Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Wszystkie skrypty do facebooka! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Wszystkie skrypty do facebooka! (/Temat-Wszystkie-skrypty-do-facebooka-98325)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - jarunioo7 - 16-07-2015 07:47

@[dart] jak pisałem licencja kosztuje 40$ więc za darmoszke to to nie jest Jerk2 co do haseł to nie wydaje mi sie żeby firma psuła sobie reputacje za jakieś drobniaki. Nigdy nie mialem jakiejś przykrej sytuacji..

Jeśli chodzi o bany to nic sie nie zmienia. Jeśli za często będziesz postował to weryfikacja/ban na postowanie. Dotyczy to wszystkich funkcji Smile

EDIT: Pamiętam jak z grupami było do niedawna - mogłeś przenieść nawet 2000 grup na inne konto bez żadnych ograniczeń. Teraz trzeba przepisywać kod po 200-300 grupach co bardzo utrudnia sprawe. Może to przez to że to konto jest już zajechane..


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - dart - 16-07-2015 21:34

No niestety, po jednokrotnym skorzystaniu z dodania do grupy znajomych facebook oznaczył, że mam jakiegoś wirusa na kompie... Pierdykam takie skrypty, wolę już Ninję kupić do takich rzeczy.


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - jarunioo7 - 25-07-2015 11:32

@[dart] mi też sę tak zawsze wyświetla. Spróbuj bez trybu Incognito (albo z normalnego) - mi na jednym z tych prawie zawsze działa..

Ewentualnie masz tak jak pisałeś Ninja Blaster. Ja osobiście polecam ten:
http://zarabiam.com/Temat-Facebook-Poster-Scheduler-absolutny-must-have-dla-facebookowych-wyjadaczy-117519


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - BennQu - 27-07-2015 21:24

Po niektórych skryptach wyskakuje weryfikacja, ale jest na nią sposób, bo kto mądry świeże konto od razu ładuje w bagnoSmile


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - addamek - 01-08-2015 16:45

Nie polecam, bany lecą bardzo szybko nawet jak używałem je bardzo z głową i rzadko. Wyskakują coraz gorsze weryfikacje typu dowód tożsamości albo od razu usuwają konto bez pieprzenia.


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - Ave Satan 666 - 05-08-2015 22:33

No u mnie to samo szybko bany lecą =/


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - roonek1 - 24-08-2015 12:50

Szkoda, że dodanie 50 osób do postu już nie działa Tongue


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - Gaardian - 24-08-2015 20:01

Wracając do zapraszania znajomych do polubienia FP, ten dodatek Facebook Invite All chyba nie jest do końca dobry, bo wysyła zaproszenia tylko do kilku osób, a pisze że zostali zaproszeni. Sad
Ktoś wie co robić albo jak zapraszać żeby było dobrze?


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - shadowgbpl - 26-08-2015 20:14

Mam pytanie. Czy ktoś byłby w stanie napisać skrypt, który pozwoli na wyświetlanie grup, do których należę w kolejności alfabetycznej? A może ktoś już ma na to sposób?


RE: Wszystkie skrypty do facebooka! - alfa1 - 25-09-2015 21:26

SKRYPT:
#Dodaj wszystkich znajomych do grupy!

Da się w nim ustawić jakieś opóźnienie by znajomych dodawało powoli np. przez 10 minut?