Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona cała pod CPM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona cała pod CPM (/Temat-Strona-cala-pod-CPM-98514)



Strona cała pod CPM - soni21 - 25-09-2014 14:34

Witam, chyba tutaj jest najodpowiedniejsze miejsce. (jesli nie prosze o przeniesienie lub zwrocenie uwagiSmile

W najblizszym czasie bede mial przy okazji dosc troche oryginalnych, unikalnych klikniec z calego swiata i mysle jak to spozytkowac. Chce zrobic 1 strone z samymi reklamami CPM aby naliczalo kase od wejscia.

Na stronie chce zamiescic ile sie da roznych reklam itp. Mozecie mi polecic jakies konkretne dobre serwisy ? Mozna zamieszczac na 1 stronie reklamy z kilku programow ? Moze da sie zrodbic link adf.ly ktory by sie"sam klikal" skip ad po wejsiu na strone i czy to jest legalne ? Moze korzystniej byloby sprzedac te wejscia innym osobom i jak to zrobic ?

Prosze o pomoc no i macie co do propozycji 100% wolna reke - czysta strona Smile 1 cela zarobic jak najwiecej. Prosze o porade : )

Pozdrawiam soni21


RE: Strona cała pod CPM - nbdb95 - 25-09-2014 16:26

Wrzuć popads albo adcash, najlepiej oba Big Grin


RE: Strona cała pod CPM - plazmag - 26-09-2014 08:25

jezeli chcesz zarabiac na wyswietleniach to polecem z cpm tylko cpmfun oraz cpmstar


RE: Strona cała pod CPM - soni21 - 26-09-2014 10:57

ok. juz patrze
a adf.ly ? tam podobno mozna tez wstawic na strone cpm ? a firma porzadna chyba


RE: Strona cała pod CPM - imperator123 - 27-09-2014 09:48

polecam cpmleader Smile


RE: Strona cała pod CPM - Pentas - 28-09-2014 10:41

najlepszy to polski cpm24.pl maja czesto promocje na banery mozna wtedy łądnie zaerabiac


RE: Strona cała pod CPM - plazmag - 29-09-2014 19:30

soni21 jezeli chcesz zarabiac na cpm , napisz do mnie na pw mam oferte wspolpracy


RE: Strona cała pod CPM - szybkikwit - 30-09-2014 20:08

z tego co wiem to za wyswietlanie banera słabo płacą musiały by byc kliki . Dobra opcja do POpads bo płącą tylko za wyswietlenie i nieźle płacą Wink


RE: Strona cała pod CPM - Shadow271 - 09-03-2015 17:20

Niech zgadnę wyświetlenia z serwisów typu PaidVerts, cpm24.pl zalicza.
Jeżeli normalne wejścia(nie pv) to polecam również adcat.pl i hotcpm.pl


Strona cała pod CPM - Sloniasek - 12-03-2015 14:53

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.