Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób (/Temat-Jak-miec-duzo-grup-na-Facebooku-sposob-97896)

Strony: 1 2


Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Radek4921 - 12-09-2014 20:02

Witajcie w moim mini-poradniku Smile
Przed chwilką testowałem sposób, w którym możemy zostać szybko dodani do fajnych grup 1 k +

Efekt?:

[Obrazek: 172b9649e7.jpg]

Co zrobiłem? Napisałem do znajomych nabytych w szybki sposób - zapraszałem członków grupy typu "Dodaj mnie do znajomych" - ludzie z takich grup bardzo chętnie akceptują zaproszenia - zwłaszcza mężczyźni - oczywiście nie przesadzamy, bo możemy dostać bloka.

Kiedy już przyjęli mnie do znajomych, napisałem im tekst tego typu:

Kod:
hej, mógłbyś dodać mnie do paru grup? :) wystarczy że wejdziesz w stronę główną fb ---> grupy (po lewej stronie) ---> wybierzesz parę grupek ( + 1 tys ludzi ) ---> członkowie ---> dodaj osoby i wpisz tam (imię i nazwisko Waszego konta) - pokaże Ci się mój profil, kliknij go i wciśnij "dodaj" Im więcej grup mi dodasz tym będę bardziej zadowolona, Z góry dzięki :*

Napisałem do niewielu osób, gdyż wszyscy nie zdążyli mnie jeszcze przyjąć do znajomych - mimo wszystko zaczęły spływać "dodania" do grup i ich liczba gwałtownie wzrosła. Im więcej ludzi macie w znajomych = więcej grup możecie mieć Smile

Powodzenia i milionów grup życzę Lol
Jeśli pomogłem, daj reputa Smile


RE: Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Admine - 12-09-2014 20:30

Poradnik na pewno przydatny Wink + dla Cb

Pytanie jest takie czy nie dostaniemy żadnej blokady na grupy etc.? Teoretycznie to nie my dodajemy się sami tylko inni Nas, ale nie wiadomo jak z tym jest bo możnaby zrobić sobie fejka i nabić tam dużo grup a później zastosować technikę dodawania innych naszych kont z tego fejka co ma dużo grup. Próbował ktoś? Liczę na info.

Pozdr.


RE: Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Radek4921 - 12-09-2014 20:33

Dziękuję Smile

Oczywiście nie ma za to bloka, próbowałem na wielu kontach - jeszcze na żadnym nie dostałem za samo dodawanie Smile


RE: Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Admine - 12-09-2014 20:36

A dużo dziennie dodajesz około ? Wiesz blokada nie jest po kilku godzinach, czasami kilka dni Big Grin


RE: Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Radek4921 - 12-09-2014 20:43

Czasami nawet 300-400 od czasu dodania pierwszych grup minęło z parę miesięcy więc raczej niemożliwe by dali za to bloka teraz Smile


RE: Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Admine - 12-09-2014 20:53

300-400 grup dziennie :o Dobry jestes Lol

Nie no jak nie dostałeś to już nie dostaniesz oni do tygodnia się wyrabiają Jerk2


RE: Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Radek4921 - 12-09-2014 21:01

Po prostu nie dostaje się w takich sytuacjach bloków Smile


RE: Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Admine - 12-09-2014 21:20

Tak tak, ciekawe jak wygląda sprawa dla tych co nas dodają? Wiesz może czy oni dostają jakąś blokadę?


RE: Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - Radek4921 - 12-09-2014 21:25

Nie, sam spróbowałem dużą ilość grup dodać i było wszystko ok. Zwłaszcza że oni mają realne konta - nie ma szans na bloka Smile


RE: Jak mieć dużo grup na Facebooku - sposób - jarunioo7 - 12-09-2014 22:19

Duuuuży plus dla Ciebie za pomysł.. Na 100% się przyda. Smile