim żyło się lepiej" ~`milosz998 Tak serio to nie kieruję się żadnym mottem, poza tym większość widzę wyszukała jakiś tam cytat w sieci i uznało go na potrzeby rekrutacji za swoje życiowe motto.

Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Wszystko prócz inwestycji. Kiedyś głównie upload (filesonic itd itp), potem PPA (które przez pewien czas traktowałem nawet jak hobby), a teraz wszystko po trochę (PPA, Suby, upload, skracacze, bukmacherka itd itp)

Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): Brawurowa jazda samochodem Cinquecento

Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: Wystarczająco bo wypełniać swoje obowiązki. Lubię tutaj spędzać czas, toteż okno zarabiam.com czasami otwiera mi się po prostu odruchowo.

Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum?
Zarejestrowałem się Smile Nie wiem, nie pamiętam, kiedyś tam jak jeszcze PPA było mało popularne, starałem się pomagać ludziom stąd jak i z innych for. Nie chcę na siłę szukać jakichś plusów tutaj.

Jakie są twoje ambicje na przyszłość, co zamierzasz zmienić, poprawić, wprowadzić lub czym się zająć na zarabiam.com ?
No więc, oczywiście pierwsze co zrobię, to będzie ban dla qwika Big Grin Tak serio, to logiczne, zajmę się tym czym zajmują się tutaj tutorzy, a jeśli trzeba będzie w czymś pomóc i będę w stanie to oczywiście chętnie.


Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko :
Siedzę w temacie zarabiania od dawna i mimo że dużo nie zarabiam to śledzę wszystko na bieżąco. Robię to tak trochę z pasji, hobby. Umiem ocenić, co jest naprawdę przydatne, co mniej, co może przynieść jakiś dochód, a co nie. Userem zc jestem od 2010 roku i udało mi się zgarnąć bana u samego Banana.(Rym tutaj nie celowo). Mam też pewne doświadczenie w prowadzeniu forum. Swego czasu, byłem adminem jednego z największych for turniejowych fifa w Polsce. Niestety w liceum, przez problemy z nauką, forum musiałem oddać w inne ręce i się posypało. No i myślę że potrafię klecić zdania w miarę poprawnie, tak by moje posty były po polsku, a nie po polskiemu. Zapewne was nie przekonałem, szkoda.

Autorski artykuł dotyczący czegokolwiek (np. Poradnik lub recenzja jakiegoś serwisu czy programu partnerskiego):
Ohoho, kiedyś tam pisałem coś na blogu, ale nie ma go już. Napiszę coś swojego na jakiś temat i podrzucę tutaj, edytując post.


RE: Rekrutacja na członka Ekipy Zarabiam.com - Poszukujemy Tutora - AnnaKa - 17-10-2014 02:00

@poczmail Gratuluję ! Liczę że będziesz dobrze się czuł w gronie osób które sprawują administrację nad forum.
Powodzenia w dalszej pracy i wielu sukcesów!