Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zmiana daty postów na facebooku - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zmiana daty postów na facebooku (/Temat-Zmiana-daty-postow-na-facebooku-97850)



Zmiana daty postów na facebooku - xvgh - 11-09-2014 20:26

Zmiana daty postów na facebooku - banalna sprawa, nie widziałem takiej rady tutaj na forum (jeśli kiedyś była to proszę o usunięcie tematu), a mi się bardzo przydaje. Zakładam wiele kont głównie do spamowania, czasem ktoś mi odpisywał że fake, konto założone wczoraj itp. jednak jest na to bardzo prosty sposób aby mocno uwiarygodnić swój profil.

Wystarczy wrzucić kilka/kilkanaście postów w ten sposób:

[Obrazek: for1.png]

Ja dla przykładu wrzuciłem zdjęcie z "moich ferii zimowych":

[Obrazek: for2.png]
(prawdziwa data dodania jest w tym kwadraciku, ale kto na to zwróci uwagę?)

Mi sporo zwiększyła się wiarygodność kont odkąd tak robię (przedwczoraj^^). Brak już domysłów o fake profil itp. Wg. mnie działa to nawet lepiej niż dodawanie dużej ilości znajomych gdyż za to facebook może szybko zbanować, a za takie spamienie postami na swoim profilu raczej nie. Na zupełnie nowo utworzonych kontach po prostu ukrywam liczbę znajomych (0) i dodaję tak masę postów. Ktoś pomyśli że to faktycznie wiarygodne konto, z tym że ma ustawienia prywatne w zakładce "znajomi". Przydaje mi się to głównie do spamienia na grupach z nowo utworzonych kont.


RE: Zmiana daty postów na facebooku - jarunioo7 - 11-09-2014 21:34

Takiego poradnika jeszcze chyba nie było - myślę że się przyda. Repucik leci, dzięki Smile


RE: Zmiana daty postów na facebooku - Danny - 12-09-2014 07:19

Zły_Szeląg w swoim płatnym poradniku pytał o to, więc jego autorstwa jest ta instrukcja.


RE: Zmiana daty postów na facebooku - xvgh - 12-09-2014 16:08

Cytat:Zły_Szeląg w swoim płatnym poradniku pytał o to, więc jego autorstwa jest ta instrukcja.

Nie wiem kto to, może przedtem ktoś publikował taki sposób. Bądź pewny że ten poradnik jest 100% mojego autorstwa, gdyż sam na to wpadłem.